Страцимир Петков от "Български възход/ИТН" е новият кмет на Ловеч
Той е икономист по образование и е изненадата на вота
Кандидатът за кмет на "Български възход" и "Има такъв народ" в Ловеч Страцимир Петков спечели балотажа. Паралелното преброяване показва, че той има около 800 гласа пред Валентина Недялкова от ГЕРБ.
Петков е роден в Ловеч на 22 септември 1972 г. Завършил е Профилирана езикова гимназия „Екзарх Йосиф Първи“ с профил английски език. Магистърската си степен по Счетоводна отчетност е получил в Стопанска академия „Д. А. Ценов“ – Свищов. Развива различен малък бизнес 30 години само в града. Десет години е бил общински съветник от БСП.
Президент е на „Ротари клуб“, Съосновател и председател на фондация " За Ловешката езикова". Член е на Сдружение на заведенията "Стратеш" - Ловеч и основател на „PETKOFFEST“ в Ловеч, баща на три деца.
Топ 2 на най-добрите любовни съвпадения според зодията
Звездата от "Първичен инстинкт" и "Сливър" скочи на новото кино
Босът на Наполи бесен след краха в Босна, думите му сякаш важат и за България
Как да премахнем петна от матрака лесно
Кирил Десподов се сбогува с Боби Михайлов
Милинки с неустоима мекота
Най-добрите бегачи ще мерят сили на Созопол рън! Времето ще е слънчево като по поръчка, запишете се и вие!
Зодиите, които не търпят лъжа
Лют скандал: Донарума скъса "пищова"
Тази мързелива баница става за минути и изчезва още топла - лесна домашна рецепта
ЕК предава на Украйна 1,4 милиарда евро приходи от замразените руски активи
Исторически обрат в "Ергенът": Влезе мома - таен агент
