Потвърди се информацията за дрифтаджията край Поморие - бил е пиян
Водачът шофирал след употреба на алкохол с концентрация 2.25 промила
Пресцентърът на ОДМВР-Бургас потвърди информацията на Флагман.бг. за пияния дрифтаджия, който в неделя сутрин заби Голфа си в мантинелата край Поморие. Дрегерът му е показал 2,25 промила. Зад волана на немското возило, с бургаска регистрация, е бил 48-годишен помориец.
Както Флагман.бг тогава писа, колата се е движела с доста висока скорост и под влиянието на етанола шофьорът дори не е разбрал, че пред него има кръгово кръстовище. Автомобилът се е завъртял и буквално се е размазал в мантинелата край бензиностанция "Дега". Водачът е опитал да избяга, но ченгетата от РУ-Поморие бързо го установили.
Пиян с Фолксваген се „хвърли“ в канавката след удар в мантинелата край Поморие
Помориецът отказал да даде кръвна проба за химичен анализ. Работата по случая продължава.
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято

Въпросния човек е един тъп и безотговорен индивид който се е качил да шофира пиян.
Можеше да напишете "глупакът който се заби в мантинелата е бил пиян"
Дрифтаджия е човек който се занимава с тази дейност на обозначените за това места т.е писти,затворени шосета и тн.
Флагман моля Ви , надграждайте...минаха години и все едни и същи глупости пишете