Бъдещият строителен магнат на Бургас завърши Френската гимназия, вдига луксозна сграда до мола и става милионер
Петър от ПГРЕ „Г. С. Раковски“ има готов бизнес план за живота си, а довечера смята да срещне жената на мечтите си
Флагман.бг попадна на изключително колоритна личност – Петър Петров, възпитаник на Френската гимназия в Бургас. Абитуриентът от Випуск 2023 на ПГРЕ „Г. С. Раковски“ е готов със своя бизнес план за живота, смята да стане строителен магнат, да работи яко и да стане милионер. Амбициите му са съвсем скоро да вдигне луксозна сграда до изоставения мол „Странд“. Зрелостникът се похвали, че се е справил добре на матурите и очаква отлични оценки. А довечера, на купона в Слънчев бряг смята да намери жената на живота си. За Петър цвета на косата на избраницата му не бил от значение, важно било полата да е къса и да се вижда хубаво краче. Абитуриентът се бе изтупал в черен костюм, с бежови мокасини и спортно елегантна тениска, така било модерно.
Другият абитуриент, който влезе в полезрението на обектива на Флагман.бг е от Математическата гимназия. Николай Кръстев ППМГ „Акад. Никола Обрешков“ се появи в доста различен костюм и определено успя да впечатли с визия. Светлосин панталон и оранжево сако с ревер в същия цвят. Идеята му стартирала още при избора на маратонките, които са в същите десени. Николай мечтае да стане архитект и се надява довечера да се напие до безсъзнание, а утре вече да се казва Никол.
Във Френската гимназия се повиха няколко момичета, които бяха избрали доста пищни рокли, с които успяха да засенчат съученичките си. Определено красавиците на школото успяха да докажат, че имат отличен моден вкус. Масово обаче абитуриентките бяха заложили на красиви рокли в зеления цвят. Много камъни и пера за разкош. На някои момичета дори кройките им бяха почти еднакви, което е малко неприятно, но това едва ли ще попречи на празника им.
Вижте още от абитуриентите на Випуск 2023:


Защо продължаваме да избираме сходен тип партньори в любовта
Евродепутати: Колегите ни свикнаха, че в България се провеждат избори на шест месеца
Александър Сано: Оцелях по чудо в катастрофа край Бяла
Лекар: Никога не носете обувки вкъщи
Венета Райкова остана без ефир и доходи
Какво се случва със сметки, кредити, депозити, лизингови вноски и инвестиции с въвеждане на еврото
На какво е симптом събирането на границите на кръвното
Установиха до какво води прекомерната консумация на кафе при жените
Трик: Тайната рецепта за идеално печено пиле
Броени дни до Коледа: Ето как празниците могат да продължат 12 дни
През зимата вечеряйте в този час, категорични са учени
Удар на полицията: Нелегален тютюн за наргиле за над 100 хил. лв. открит в София, двама братя са задържани

Много сте грозни
Тази мода не е от вчера. Имаше я още и по мое време (а вероятно и преди това). Това е един вид комплексарщина, ама много сериозна.
Да покажем уж статус, уж това онова, а на другия ден си ходим с рейса. И те така. :D
Абе, важното е да сме живи и здрави! :)))
Ако такъв му е и бизнес-плана за бъдещето, скоро Пешо ще е общак на някой строеж.
Никол Станкулова ли ще става да чете времето?!?! ХахахахахахахахахахХХхХх!!!