×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • МВР откри денонощна линия за сигнали за изборни нарушения
  • Великобритания обвини двама мъже в шпионаж в полза на Иран срещу еврейски обекти
  • Иран атакува най-голямото съоръжение за втечнен природен газ в света в Катар два пъти за 12 часа
  • 10-годишно дете причини пожар, при който изгоря кола в Добричко
  • Над 30% по-скъп природен газ в Европа след заплахите на Тръмп
  • Цените на нефтопродуктите продължават да се покачват, отчете премиерът Андрей Гюров
  • Румъния, Молдова, Украйна и България учредяват East Gate в Букурещ
  • БАЗ и СЗБ призовават партиите: Покажете програмите си в сектор туризъм!
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Скандал! Съветник на Тагарев от ДБ вдигнал панаир в "Пирогов" - искал да изкарат дете от шокова зала, за да приемат неговото


Скандал! Съветник на Тагарев от ДБ вдигнал панаир в "Пирогов" - искал да изкарат дете от шокова зала, за да приемат неговото
Мустафа Емин се държал арогантно и скандално, разказва свидетел
29 Август 2023, Вторник, 15:50 ч.
Автор: Флагман.бг

В страницата на лечебното заведение също споделиха разказ за случката

Скандал в "Пирогов" се е разиграл със съветника на министъра на отбраната Тодор Тагарев - Мустафа Емин. За това алармира Неда Диманова, която работи в болница, в мрежата, чийто разказ споделиха от лечебното заведение.

Мъжът вдигнал скандал и поискал чуждо дете да бъде изведено от шокова зала, за да вкарат неговото, пише 24 часа. 

Случката за отношението на съветника на Тагарев разказва работеща в здравното заведение, като публикацията и е споделена от фейсбук страницата на "Пирогов": 

"Нощес в "Пирогов" дойде Емин Мустафа с детето си. Държа се арогантно и скандално, като първоначално искаше да извадят от детска шокова зала дете в шок, за да влезе неговото, което беше с една малка раничка, заплаши с министъра на здравеопазването, като не се съобрази, че той е работил в "Пирогов" и можем да проверим. Накрая, след всичко отново вдигна скандал и в НХА същите заплахи с министъра, за да получи документите, които преди това му бяха дадени от залата. Попитах "господаря" от Рибново, така ли си представя упражняването на властта, която му е дадена от нас народа и не се ли представя твърде неприемливо за поста, който твърдеше, че заема. Та това е!", пише Диманова. 

Минути след като от "Пирогов" публикуваха публикация за случката депутатът от "Демократична България" Ивайло Мирчев коментира: "Съжалявам и се извинявам за случилото се. Ще проверя веднага."

Кой е Мустафа Емин?

Мустафа Емин е кандидат на "Демократична България" в 9-ти Кърджалийски многомандатен избирателен район на парламентарните избори за 49-ото Народно събрание. След формирането на кабинета "Денков - Габриел" той е назначен за съветник на министър Тодор Тагарев. Планът е бил Емин да бъде първо назначен като съветник, а когато завърши магистратура във Военна академия, да стане парламентарен секретар, който да работи с Комисията по отбрана, съобщават тогава от министерството.

От сайта на "Да, България" става ясно, че Емин "е демократ от Родопите, учредител и член на Националния съвет на "Да, България". "Бори се за разширяване на демократичното пространство в смесените райони. Чрез създадената от него фондация "Креативна Общност" се поставя в услуга на идеите за пряка демокрация и гражданско участие в управлението на локално, местно и национално ниво. Неговите интереси са свързани с регионално развитие и местно самоуправление", пиша още от партията.




18
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Честа грешка при пране опасна за дрехите Честа грешка при пране опасна за дрехите 19/03/2026, Четвъртък 18:58 0
Тервел ИЛИЕВ Гонзо разкри бъдещето на селекционера Димитров Гонзо разкри бъдещето на селекционера Димитров 19/03/2026, Четвъртък 18:29 0
Тервел ИЛИЕВ Коя зодия ще има голям късмет в края на март Коя зодия ще има голям късмет в края на март 19/03/2026, Четвъртък 18:18 0
18
Коментара по темата
18.
employ
30.08.2023 09:23:57
0
1
на българския народ! Да не го забравя! Знаеш ли кой е вуйчо ми? Не, кой е той? Брат на мама....
17.
Партизани в повече
29.08.2023 22:23:36
0
8
Време е за сапа и правата лопата,скоро много скоро
16.
Бай....
29.08.2023 21:40:04
0
12
„Вие знаете ли кой съм аз?”
-Ти си един педераст !
15.
До 5
29.08.2023 19:54:53
0
3
Ми в противен случай съветвам всички да вземат мерки . Сериозни !
14.
R
29.08.2023 19:50:19
2
12
То май и България има нужда да се прочисти . Както украина трябва да се прочисти .
13.
R
29.08.2023 19:46:47
2
6
Скоро ще плачете !
12.
Да
29.08.2023 17:54:56
7
28
Допълня , винаги съм твърдял ,че Възраждане не е алтернатива но просто не ми оставят избор . Тези ги видяхме и изстрадахме. Нека да видим другите и ако се наложи и тях да изстрадаме.
11.
А сега
29.08.2023 17:52:21
3
33
Протести до дупка ! Видяхме що за стока са арогантни лъжци . Ако това е вярно този човек не трябва да бъде допускан до никакъв държавен пост .
10.
идиот русофоб
29.08.2023 17:10:24
2
27
Да живее некоалицията ПП-ДБ и ГЕРБ! Хубави хора с хубави идеи! С морал и етика, и както доказаха- и истински патриоти! Браво!
9.
292
29.08.2023 16:53:14
4
52
Скандал е назначаването на тагарев за министър. Това, което е направил простият помак е следствие от скандала.
8.
Хахахах
29.08.2023 16:41:02
6
58
Какъвто министъра, такива и съветниците му!
Изметта уродлива, гласувала за проДАй България, трябва да спре да прави мощно фелацио на дпс! Нале веее тини, утайки, педрогонзалевски долни отрепки!
7.
mazni
29.08.2023 16:33:20
5
31
gaden rezak she chakash!
6.
Иво
29.08.2023 16:28:49
4
51
Ивайло Мирчев този който наруши наредбите на СО само и само детето му да е в определена от него ДГ
5.
Тодор Магарев
29.08.2023 16:24:39
53
13
Тихо, русофилистици!
Естествено, че ще изкарат детето на някакъв русофил и ще лекуват детето на демократ като мен и Мустафа. Само ние сме важни, разни скапани русофили да мрат!

Да живее Украйна и онова ПОСОЛСТВО!
4.
Down
29.08.2023 16:21:24
9
66
Евроатлантическите "ценности" в целия им блясък от хората на "Посолството"!
И пак за Бойковци, Кирчовци и Тагаревци да гласувате, идиоти!
3.
Българин
29.08.2023 16:17:45
0
98
Вари го, печи го, циганина си е циганин. Не става за демократ.
2.
Емин Мустафа
29.08.2023 16:17:34
23
52
Не съм станал съветник на моя приятел Тошко Тагарев, за да се редя на опашки наравно с простосмъртните.
1.
Хахахха
29.08.2023 16:13:45
43
10
Айдеее, медийната атака започна.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Извънредно! Криминалисти от IV РУ вадят бидони с дрога от апартамент в блок 412 в „Меден рудник“ Извънредно! Криминалисти от IV РУ вадят бидони с дрога от апартамент в блок 412 в „Меден рудник“ През 2016 г. бургазлията с осем присъди бе задържан и за трафик на хора, през 2020 г. горя в кола-бомба, но нямаме данни да е лежал в затвора Отиде си легендарният синоптик Минчо Празников Отиде си легендарният синоптик Минчо Празников Любимецът на поколения българи остави ярка следа в метеорологията Енергиен експерт: Ще станем Кувейт на Балканите, ако използваме „Боташ“ за газ от Нигерия Енергиен експерт: Ще станем Кувейт на Балканите, ако използваме „Боташ“ за газ от Нигерия Транспортните такси в Турция са два пъти по-високи, отколкото от Гърция, но по-ниската цена на „синьото гориво“ компенсира разликата, обясни Явор Дянков Зловещ инцидент в Ахелой! Мотокар премаза полицай, може да загуби крака си Зловещ инцидент в Ахелой! Мотокар премаза полицай, може да загуби крака си Състоянието на 45-годишния служител на реда е тежко след битовата злополука Дания се е готвила за война със САЩ заради Гренландия Дания се е готвила за война със САЩ заради Гренландия Документът описва операция за организиране на отбраната на Гренландия, непосредствено след операцията на САЩ във Венецуела за сваляне на президента Николас Мадуро Край на Ретрогадния Меркурий! Четири зодии получават злата възможност Край на Ретрогадния Меркурий! Четири зодии получават злата възможност Най-сетне се чувстваме готови да продължим напред. Прокурор Трифонова: При контакт с жена Иван проявява неконтролируема агресия Прокурор Трифонова: При контакт с жена Иван проявява неконтролируема агресия Психопатът Иван имал известна умствена изостаналост, но още при случая с малката Никол било установено, че това не се е отразило на неговата вменяемост в наказателно-правен принцип МВР започна масово глобяване за нарушения с тротинетки МВР започна масово глобяване за нарушения с тротинетки Само от 1 март са санкционирани 250 човека, като 148 от тях са заради липса на каска Иван не иска да излиза от ареста, защото го е страх от сводника на Евгения Иван не иска да излиза от ареста, защото го е страх от сводника на Евгения Във вторник през целия ден група мъже се опитаха да стигнат до 25-годишната труженичка, която се лекуваше в УМБАЛ-Бургас - за да й окажат натиск, за да не разкрие имената им Това ли са мечтаните работни места: Румсървис критик и изследовател на халати Това ли са мечтаните работни места: Румсървис критик и изследовател на халати Сайт за хотели организира надпревара
Гори рафинерията в Хайфа и Тръмп заплаши Иран с жестоки мерки, ако не спре ударите Гори рафинерията в Хайфа и Тръмп заплаши Иран с жестоки мерки, ако не спре ударите Американския изтребител F-35 свален с руски ЗРК С-300  Руслан Трад: Иран може да срине страните от Персийския залив с малко средства Руслан Трад: Иран може да срине страните от Персийския залив с малко средства Убийството на Али Лариджани осуетява възможността за преговори, защото той се смяташе за консервативен, но прагматичен, коментира той МВР ще издава ускорено лични карти и удостоверения за граждани, които искат да гласуват МВР ще издава ускорено лични карти и удостоверения за граждани, които искат да гласуват На граждани, подали вече заявление за нова лична карта, ще бъде ускорено издаването ѝ или ще бъде издадено удостоверение за изгубен, откраднат, повреден, унищожен документ за самоличност Експертът Тодор Георгиев - на Ормуз е спокойно, петролните хиени вдигат цените Експертът Тодор Георгиев - на Ормуз е спокойно, петролните хиени вдигат цените Руски трейдър направил милион долара за броени дни  България ще има нов национален селекционер по футбол? България ще има нов национален селекционер по футбол? 53-годишният специалист, родом от Белград, ще наследи на поста Александър Димитров, като за последно е водил националния тим на Китай След обир за десетки милиони в Германия: крадците още не са открити След обир за десетки милиони в Германия: крадците още не са открити Три месеца след атаката в Гелзенкирхен щетите може да надхвърлят 100 млн. евро 92-годишен милиардер беше убит в дома си 92-годишен милиардер беше убит в дома си Намериха странно облечен мъж, който се барикадирал в луксозното имение в Лос Анджелис Европейският съюз прави големи икономически стъпки към Азия, Африка и Латинска Америка Европейският съюз прави големи икономически стъпки към Азия, Африка и Латинска Америка Споразуменията с Индия и Меркосур откриват нови икономически възможности за България и ЕС Следващият парламент ще одобрява референдум за излизане от ЕС Следващият парламент ще одобрява референдум за излизане от ЕС Подобно допитване се вписва в новата американска концепция за света, според която Брюксел е враг Иво Аръков определи скандала със стотиците хиляди от НФК за "политическа атака" срещу него Иво Аръков определи скандала със стотиците хиляди от НФК за "политическа атака" срещу него Коментарът му идва след разкрития за мащабно финансиране на фирмата му "Фиш Ай“ ЕООД в последните дни на кабинета в оставка, което предизвика остри реакции в арт средите заради ниската популярност на проектите му в стрийминг платформите
Доналд Тръмп към съюзниците: Доналд Тръмп към съюзниците: Помогнете ни, или ще видите „много лошо бъдеще“ Виц на деня Виц на деня - Защо се разведохте?
- Заради с*кса.
- Рядко ли го правехте?
- Често го правехме, но не заедно!
Виц на деня Виц на деня Граничен полицай се обажда на дежурния:
- Ало, шефе, намерихме 200 кг кокаин.
- Колко, 150 ли?
- 90, да!
- Не те чувам добре, прекъсваш! 50 ли каза?
- Да 30!
- Е за празни чували какво ме занимаваш!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Хорската завист няма граници, особено ако имаш хубава ракия!

Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори