Потвърди се информацията за дрифтаджията край Поморие - бил е пиян
Водачът шофирал след употреба на алкохол с концентрация 2.25 промила
Пресцентърът на ОДМВР-Бургас потвърди информацията на Флагман.бг. за пияния дрифтаджия, който в неделя сутрин заби Голфа си в мантинелата край Поморие. Дрегерът му е показал 2,25 промила. Зад волана на немското возило, с бургаска регистрация, е бил 48-годишен помориец.
Както Флагман.бг тогава писа, колата се е движела с доста висока скорост и под влиянието на етанола шофьорът дори не е разбрал, че пред него има кръгово кръстовище. Автомобилът се е завъртял и буквално се е размазал в мантинелата край бензиностанция "Дега". Водачът е опитал да избяга, но ченгетата от РУ-Поморие бързо го установили.
Пиян с Фолксваген се „хвърли“ в канавката след удар в мантинелата край Поморие
Помориецът отказал да даде кръвна проба за химичен анализ. Работата по случая продължава.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Въпросния човек е един тъп и безотговорен индивид който се е качил да шофира пиян.
Можеше да напишете "глупакът който се заби в мантинелата е бил пиян"
Дрифтаджия е човек който се занимава с тази дейност на обозначените за това места т.е писти,затворени шосета и тн.
Флагман моля Ви , надграждайте...минаха години и все едни и същи глупости пишете