×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Борислав Сарафов сезира МВР за функционирането на BG-ALERT
  • Ново мощно земетресение удари Турция
  • Заради липса на изпитващи: Курсисти чакат над месец, автоинструктори излязоха на протест в Шумен
  • Принц Уилям и Кейт Мидълтън празнуват годишнина от сватбата си
  • Полицаи иззеха 2 килограма наркотици в София
  • Северна Корея тества оръжейни системи на нов разрушител
  • Тръмп: Русия иска да постигне споразумение в Украйна
  • 12 000 случая на варицела от началото на годината
  • Делото „Дебора“ продължава с разпит на свидетели
  • 74-годишен водач блъсна украинка в Слънчев бряг
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Колко често прави любов Глория с младия си любовник


08 Юни 2023, Четвъртък, 12:00 ч.
Автор: Флагман

Добромир бил сексуален хищник, похвали се певицата

Глория продължава да живее заедно с младия си любовник Добромир, който е с поне 15 години по-млад от нея. И изглежда повече от добре до него, както е видно и, че се чувства. Изпълнителката често го придружава на различни събития и тържества, а през зимата двамата дори отидоха на екзотична ваканция в Доминикана.

Въпреки честите си кавги и раздели, които са се случвали поне 3 пъти до сега, както гласят тиражирани информации, Глория е особено доволна от уменията на Добромир в спалнята. И дори споделяла пред приятелките си, че той е доста надарен, съответно, че се наслаждава на безкрайния му сексуален апетит. Двамата правели секс всеки ден, дори по два пъти - сутрин и вечер.

"Да, не съм сама. Ако е писано да има човек до мен за по-дълго време, ще се случи! Имаше едно момче, което 5 години ме ухажваше. Не е толкова елементарно и лесно да се стигне до мен. Дадох шанс и сега ще видим какво ще се случи. Няма да му е лесно! ", сподели неотдавна Глория в интервю за сръбската телевизия "DMsat".

За Добромир в светските кръгове е известно, че преди години работел като охрана и шофьор на Алисия, а според сплетните е имал любовни романси както с фолк певицата Татяна, така и с Мисис България 2017 Мери Вачева, пише "Уикенд"


В категории: Лайфстайл


18
Коментара
18
Коментара по темата
18.
Анонимен
10.06.2023 13:28:52
0
2
Престанете да ни занимавате с глупости не ме интересува лекия живот на Глория
.това е тъпо
17.
Алито от София
10.06.2023 10:11:42
1
2
Евала на Глория, жената много се поддържа и е в пъти по за предпочитане от много млади тлъсти куросмучки, добре се е нагласила при този млад жребец, жената си обича кура от ранни младини, никога не е оставала на сухо, но сега тръби заради зависливите и колежки
16.
Естет
08.06.2023 22:55:20
1
1
Аз съм на 34 г. и желая връзка със зряла дама. IG:Ronaldo_bg9
15.
Добата
08.06.2023 20:58:17
1
1
На бабата дупката като Съевата дупка дълбока, ръката като пъхна до рамото влиза...
14.
Гачо
08.06.2023 20:15:06
1
7
Личи му на Добри че е ибач.Необременен умствено,с празен поглед,мислещ само за секс ядене и сране.И куче в рокля ще оноди.Млад айгър, като заплющи баба Гло ,дупето сигурно и свири като жетварска стомна.
13.
Мазол
08.06.2023 18:36:16
2
2
Не може да си обуе гащите.От лежане по гръб е хванала мазоли по гърба...и задника.
12.
Kurti
08.06.2023 15:57:13
2
1
На бабата ще и шият сцепения гясс. При се изсипва като самосвал,
11.
Мунчо
08.06.2023 15:46:06
2
2
Тая дърта пунгия само на Хасан чинчели магарето може да я задоволи с размер и течност и то кучешката
10.
Младия любовник
08.06.2023 14:53:49
2
4
Кака Гло и аз серем по веднъж на ден. A иначе тя сере навътре поне по 6 пъти дневно след това!
9.
Младия любовник
08.06.2023 14:51:55
2
3
15 пъти на ден! Всеки ден ме източва до капка и нямам време да презаредя!
След 5ия път вече изкарвам бистра водичка. Но кака Гло е ненаситна и винаги жадна! Изпива си всичко до капка, като едно добро и послушно момиче!
8.
Кирил и Методий
08.06.2023 14:47:45
1
3
Тая е блъскана по дупките до садиране
7.
Любов
08.06.2023 14:42:03
4
3
Аз вече знам по колко пъти Глория прави любов с Добри,ама не знам по колко пъти серат ,та проверете и пишете на аудиторията - ПРОСТАЦИ ПИСАЧИ!
6.
ОХ КОТЬО
08.06.2023 14:28:59
0
3
колко често.????.....ми то е ясно......
Колкото си иска....лошо нема.....!!!!!!
Стара чанта.....ама лачена.....!!!!
5.
Сиромахов и
08.06.2023 14:27:56
1
3
Чалгаджийка садрана от блъскане по задницата дърта
4.
Pero
08.06.2023 13:53:06
2
7
Дърта кранта с млад жребец за ситен клеець
3.
*********
08.06.2023 13:08:47
1
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
2.
Да
08.06.2023 12:57:58
1
8
Хах този някакъв луд некрофил
1.
Добромир Ибачеф
08.06.2023 12:14:15
1
17
Първо мандръсам дъртата чанта, че е голям сърбел, а после и Симонка щот и тя кат баба Галя сърбеж!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Фрапантен инцидент в България Фрапантен инцидент в България Джигит се заби в дърво на оживена улица Снимките с Буфон са едно, големият срам на Юве в София е друго! Снимките с Буфон са едно, големият срам на Юве в София е друго! Идеален момент е да си припомним, че Ювентус е бил разгромен в България Бюджет 2025 на Приморско е исторически – с грижа и внимание към всяко населено място и човек Бюджет 2025 на Приморско е исторически – с грижа и внимание към всяко населено място и човек ПРИМ ФЕСТ, който промени облика ни като туристическа дестинация ще бъде надграден, всяка вечер ще има забавления и за гостите на Китен Няма да повярвате с каква двуметрова риба зарибиха река Тунджа Няма да повярвате с каква двуметрова риба зарибиха река Тунджа Веслоносът е нехищна риба, достига до два метра, храни се планктон и по естествен начин прочиства от водорасли Константин Бачийски: Срещу лъжите отговарям с факти Константин Бачийски: Срещу лъжите отговарям с факти Клеветата не е позиция, фактите обаче са Пътна помощ от мелето на АМ "Тракия" отговаря: Сумата е висока за хора, които не разбират! Пътна помощ от мелето на АМ "Тракия" отговаря: Сумата е висока за хора, които не разбират! Внушенията, че сме злоупотребили с клиента, са клеветнически – работата беше извънредно сложна и документирана с фискален бон, твърди собственикът на „НК Асист“ С този лесен трик почиствате загорели съдове без търкане и препарати С този лесен трик почиствате загорели съдове без търкане и препарати Домашен метод, който спестява време, усилия и пари – само с 2 съставки от кухнята Издадоха тайната: Рецепта за крехко и вкусно агнешко, което се топи в устата Издадоха тайната: Рецепта за крехко и вкусно агнешко, което се топи в устата Гарантираме ви, че всички у дома ще останат очаровани и ще оберете овациите за шедьовъра си Бургас възстановява една от най-красивите си сгради с над 150-годишна история Бургас възстановява една от най-красивите си сгради с над 150-годишна история Сградата на Презенти се реставрира спешно след падане на части от фасадата Скандалната Мис България Елизабет Кравец яхна ултраскъпа кола Скандалната Мис България Елизабет Кравец яхна ултраскъпа кола Тя позира до новото си возило, а всички се чудят кой го е платил
Срина се при Гала Срина се при Гала Поводът за драмата му е внезапната смърт на оперния певец Борислав Спиров, който загина след нелепа катастрофа с камион Трагедия на военно летище, загина известен парашутист Трагедия на военно летище, загина известен парашутист Загиналият парашутист е бил член на 63-та парашутна бригада и е починал тази нощ във военната болница в Ниш от наранявания Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език В края на втория си мандат Барак Обама подписа указ, който облекчи леко мярката. С него беше дадено право на полицаите по пътя да не отстраняват тези шофьори на тирове от работа, а просто да им напишат глоба Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Лидерът на републиканците изрази тежко мнение за Байдън Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Знаете ли, това, което правя, е изключително сериозно, заяви президентът на САЩ Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България "Европа трябва да защитава физичната среда, но и мрежовата", каза пък специалистът по киберсигурност Ясен Такев Почина Ирина Мутафчиева Почина Ирина Мутафчиева Тя е автор на множество публикации в централния периодичен печат и в специализирани издания
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Луди искат да ме отстранят! Щяха да превърнат САЩ в пропаднала дупка от третия свят Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Виц на деня Виц на деня България е единствената държава, в която даже и неодушевените предмети си имат майка. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Горещото кафе в пластмасова чашка отнема 2/3 от мъжката потентност. Първо изгаря пръстите, а после и езика...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори