Потвърди се информацията за дрифтаджията край Поморие - бил е пиян
Водачът шофирал след употреба на алкохол с концентрация 2.25 промила
Пресцентърът на ОДМВР-Бургас потвърди информацията на Флагман.бг. за пияния дрифтаджия, който в неделя сутрин заби Голфа си в мантинелата край Поморие. Дрегерът му е показал 2,25 промила. Зад волана на немското возило, с бургаска регистрация, е бил 48-годишен помориец.
Както Флагман.бг тогава писа, колата се е движела с доста висока скорост и под влиянието на етанола шофьорът дори не е разбрал, че пред него има кръгово кръстовище. Автомобилът се е завъртял и буквално се е размазал в мантинелата край бензиностанция "Дега". Водачът е опитал да избяга, но ченгетата от РУ-Поморие бързо го установили.
Пиян с Фолксваген се „хвърли“ в канавката след удар в мантинелата край Поморие
Помориецът отказал да даде кръвна проба за химичен анализ. Работата по случая продължава.
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли

Въпросния човек е един тъп и безотговорен индивид който се е качил да шофира пиян.
Можеше да напишете "глупакът който се заби в мантинелата е бил пиян"
Дрифтаджия е човек който се занимава с тази дейност на обозначените за това места т.е писти,затворени шосета и тн.
Флагман моля Ви , надграждайте...минаха години и все едни и същи глупости пишете