Мария Гроздева проговори за любовта на Мария Бакалова и Валери
Бакалова смятала да вземе Валери да живее при нея в САЩ
"Валери и Мария са обичат адски много". Това довери майката на мачото - Мария Гроздева пред Деси Банова в рубриката й по Нова тв.. Както е известно, синът й има връзка с холивудската ни звезда.
"Мария е в Канада, където снима филм, но ще се прибера по празниците. И ще бъдат заедно. Мария и Валери не трябва да обръщат внимание на писанията по техен адрес", каза още Гроздева. Според нея синът й Валери ще замине с Бакалова след нова година.
"Най-вероятно ще го вземе в САЩ. Те си правят планове. Аз не им се бъркам", довери още Гроздева. И сподели какво е преживяла по време на борбата й с рака.
„Тогава ми помогна незнанието от това какво би могло да стане, ако се бях забавила. Този вид рак не се оказа най-опасният понеже взех мерки навреме. Папилома вирусът не се проявява, но ако бях закъсняла ракът щеше да тръгне по цялото тяло. Сещам се за това, когато ходя по 2 пъти в годината на профилактичен преглед. За съжаление българите нямаме тази култура и подценяваме здравето си", разказа спортистката.
НАТО разширява противоракетната отбрана в Турция
Община Бургас ще ремонтира Центъра за временно настаняване
Благотворителна вечер в ДГ „Раковина“ събра 500 евро за каузата на Бела от Варна
Бизнесът у нас ще плаща утре с близо 24% по-евтин ток в сравнение с днес
Рекордни жеги през март: „Топлинен купол“ ще обхване милиони – лятото идва преждевременно
С тази рецепта козунакът на Великден винаги се получава перфектен и на конци!
Бургас с поредна важна стъпка към Европейска столица на културата
Община Бургас продължава почистването на бул. "Демокрация", преместете автомобилите си
ПП и ДБ не могат да се разберат за Божанков
Вдигнаха спешно медицинския хеликоптер за 32-годишен мъж в животозастрашаващо състояние
Земетресение близо до България, усетено е и у нас

Тва да не е куче , вибратор или...
Баси тъпотията.