Потвърди се информацията за дрифтаджията край Поморие - бил е пиян
Водачът шофирал след употреба на алкохол с концентрация 2.25 промила
Пресцентърът на ОДМВР-Бургас потвърди информацията на Флагман.бг. за пияния дрифтаджия, който в неделя сутрин заби Голфа си в мантинелата край Поморие. Дрегерът му е показал 2,25 промила. Зад волана на немското возило, с бургаска регистрация, е бил 48-годишен помориец.
Както Флагман.бг тогава писа, колата се е движела с доста висока скорост и под влиянието на етанола шофьорът дори не е разбрал, че пред него има кръгово кръстовище. Автомобилът се е завъртял и буквално се е размазал в мантинелата край бензиностанция "Дега". Водачът е опитал да избяга, но ченгетата от РУ-Поморие бързо го установили.
Пиян с Фолксваген се „хвърли“ в канавката след удар в мантинелата край Поморие
Помориецът отказал да даде кръвна проба за химичен анализ. Работата по случая продължава.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Въпросния човек е един тъп и безотговорен индивид който се е качил да шофира пиян.
Можеше да напишете "глупакът който се заби в мантинелата е бил пиян"
Дрифтаджия е човек който се занимава с тази дейност на обозначените за това места т.е писти,затворени шосета и тн.
Флагман моля Ви , надграждайте...минаха години и все едни и същи глупости пишете