Коне си играят и наторяват детската площадка в баровския кв. Черно море на Несебър
Това е най-новата част на Несебър, където живеят основно млади семейства, чужденци и новодомци
Коне си играят и наторяват детската площадка в несебърския кв. Черно море, която се намира непосредствено до детска градина "Моряче". Кадрите изпрати читател в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН“.
"Жребецът се е изходил добре на площадката... Към кого да се обърнем, за да се вземат мерки или и ние да пуснем една дойна крава да пасе при тях“, пита риторично мъжът.
„Ясно е, че кв. Черно море е най-новата част на Несебър и в него живеят основно млади семейства, чужденци и новодомци. Чудно откъде са се появили тези коне“, добавя читателят ни.
Класически пухкави палачинки: Рецептата, която винаги се получава
06/06/2026, Събота 22:00
0
Починалите чужденци в зверската катастрофа били чудесни момчета
ЕК ни показа жълт картон! Плоският данък на дузпата
Шокиращи твърдения за фаталния инцидент в Благоевград
7-звезден спектакъл на "Лазур"
Отвори ли Тръмп кутията на Пандора в Иран
"Роснефт": САЩ са основните печеливши от затварянето на Ормузкия проток
Никола Цолов взе точка от спринта в Монако
Асиметричните рокли превземат сезона
Световни легенди и 15 000 фенове взривиха Бургас с „Мача на надеждата“
Реал Мадрид с трансферната бомба на сезона?
Граждански протест във Варна, искат оставката на кмета Коцев

А относно тея градешки мангали, време е държавата да се намеси и да се спрат безчинствата им!
Ама тъй, като получавате платени репортажи от ..... никога няма да си позволите да направите репортаж, за тротоари, сметосъбиране, инфраструктура в квартала.
Тежката гъзария.
Тежки играчи виреят там няма слабо в този свръх елитен квартал