Потвърди се информацията за дрифтаджията край Поморие - бил е пиян
Водачът шофирал след употреба на алкохол с концентрация 2.25 промила
Пресцентърът на ОДМВР-Бургас потвърди информацията на Флагман.бг. за пияния дрифтаджия, който в неделя сутрин заби Голфа си в мантинелата край Поморие. Дрегерът му е показал 2,25 промила. Зад волана на немското возило, с бургаска регистрация, е бил 48-годишен помориец.
Както Флагман.бг тогава писа, колата се е движела с доста висока скорост и под влиянието на етанола шофьорът дори не е разбрал, че пред него има кръгово кръстовище. Автомобилът се е завъртял и буквално се е размазал в мантинелата край бензиностанция "Дега". Водачът е опитал да избяга, но ченгетата от РУ-Поморие бързо го установили.
Пиян с Фолксваген се „хвърли“ в канавката след удар в мантинелата край Поморие
Помориецът отказал да даде кръвна проба за химичен анализ. Работата по случая продължава.
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Мениджърът Иван Иванов стана лидер на ГЕРБ в Айтос
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора
Спортно училище „Юрий Гагарин“ в Бургас открива обновената си учебна сграда и модернизирано общежитие
Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа

Въпросния човек е един тъп и безотговорен индивид който се е качил да шофира пиян.
Можеше да напишете "глупакът който се заби в мантинелата е бил пиян"
Дрифтаджия е човек който се занимава с тази дейност на обозначените за това места т.е писти,затворени шосета и тн.
Флагман моля Ви , надграждайте...минаха години и все едни и същи глупости пишете