"Атака" съди отцепниците за 750 000 евро
Екшън в студиото на TV7, “мойто момче” и “Дрогираш ли се?” хвърчат между гостите
Отцепниците, които напуснаха "Атака" и отправиха редица обвинения към лидера й Волен Сидеров, ще бъдат дадени на съд. Това съобщиха заместник-председателите на парламентарната група на партията Павел Шопов и Десислав Чуколов, които се срещнаха очи в очи в студиото на "Директно Кулезич" с напусналите ги колеги Калина Крумова и Стоян Иванов.
"750-те хил. евро, които Волен Сидеров бил дал за луксозна вила, ще ги вземем от вас. Даваме ви на съд за всички лъжи. Валентин Николов, Стоян Иванов, Камен Петков, Ивайло Нинов... Парите обаче няма да ги харчим за вили на Лазурния бряг, а ще ги дадем за манастири", заяви Десислав Чуколов.
Той продължи с агресивен тон и обвини отцепниците в сдружаване с идеологическите врагове на "Атака". Като доказателство Чуколов показа документ с подпис на Стоян Иванов за включването на Касим Дал в парламентарната комисия по вътрешна сигурност и обществен ред. След това той извади и снимка, от която се вижда как усмихнатият Валентин Николов се здрависва с Касим Дал.
В течение на разговора обстановката в студиото се нагорещи. На фона на обръщения като "мойто момче" Чуколов и Шопов призоваха Стоян Иванов и Калина Крумова да напуснат парламента, но очаквано получиха категоричен отказ. Когато темпетурата на разговора се качи до точката на кипене, нервите на Павел Шопов и Стоян Иванов не издържаха и те си размениха недвусмислени въпроси: "Извинявай, дрогираш ли се?" и "А ти напиваш ли се?" Накрая Калина Крумова се възмути от негативното отношение на Шопов към нейния законопроект и отсече: "Не може човек, който 50 години не е пожелал да има деца, да коментира сурогатното майчинство".
Заради шума, наподобяващ атака с дрон, забраняват движението на скутери и АТВ-та през нощта
28 студенти завършиха новото издание на Vivacom Техническа академия, половината от тях вече са стажанти в компанията
Инфлацията в Гърция лишава близо половината граждани от лятна почивка през тази година
Официално: Замразиха депутатските заплати на малко над 4200 евро
Потресаващо убийство: 50-годишен мъж умира след удар с крак в лицето заради неплатена сметка
Домакински трик с оцет прави захабени кърпи отново меки
Прогноза за времето и народни вярвания за 17 юни
Умишлен палеж вдигна полицията и пожарната в Средец на крак
Лекари от Бургас се борят за живота на 26-годишна жена, блъсната от тротинетка
Несебърлийката Ивелина Пехливанова с фурор на световно първенство
Къща на ужасите: Съпруг принуди жена си да спи с над 120 мъже
Фортуна се усмихна на Левски, ЦСКА и Григор Димитров
