Вижте предсказанието на Ванга за 2024-та! Огромен метеорит ще породи гигантска вълна
Катаклизми ще има по цял свят, а в Русия друг Владимир ще наследи Путин, пророкувала тя
Огромен метеорит ще падне в Тихия океан и ще породи гигантска вълна, която ще помете всички населени места по бреговата линия в няколко държави. Това е едно от нещата, които ще се се случат през 2024 г., пише ves-vesti.ru.
Руското електронно издание цитира българската пророчица Ванга, но отбелязва, че не винаги прогнозите й са съвсем точни и припомня, че тя предсказала кардинални промени в бившия Съветски съюз през 1979 г., но вместо това едва шест години по-късно дошъл на власт като генерален секретар на КПСС Михаил Горбачов и наистина всичко се изменило.
Ванга прогнозирала за догодина, че в Русия ще се появи нов лидер, който ще се казва също Владимир и ще е не по-малко решителен от Путин. Според нея името му означавало владетел на света, от което се подразбирало, че щял да поеме кормилото на новия свят, пише руското издание. То припомня и друго предсказание на пророчицата от Петрич. Тя говорила за въоръжен конфликт през 2020-2023 г., при който щели да загинат много хора. Сега вече е ясно за какво става въпрос.
Радев с нова покана от ПП "Трети март", била създадена за него за изборите
Класическите пържени кюфтета стават сочни отвътре и хрупкави отвън с тайната на баба
Тя е бременна с 12-тото си дете, а дъщеря й с първото
Температурата в Москва падна под -20 градуса
Попфолк певицата Андреа открива нова творческа страница като художник
Тревога за инвеститорите - цената на златото спадна рязко
Гърция затяга контрола за имоти заради турски схеми през България
Страхотен бутер сладкиш с боровинки и крема сирене за съботния ден
Оставаме си най-нещастните в ЕС, според световните класации
България изпреварва Сърбия по военна мощ, но остава зад Турция и Румъния
Само 5 български университета влизат в класацията Times Higher Education 2026
Бившата на Джизъса с чанта за 20 бона: Бъбрека си да беше продал, пак нямаше да ми осигури този живот!

Можем само да наблюдаваме,и след малко повече от 13 месеца отново тук да коментираме.