Това не се обсъжда през медиите, обяви Денков след заявката на ГЕРБ за размразяване на преговорите
Първият разговор винаги трябва да е с тях, защото от него зависят тези с другите парламентарни групи, заяви кандидат-премиерът
„Както виждате, спокойно изчакахме няколко дни, за да видим какъв ще е подходът на ГЕРБ. Така че, в определен смисъл очаквах такава реакция.“ Това каза пред парламентарни репортери кандидат-премиерът на ПП-ДБ акад. Николай Денков след изявлението на ГЕРБ, че искат размразяване на преговорите за правителство, но при нови параметри.
„Това, което мога да кажа, е, че разговорите по такива важни въпроси не трябва да се водят през медиите. Очаквам да се чуем с Мария Габриел и да видим кога ще седнем на масата и да обсъждаме същината“, добави акад. Денков.
"Трябва да седнем заедно с тях, за да видим какво се крие под тези формулировки - подход, състав и т.н.", каза още кандидат-премиерът.
След въпрос ГЕРБ ли са единственият възможен вариант и ще говорят ли и с другите политически формации, той уточни: "Винаги сме казвали, че ще говорим и с другите формации, но е ясно, че мнозинство най-лесно, най-конструктивно би могло в тази конфигурация на парламента да се получи с ГЕРБ, така че първият разговор винаги трябва да е с тях, защото от него зависят другите."
Гледайте тук:
Ходенето - най-простото и най-силно оръжие за здраво сърце
Излязоха подробности за кървавия инцидент в германски влак
Мъж получи 12 години затвор за убийството на братовчед си във Варна
Българин е задържан с над 6 килограма хероин в Гърция
Пеликанът Стойчо предизвика нова драма във Варна
Божидар Божанов: Борисов лъже за Борда на Тръмп и САЩ, и ЕНП
Бургазлийката Мария Бакалова отправи спортен призив
Тайните за красота на Мишел Пфайфър
Как да предотвратим свиването на дрехите при пране - полезни съвети за всяка материя
Външно: Няма информация за пострадали българи при атентата срещу джамия в Исламабад
4 зодии, за които съдбата ще се обърне след 15 февруари: идва време на стабилност, успех и вдъхновение
Президентът Илияна Йотова до Джей Ди Ванс в Милано

За когото и да гласуваш, ще си останеш същия про'с'так.
Ха сега, познайте дали ще гласувам трети път за тях?