×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

„Вие знаете ли кой съм аз?” – визитната картичка на всеки комплексар


„Вие знаете ли кой съм аз?” – визитната картичка на всеки комплексар
Всъщност Мустафа Емин може да се е държал така заради силен стрес, а не защото се е помислил за богопомазан дерибей над раята, включително и над дете в тежко състояние в "Пирогов"
29 Август 2023, Вторник, 20:08 ч.
Автор: Виктория ГЕОРГИЕВА, снимка: Banker.bg

Политик, бе, не обикновен човек. Политик! И заваляха обидите от група активисти на ДБ към болничното заведение, за да сипят отрова 

Мустафа Емин от ДБ, който е и част от ръководството на партията, както и съветник на Министъра на отбраната поискал чуждо дете в по-тежко състояние да бъде изведено от шокова зала в „Пирогов”, за да вкарат неговото, което било с малка рана. Това са думите на медицинска сестра от болницата, присъствала на случилото се, които бяха споделени и в профила на „Пирогов” във Фейсбук.

Емин е заплашвал служителите и с министъра на здравеопазването, последвало същото сплашване и при получаване на документите.

Малко по-късно и от ръководството на болницата излязоха с официално становище, в което осъждат агресивното поведение на Емин, подчертавайки, че още по-голям проблем е, когато това държание идва от публични лица, с която си позиция дефакто потвърждават и застават напълно зад думите на тяхната служителка.

Съветник на Тагарев от ДБ вдигнал панаир в "Пирогов" - искал да изкарат дете от шокова зала, за да приемат неговото

Под публикацията коментира и депутатът от ДБ Ивайло Мирчев, който заяви, че веднага ще направят проверка и се извини за действията на Емин. От Министерството на отбраната също излязоха с позиция, че ще направят проверка, а от „Да, България” написаха, че е сезирана Националната контролна комисия на партията, като ще се изготви доклад и в кратки срокове, ръководните органи ще вземат решение за последващи действия в рамките на партията.

Тече проверка, както се казва... Една от любимите фрази на българските управляващи и партии, които и да са те, което обикновено означава, че вероятно се очаква да отмине шумотевицата и всичко да бъде забравено. Дано не съм права, но при подобни обвинения от страна на медицински персонал, присъствал лично, както и подкрепен официално от болницата, правилното решение е отстраняване на Емин от заеманите от него длъжности до пълното изясняване на случилото се.

Всъщност преди броени дни в подобна ситуация се озова и Вежди Рашидов, като при него се касаеше за доста по-безобидна реакция, която по никакъв начин не застрашава живота на никого, още повече на дете. А Емин, според думите на сестрата, е настоял да се изкара от шокова зала дете в доста по-сериозно състояние от неговото.

За разлика от случая с депутата от ДБ, което изясняване трепетно очакваме, Вежди Рашидов почти веднага подаде оставка като депутат и напусна ГЕРБ, като от действията му се разграничиха дори негови съпартийци, които публично изказаха възмущението си от думите му (например Десислава Атанасова).

МО за случката с Мустафа Емин в "Пирогов": Извършваме проверка

Разбира се, че всеки е невинен до доказване на противното, но моралът изисква сам да се оттеглиш до изясняване на случая, ако ли не – партията ти да те оттегли. В случая, поне до момента (бел.авт. - 29.08, 19:30, това не се е случило). Нещо повече, на амбразурата в защита на Емин се метнаха знайни и незнайни негови поддръжници и съпартийци, които веднага започнаха да... търсят компромати срещу сестрата, обвинила го публично.

И какво намериха – жената, освен сестра в детско отделение, била и... звънарка. Да, биела камбаната на „Св. Александър Невски”. Ау, страшно позорно, анатема! Освен това изкопаха, че вярвала, че е преборила Ковид с молитви. Сега, в какво, защо и кой вярва, не знам откога е подсъдно, но ако вървим по логиката на ровещите за „компромати”, жената е и силно набожна, което означава, че е доста малко вероятно да излъже. Нали така си вадят изводите същите поддръжници – вярва, че е преборила Ковид с молитви – простачка. Бие камбаната някъде – селска и незначителна женица. Вероятно до утре се очаква оповестяването на още „позорни” факти от биографията ѝ, които би трябвало да ни убедят каква жалка особа е тя, за разлика от дълбоко моралния, харесва и уважаван господин политик. Политик, бе, не обикновен човек. Политик!

Заваляха и обидите към болничното заведение, като цяла група активисти на ДБ се метнаха храбро на амбразурата под публикацията им, за да сипят отрова. А едно простичко „извинявай” или поне разумно мълчание, щеше да свърши доста по-добра работа. Но нейсе, по делата им ще ги познаете...

Всъщност дано Емин се е държал така заради силен стрес, а не защото наистина се е помислил за богопозан, който може да дерибейства над раята, включително и над дете в доста по-тежко от на неговото състояние, защото иначе за пореден път управниците ни копаят дъното...


В категории: Политика


Виктория ГЕОРГИЕВА Автор
Виктория ГЕОРГИЕВА
38
Коментара
38
Коментара по темата
38.
skk
09.09.2023 08:27:17
0
0
За вас нормално ли е дете да стои 4 часа с разцепена глава и да чака? Добре държал се е неуместно. Не вярвам да е искал да извади друго дете, а просто да бъде прегледано неговото!
37.
До 17
02.09.2023 17:49:58
0
1
Ти си голям боклук!
36.
Старец
30.08.2023 14:12:36
0
3
Знаете ли кой съм аз - дядо Коледа и дядо Мраз.
Примоция
Плащаш едно - получаваш две
35.
me
30.08.2023 11:49:46
0
3
до 34: коя друга? Щото всички плащаме осигуровки. Демек като не ни харесва да чакаме по 4-5 часа нощем да ходим в платените болници, дето слагат лейкопласт за 100 лв? Токуда, или тук ония до 3Д киното? А може ли да сложиш някъде пазарната икономика, а?
34.
XX
30.08.2023 10:55:06
3
0
До 33
На когото не му харесва - да иде в друга болница. Пазарна икономика е все пак.
33.
Me
30.08.2023 09:41:26
3
7
Всеки имал съмнителното щастие да се озове пред спешен кабинет в болница в България достига до един момент, в който му иде да откачи и да напсува някой в престилка! Обикновено всичко това се случва късно вечерта или нощем, безхаберието и мотането на персонала са уникални, и накрая полудяваш. Напълно разбираемо е, ако си отишъл в спешното и висял 4 часа да превъртиш играта. Сещам се за много пъти, където с огромни усилия съм се въздържал от скандал, или съм изтрайвал до сутринта, че да закарам детето на личния лекар, намести да видя цяла нощ в спешното!
32.
Пишлемето
30.08.2023 09:04:19
1
16
Ако има морал и достойнство , да подава оставка, а колегите му да се разграничат от действията му. В противен случай цялата им партия са хрантутници. Нищо пеотив нямам партията, дори за тях гласувах !!!!
31.
Курдо Коленков
30.08.2023 08:54:05
1
18
Аз да ви кажа какво ще стане!? До два три дни някой мишок от партията ДБ ще излезе и ще каже няма доказателства. Казвам мишок защото едрите плъхове няма да имат смелост да застанат пред народа. И случея ще се потули и забрави и този рязан калашник ще продължи да си е в партията ще продължи да ни управлява и ще продължи да безчинства защото е над закона. Честито на всички гласували за промяната. Е тя дойде само,и не съм вярвал че ще го кажа. Но един мафиот от Банкя се оказа по малкото зло.
П.С няма оправия тази държава който и да е на власт, за това който може да бяга на вън тука няма надежда за по добър живот.
30.
UU
30.08.2023 08:42:02
1
17
Дерибейства също като бившата глава на партията им. Поредния политик избран с гласовете от чужбина и от екскурзианти от чужбина.
Няма ли най-после да се промени закона за гласуване и хора, които живеят повече от 2 години в чужбина да нямат право да гласуват. Там защо няма уседналост?
Защо е разрешават на хора, които не могат да четат и пишат на български език да гласуват? Това се отнася и за етноса с първи-втори клас образование.
29.
Иванка
30.08.2023 07:05:28
2
25
Какво очаквате от тази промяна? Заедно с високите цени лицемерието и такива случки ще е ежедневие. Свиквайте! Гласувалите за променителите да си поръсят главата с пепел.!
28.
Истината
30.08.2023 02:32:47
3
26
Политически боклуци незнам докога ще Ви трае изстрадалия Български народ да се ГАВРИТЕ С НЕГО .
27.
Димо
30.08.2023 00:39:43
2
36
Гадове! Промяна ли , по големи боклуци сте !
26.
Пурко
29.08.2023 22:47:42
2
25
На тоя трябва да му върнат на място кожата от сюнета
25.
Ела
29.08.2023 22:19:16
1
22
Ако бе обикновен човек от народа, сигурно нямаше така с перце да го милват
24.
До 17
29.08.2023 22:15:20
4
41
Аре ся, сестрата се оказа Путинист и затва пошлостта на господина стигнала до медиите, Че видиш ли тоз бил съветник на Тагарев. Даже незнам дали не е саботаж срещу самия Тагарев, поръчан лично от Путин и осъществен от руското влияние в Бг.
23.
Looper
29.08.2023 22:14:43
2
16
Браво, Вики!
22.
ТБС
29.08.2023 22:13:10
2
36
Всичката комплексирана и малоумна сган е нахакана в ДБ,ПП, зелените и ГерП.
21.
Abe
29.08.2023 22:05:47
1
48
Не може такива карабини да се правят на важни. Що не отиде в Турция тоз боклук. Бай Тошо ги ооравяше. Щеше да е министър в следващия живот. Сега моментално го изгонете. Няма ли българи бе че турци и цигани ще управляват. Зайрийте веднага туй ДПС
20.
D
29.08.2023 21:30:39
3
39
На какъв се прави този миризлив турчин я марш.
19.
Виктор
29.08.2023 21:22:56
68
8
Ясно , че всичко и нагласено. Тази сестра с големи правомощия , чак всички медии информирала.
18.
Toor Jivkov
29.08.2023 21:19:17
4
8
Komunqgite tva sa im Koalicionnite drugari ot 1989
17.
До 13, още
29.08.2023 21:15:44
97
12
И откъде на къде тази сестра ще дава гласност на случая?Нейна работа ли е да изнася информация от такъв характер?Има си длъжностни лица, те ще съобщят ако преценят за нужно.Накрая ще се окаже,че е някаква фенка на Путлер и ватенките,и нарочно гледа да направи мръсно на човека преди изборите.Според мен това е атака срещу министър Тагарев,защото се озъби на роспийските курви в България.Няма да се учудя,ако тая пача е гласувала за фатмака преZедент.
16.
До 13
29.08.2023 21:08:15
6
31
А бе,Майка,в коя партия няма убитаци като тоя,посочи ми,ако знаеш?
15.
пешев
29.08.2023 20:57:53
2
47
егати рязаната карабина.тая шматка,като го гледам, 100% съм сигурен,че дъщеричката му е от комшията
14.
Toдор Магарев
29.08.2023 20:55:48
54
11
Тихо, русофилистици!
Естествено, че ще изкарат детето на някакъв русофил и ще лекуват детето на демократ като мен и Мустафа. Само ние сме важни, разни скапани русофили да мрат!

Да живее Украйна и онова ПОСОЛСТВО!
13.
Майка
29.08.2023 20:54:13
8
84
Как допуснахме такива гадове да ни управляват? Как бе, хора?
12.
Значи
29.08.2023 20:52:35
5
53
Много зависи доколко ДБ зависи от въпросния Емин !
Там нещо спонсорство, връзки със спонсори, купуване на гласове , ей такива работи...!
Да не стане така, че въпросният Емин да каже на самото ръководство на ДБ, ало, ей, вие знаете ли кой съм аз, бе?!
11.
Down
29.08.2023 20:51:40
7
63
Евроатлантическите "ценности" в целия им блясък от хората на "Посолството"!
И пак за Бойковци, Кирчовци и Тагаревци да гласувате, идиоти!
10.
Представям си
29.08.2023 20:46:18
4
65
ако този комплексар беше не съветник на министъра, а беше направо министър на здравеопазването !
Сигурно щеше да нареди да се опразни цялата болница за да сложат лепенка на раничката на отрочето му !
9.
А ТАКЪВ
29.08.2023 20:44:35
2
54
Катаджия спира шофьор на пътя...
-Документите за проверка,моля....
Шофьора.....-Чшш ..е...тиии знаеш ли кой съм АЗ ве...???
Катаджията....-Що...баща ти ,не ти ли е казвал....???
8.
Асан Ибримов
29.08.2023 20:43:54
5
49
Смърт за този долен помак!
7.
ДБ
29.08.2023 20:42:16
30
16
В ПП "Движение ДА, България" е получен сигнал за инцидент с участието на члена на Националния съвет Мустафа Емин в УМБАЛСМ "Пирогов" на 28 август.

"Да, България" не толерира каквито и да било прояви на арогантно поведение и злоупотреба с властови позиции. Това е абсолютно несъвместимо с човешките норми и етичните правила на организацията.

С оглед необходимостта от пълно изясняване на фактите и обстоятелствата около този случай е сезирана Националната контролна комисия на партията. След изготвянето на доклада ѝ в кратки срокове, ръководните органи ще вземат решение за последващи действия в рамките на партията.

Официална позиция на ПП “ Движение ДА, България”
6.
Хахахах
29.08.2023 20:37:45
5
76
Поредната мижитурка получила пост в държавицата ни, благодарение на уродливата тиня, изметта, най-гнусната кал на обществото ни, гласувала за проДАй България!
Нали, веее, уроди малоумни, рожби на дефектни кондоми-свине гейпарадски!
5.
Ха ха
29.08.2023 20:29:28
2
38
Това новото Вежди ли ли ще го играе....
4.
ХХ
29.08.2023 20:24:39
12
58
ВСИЧКИ евроатлантици са про'с'ти комплексари!
3.
$ашо
29.08.2023 20:19:55
2
47
Ей богопомазанити я да не ви намажем утрепки
2.
Кочо
29.08.2023 20:19:01
2
42
Ти си едно биволско лайно кефнато.. Нищо повече..!!!
1.
Нещастник
29.08.2023 20:14:39
5
85
Аз съм гласоподавател на ДБ от години и казвам, че този е пълен помияр. Задмина и тиквата и сараите по наглост и арогантност.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
БТПП с 16 конкретни предложения за спешна реформа в образованието БТПП с 16 конкретни предложения за спешна реформа в образованието Как бизнесът планира да реши проблема с липсата на квалифицирани кадри в България Морбили удариха 11 области у нас, 83% от заболелите са деца Морбили удариха 11 области у нас, 83% от заболелите са деца Случаите вече са 446, най-тежко е положението във Враца, Плевен и Ловеч, а над половината болни са неваксинирани ВСС не отстрани Емилия Русинова, даде ѝ време да се защити ВСС не отстрани Емилия Русинова, даде ѝ време да се защити Искането за отстраняването е на правосъдния министър Николай Найденов заради дисциплинарно производство и съмнения за връзки с Петьо Петров - Еврото БТПП кани местния бизнес на 25-ото юбилейно изложение ARMENIA EXPO 2026 БТПП кани местния бизнес на 25-ото юбилейно изложение ARMENIA EXPO 2026 Бургаската търговско-промишлена палата съдейства на български компании за участие в най-мащабния бизнес форум в Армения Основателят на „ДаллБогг": Брутална поръчка за превземане на дружеството и неговата ликвидация Основателят на „ДаллБогг": Брутална поръчка за превземане на дружеството и неговата ликвидация „Това е все едно да бъдете осъден по закон, който не е публикуван и не е известен, а самият закон да бъде приложен единствено към вашата присъда. Точно това направи Комисията за финансов надзор“, посочи Тихомир Каменов IT заплатите в България скочиха с 60% за 5 години, топ мениджъри вземат до 45 000 евро IT заплатите в България скочиха с 60% за 5 години, топ мениджъри вземат до 45 000 евро Проучване на Noble Hire сред над 3800 специалисти показва средно възнаграждение от 3394 евро и силен ръст при AI, данни и машинно обучение Прогресивна България отваря "Изборния кодекс" на порции, нов ремонт идва след президентския вот Прогресивна България отваря "Изборния кодекс" на порции, нов ремонт идва след президентския вот Управляващите твърдят, че сега пипат само проблемните текстове, но още отсега става ясно, че изборните правила пак няма да останат стабилни Найденов за Десислава Атанасова: Липсва разпоредба за освобождаване на конституционни съдии Найденов за Десислава Атанасова: Липсва разпоредба за освобождаване на конституционни съдии Найденов заяви, че като министър на правосъдието не може да борави само с предположения, а може да коментира само с факти. „Когато фактите бъдат изцяло изяснени, тогава мога да взема отношение“, заключи той. Радев и Зеленски отвориха нова тема в Анкара: енергийни коридори към Европа Радев и Зеленски отвориха нова тема в Анкара: енергийни коридори към Европа След стария сблъсък за оръжията двамата разговаряха за газ, енергийна сигурност и възможности за по-тясно сътрудничество между България и Украйна Кола връхлетя банка във Вълчедръм: крадец опита да изтръгне банкомата Кола връхлетя банка във Вълчедръм: крадец опита да изтръгне банкомата Маскираният удар е извършен преди разсъмване, но обирджията не успял да задигне устройството с парите
Робот прахосмукачка избухна в кухня, 25-годишен мъж е с 75% изгаряния Робот прахосмукачка избухна в кухня, 25-годишен мъж е с 75% изгаряния Инцидентът в Пърт остави мъжа с опасност за живота, а пожарната разследва дали дефектът е бил в литиево-йонната батерия Арктически сблъсък: Дания отряза Тръмп за Гренландия, островът не е за продан Арктически сблъсък: Дания отряза Тръмп за Гренландия, островът не е за продан Американският президент обвини Копенхаген, че оставя ледения регион в ръцете на Русия и Китай; Мете Фредериксен призова за уважение в НАТО Адска зима удари съседна Турция насред юли, тежка техника рине преспи Адска зима удари съседна Турция насред юли, тежка техника рине преспи Снежни стени блокираха проходите в разгара на лятото, социалните мрежи прегряха от кадри Разбиха зловеща мафия, заляла пазара с милиони фалшиви презервативи от Китай Разбиха зловеща мафия, заляла пазара с милиони фалшиви презервативи от Китай Ментетата са брандирани като световни марки, но се късат за секунди и крият брутални рискове от зарази Гърция раздава по 3000 евро за бележка от магазина, вижте как да ги вземете Гърция раздава по 3000 евро за бележка от магазина, вижте как да ги вземете Южната ни съседка обяви невиждана война на сивия сектор, всеки с мобилен телефон може да напълни джобовете си веднага Апелативният съд осъди Марин Льо Пен, но ѝ позволи да се кандидатира за президент Апелативният съд осъди Марин Льо Пен, но ѝ позволи да се кандидатира за президент Френската крайнодясна лидерка получи 3 години затвор и електронна гривна за присвояване на еврофондове, но намалената забрана я връща в битката за 2027 г. Мощна геомагнитна буря удари Земята, учените в шок от това, което следва Мощна геомагнитна буря удари Земята, учените в шок от това, което следва Разкриха какъв чудовищен късмет е извадило човечеството по време на сблъсъка и накъде е насочен новият супервзрив Замразяват скандалния договор с „Боташ“ за 15 месеца Замразяват скандалния договор с „Боташ“ за 15 месеца България ще плаща само за реално получения газ Матрицата стана реалност! Учени създадоха мислещо създание, което ще промени човечеството завинаги Матрицата стана реалност! Учени създадоха мислещо създание, което ще промени човечеството завинаги Забравете за досегашния изкуствен интелект - новото оръжие на Китай работи с биологични кодове и сваля сметките за ток над 1000 пъти Пълен шок на „Кулата“ и „Маказа“! Вижте какво се случва на пунктовете в този момент Пълен шок на „Кулата“ и „Маказа“! Вижте какво се случва на пунктовете в този момент Километрични колони скъсаха нервите на летовниците още от сутринта, трафикът удари тавана и властите вдигнаха ръце
Николай ДЕНКОВ Николай ДЕНКОВ Премиерството е като да караш самолет, само че нямаш пилотска кабина Виц на деня Виц на деня - Скъпа, исках да ти подаря пръстен, ама не ти зная размера!
- Еми и аз на първа среща, не ти знаех размера, ама дойдох!
Виц на деня Виц на деня Семейство пътува с кола. Детето пита баща си:
- Татко, кой ти е казвал как да караш, когато още не си бил женен за мама?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Какво е оксиморон ли? Жив труп, горещ сняг, светло бъдеще, почивка с деца...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори