×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Честит празник на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

8 знака, че сме превзети от лоша енергия


11 Май 2023, Четвъртък, 20:40 ч.
Автор: Флагман.бг

Лошите енергии могат да се проявят като депресия и промени в настроението

Всеки човек обича всичко в живота му да е хармонично и в негова полза. Нашите предци са търсили знаци и са призовавали Боговете да им осигурят благоденствие. Днес вярата в магии вече не е толкова разпространена, но енергиите, които ни влияят, не са се променили. Лошите енергии могат да се проявят като депресия и промени в настроението. И така, как да разберем кога те влияят на живота ни? По-долу ще намерите 8 признака на негативна енергия. Ако забележите появата на пет от тях у себе си, време е да помислите дали не се нуждаете от защитна магия.

1. Финансите ни вървят зле

Започваме да имаме финансови проблеми, губим ликвидност. Изведнъж сметките започват да ни връхлитат. В дома ни се появяват повреди, нещата се развалят и разходите за поправката им са много високи. Очакваните парични преводи се забавят или изобщо не идват. Вместо тях получаваме глоби и санкции. Такава лоша ситуация във финансите ни започва да предизвиква много тревоги. Притесняваме се дали парите определено са достатъчни за всичко. Тази финансова блокада ни подсказва, че някаква негативна сила ни въздейства.

2. Влошава се здравето ни

Не променяме навиците си или ежедневието си, спим достатъчно, диетата ни е балансирана и въпреки това изведнъж започваме да се чувстваме много зле. Очите ни се затварят от само себе си, мускулите ни са уморени, нямаме енергия или желание за действие. Лесно губим остатъчните си сили, ставаме раздразнителни и се поддаваме на разочарованието. Мислим си, че изтощението и няколкото почивни дни ще ни помогнат. Но това така и не се случва.

3. Животът ни претоварва

Склонни сме да се справяме с ежедневието. Не се поддаваме на несгодите и посрещаме живота смело. Пълни сме с енергия и желание да вършим нещата. И изведнъж всичко това изчезва. Трудностите на ежедневието стават все по-големи и започват да ни смазват. Не сме в състояние да се справим дори с най-малките предизвикателства, а по-големите ни изпълват с ужас. Ако няма външни причини за това, струва си да помислим за защитен ритуал, пише woman.bg.

4. Пада ни имунитета

Ние се грижим за себе си. Храним се с пълноценна храна и спортуваме. Изведнъж обаче започваме да се чувстваме зле и имунитетът ни се срива. Получаваме инфекция след инфекция. Имаме постоянни болки в стомаха и кашлица, която се проточва още една седмица. Това е знак от имунната ни система, че нещо не е наред с нея.

5. Изпитваме трудности в общуването с хората

Живеем сред хора и обикновено нямаме проблеми с общуването. Изведнъж забелязваме, че казваме нещо на другите, а те сякаш изобщо не ни разбират. Казваме нещо, а то се приема по напълно противоположен начин. Опитваме се да го обясним, но нещата стават още по-объркани. Хората също започват да следват логика, която ние не можем да разберем. Те сякаш говорят на неразбираем език. Ние не ги разбираме.

6. Времето започва да изтича

Денят започва да ни се струва все по-кратък и по-кратък. Времето неумолимо бърза, а нашите отговорности и неуредени въпроси сякаш се трупат и трупат. Няма достатъчно време за нищо. Непрекъснато бързаме за някъде и ни се струва, че постоянно закъсняваме. Нямаме нито миг за почивка, а свободното време изглежда като далечна мечта, която никога няма да се осъществи. Животът ни бърза като скоростен влак и не спира нито за миг.

7. Мъчи ни безсъние

Преди заспивахме вечер без никакви проблеми. Изведнъж нещо се е променя. Въпреки че сме имали дълъг уморителен ден и сме много изморени, вечер се претъркулваме от една страна на друга. Не помага нито броенето на овце, нито успокояващият балсам вечер. След като заспим, се будим няколко пъти през нощта. Появяват се кошмари насън. Събуждаме се ужасени, покрити с пот, понякога с викове. Тези сънища са потискащи и депресиращи. На сутринта сме тъжни и нещастни.

8. Трудно се отпускаме

Обикновено имаме много отговорности и малко време. Когато все пак успеем да намерим миг свободно време за себе си, се опитваме да се отпуснем и да си поемем дъх. Познаваме се добре и знаем какво ни кара да се чувстваме отпочинали. Може би среща с приятели, чаша добър чай, увлекателна книга. Изведнъж обаче всичко се променя. Не знаем как да успокоим мислите си, стресирани сме и не можем да се отпуснем. Това, което обикновено ни харесва, изведнъж спира да ни доставя удоволствие. Не сме в състояние да се отпуснем. Вместо това негативните, депресивни мисли идват с повишена сила.


В категории: Здраве


Коментари
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Армията променя правилата за командироване на военни зад граница, вдигат им парите Армията променя правилата за командироване на военни зад граница, вдигат им парите Новите промени са свързани с получаваните пари, семействата, ученията на НАТО Гришо останал без книжка след превишена скорост в Монако Гришо останал без книжка след превишена скорост в Монако Топ тенесистът е бил с баща си в автомобила Росимира Иванова е сред ТОП абитуриентките на Випуск 2026 (ВИДЕО/СНИМКИ) Росимира Иванова е сред ТОП абитуриентките на Випуск 2026 (ВИДЕО/СНИМКИ) Стил, класа и амбиции впечатлиха всички пред Пантеона Софиянец си пуска дива чалга, докато жителите на "Сън хаус" едва удържат на музикалния терор Софиянец си пуска дива чалга, докато жителите на "Сън хаус" едва удържат на музикалния терор В петък вечерта ситуацията обаче ескалирала, намесили са се и ченгета от РУ-Несебър Само един депутат от Габрово отиде да помага след наводненията - Богомил Петков Само един депутат от Габрово отиде да помага след наводненията - Богомил Петков Въпреки тежките щети, причинени от водната стихия - само един от тях отиде в издигналата го в парламента област, за да съдейства или провери какви са пораженията Затворници помагат в разчистването на Габрово след преливането на река Янтра Затворници помагат в разчистването на Габрово след преливането на река Янтра Лишените от свобода са с нисък риск от рецидив и са под контрола на надзорно-охранителния състав на затворническото общежитие 19-годишен обърна колата си в канавка, пострадаха бебе и второкласник 19-годишен обърна колата си в канавка, пострадаха бебе и второкласник Шофьорът на превозното средство е тестван за употреба на алкохол и наркотици, отчетени са отрицателни резултати Тийнейджърки помляха белите си коли край УМБАЛ-Бургас, май са абитуриентки Тийнейджърки помляха белите си коли край УМБАЛ-Бургас, май са абитуриентки Не се съобщава за пострадали, но в района е започнало да се оформя задръстване Мария Бакалова поздрави Левски, феновете се докоснаха до титлата Мария Бакалова поздрави Левски, феновете се докоснаха до титлата „Сините“ станаха шампиони след 17-годишно чакане по категоричен начин, отваряйки двуцифрена разлика. Левски сложи край и на хегемонията на Лудогорец, продължила 14 години Баловете започнаха, над 2000 абитуриенти дефилират в центъра на Бургас Баловете започнаха, над 2000 абитуриенти дефилират в центъра на Бургас Флагман.бг търси най-атрактивните и шармантни дванайсетокласници, не пропускайте репортерите ни 
Разпространението на вируса Ебола излиза извън контрол, 18 заразени избягаха от болница Разпространението на вируса Ебола излиза извън контрол, 18 заразени избягаха от болница Смъртните случаи са над 200 Бивш член на елита завърши сезона с 227 гола в “А” областна Бивш член на елита завърши сезона с 227 гола в “А” областна Единственият хикс през сезона дойде в последния 26-и кръг Децата от фаталния купон с дрогата-убиец в Благоевград са известни фамилии Децата от фаталния купон с дрогата-убиец в Благоевград са известни фамилии Към момента полицията в Благоевград води активно разследване за изясняване на точните обстоятелства около инцидента Край на една музикална ера: Групата "Aqua", която покори света с "Barbie Girl", се пенсионира Край на една музикална ера: Групата "Aqua", която покори света с "Barbie Girl", се пенсионира В емоционално послание членовете на групата посочват, че искат да запазят това, което са изградили през десетилетията, докато спомените и връзката помежду им остават силни Ормузкият проток в епицентъра: Тръмп обяви, че споразумението с Иран е „до голяма степен договорено“ Ормузкият проток в епицентъра: Тръмп обяви, че споразумението с Иран е „до голяма степен договорено“ Техеран отвърнаха, че твърденията му „не съответстват на реалността“ Чайка нацвъка Чарлз в Северна Ирландия Чайка нацвъка Чарлз в Северна Ирландия „Добре, че не ми падна на главата“, коментира кралят Престрелка пред Белия дом, има убит и ранен Престрелка пред Белия дом, има убит и ранен Репортери споделят, че са чули около 30 куршума Назначиха новия кмет на Бирмингам с „Аллаху акбар“ Назначиха новия кмет на Бирмингам с „Аллаху акбар“ Мюсюлманският лорд мер на града, Закир Чодри, едва знае английски Нападнаха Рики Мартин със сълзотворен газ на концерт в Черна гора Нападнаха Рики Мартин със сълзотворен газ на концерт в Черна гора Сред публиката настъпи хаос Ердоган затвори водещ университет в Истанбул с над 20 000 студенти Ердоган затвори водещ университет в Истанбул с над 20 000 студенти Университетът е управляван от назначен от съда синдик от миналата година, след като управляващата го компания е замесена разследване за пране на пари и данъчни измами
Бойко Борисов Бойко Борисов Никога не съм бил нито в “Джуджетата“, нито ги знам кои са, а в случая сега разбираме коя е Снежанка Виц на деня Виц на деня Във влака кондуктор пита блондинка, пътуваща с куче:
- За кучето платихте ли?
- Не! Подарък ми е за рождения ден.
Виц на деня Виц на деня Две жени разговарят:
- Ти какво работиш?
- В научен институт.
А като каква?
- Като любовница, но ми плащат като на професор.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Мамо, мамо, може ли и аз да скоча с бънджи?
- В никакъв случай! Животът ти започна, заради скъсана гума, но не трябва да свършва пак по тази причина!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори