Пиян с Фолксваген се „хвърли“ в канавката след удар в мантинелата край Поморие
Дрегерът отчел 2.03 промила
Пиян шофьор заби Фолксвагена си в мантинелата и излезе извън пътното платно край Поморие. Инцидентът е станал рано тази сутрин на кръговото движение преди морския град, а водачът е опитал да избяга след катастрофата, но е задържан на бензиностанцията в близост.
Очевидци довериха за Флагман, че колата се е движела с доста над разрешената скорост и по всяка вероятност шофьорът дори не е разбрал, че пред него има кръгово кръстовище. Автомобилът буквално е пробил мантинелата и допреди малко все още се намираше на мястото.
Полицаи са успели да арестуват катастрофиралия водач. Тествали са го с дрегер, като апаратът отчел 2.03 промила – количество, което се равнява на близо бутилка твърд алкохол. Задържан е за 24 часа.
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела

"Мантинела направи суплес на фолксваген и го метна в храстите. Пияният е жив и здрав!"
Ей това е да си истински журналист - работиш дори и когато си се забавлявал! Винаги на точното място в точното време! :D
Вече ще кара кракомобила и повече няма да прави така!
А още не е започнал активно сезонът. Не знам до края на лятото колко такива случаи ще има.
Таралясникът за скрап и със сумата да възстанови щетите по мантинелата!