×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Аз съм един селянин и чалгар, далеч от английския кралски свят, обяви Слави


Аз съм един селянин и чалгар, далеч от английския кралски свят, обяви Слави
Тема в развитие
виж още
скрий
06 Май 2023, Събота, 15:02 ч.
Автор: Флагман

Оставам в своето съзнание на село при гайдите и със завист гледам по националните телевизии истинския кралски живот, наслаждавам се на костюма и брадата на Мон Дьо и страдам за провинциалната си селска същност, с чувство за хумор обяви Слави

Лидерът на "Има такъв народ" Слави Трифонов сподели, че е изненадан, че в България има толкова много експерти, които разбират в детайли кралския протокол във Великобритания. Вече трети час националните телевизии излъчват на живо и канят гости, които коментират случващото се. 

Eто и коментара на Трифонов:

И трите национални телевизии дават на живо коронацията на новия крал на Англия Чарлз Трети. Живи студиа, специални декори, класическа музика и вътре в студиата - кралски особи, като Кристина Патрашкова, Мон Дьо, Петя Дикова, Жоро Любенов и други знайни и незнайни български аристократични личности. Тези видни български аристократи са облечени в царствени одежди и коментират, ахкат и охкат пред това толкова важно за българския народ събитие.

Човек ще каже, че коронясват Чарлз Трети на Гергьовден само и само, за да впечатлят българските фенове на английската корона. Даже и военният парад изглеждаше някак си кралски.

Честно казано, аз не съм запознат с много подробности около кралското семейство, но явно аз съм изключение, защото и по трите национални телевизии е пълно с хора - българи, които са много светнати за подробности и цялостното състояние на нещата около крал Чарлз Трети, кралица Камила, принц Хари, Меган и цялата им там кралска фамилия.

Ама какво разбирам аз. Аз съм един селянин и чалгар и явно съм много далече от стремежа на българското публично пространство да бъде част от английския кралски свят. Така че оставам в своето съзнание на село при гайдите, гъдулките и “Излел Делю хайдутин” и със завист гледам по националните телевизии истинския кралски живот, наслаждавам се на костюма и брадата на Мон Дьо и искрено страдам за провинциалната си селска същност. Лонг Лийв Дъ Кинг!


В категории: Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
11
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Продадоха легендарен завод за алкохол Продадоха легендарен завод за алкохол 10/05/2026, Неделя 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Правилната диета за вас Правилната диета за вас 10/05/2026, Неделя 21:30 0
Тервел ИЛИЕВ Как да направим домашен хляб Как да направим домашен хляб 10/05/2026, Неделя 21:00 0
Тервел ИЛИЕВ Кметът на София с коментар за Джирото Кметът на София с коментар за Джирото 10/05/2026, Неделя 19:23 1
Тервел ИЛИЕВ Почина човек на културата Почина човек на културата 10/05/2026, Неделя 18:20 0
11
Коментара по темата
11.
Габи
09.05.2023 09:11:17
0
3
Каза си истината. Жалко само е, че много млади хора станаха като него не само ограничени чалгари, но и нещо по-лошо-зависими. Срам и резил този чалгар да бъде избран за депутат.
10.
дрът пръч
08.05.2023 19:00:10
2
2
Ами Славуца всички те знаем какъв си Не е нужно да го повтаряш Светът не е само селяндурщина и Чалга Да знаеш че си един злобен селски мишок пред царското семейство Една голяма нула
9.
От 8
06.05.2023 17:55:07
1
3
И показно как се държат част от феновете му. В такъв случай биха питали "Що не излезеш да играеш 2-3 часа хоро?" Хм :) Що ли?! Постоянство, постоянство... Да си направи социологията, после аритметиката от изборите! Прочетохме литературата му вече :D
8.
До 3
06.05.2023 17:44:54
2
6
Да си я слуша песента дома високо :D Нещо го отсвириха да я пеят на неговото тОрне! Може да не е чак такава звездъ с такъв талант колкото ни се промотира :) Той няма монопол върху празниците. Това че излъчват нещо, не значи, че всички го гледат! Голем ПР, голямо нещо! Другите народни изпълнители как ли са успели без хейт?! А, да. С талант може би. Да му е честит празника!
7.
до 6
06.05.2023 17:34:39
6
5
докарал е, защото имат много колонии, които са си платили за да излъчват коронясването. Отделно, че има и балъци като нас, които също сме наредени там, да плащаме за нещо, което не ни касае.
6.
До 4
06.05.2023 16:36:02
5
7
Тъп ли си, крал Чарлз 3 е докарал 1 милиард паунда от короняцията си... в старата Англия А на тези които им лижеш задните части изнесоха няколко милиарда от България от кражби....
5.
Мда
06.05.2023 16:33:07
4
16
Да й мръсния ти сселяндур и чалгар... опростачи няколко поколения... малкото дпс.
4.
Прав е
06.05.2023 16:16:58
3
12
Те англичаните не се притрисат толкова по коронацията като паркетните лъвове у нас. Монархиите са отживелица, а семействата им живеят на гърба на народа, като има някакви измислени представителни функции. В последно време се дава гласност на единия син на Симеон II, сигурно някой иска да го вкара в БГ политиката.
3.
Б.Б.
06.05.2023 16:08:39
11
11
E, kak бе, Слави? Как така не си въодушевен от кралската коронация? Верно си много прост! Всички евроатлантици днес примираха от кеф и за тях това бе истинския празник, а не този байганьовски позорен празник Гергьовден!
Ама какво разбира свиня от кладенчова вода, по-добре да остави истинските европейци да се радваме на Чарлз и неговата коронация!
2.
mdda
06.05.2023 15:48:51
8
31
Такъв си Славе.. поне си го признаваш!
1.
Христо
06.05.2023 15:26:38
15
36
До кога ще се дава гласност на такива като този противен чалгар, години наред изпростачваше хората с простотий благодарение на които стана милионер, но си остана злобен, грозен и двуличен плазмодий...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Трябва ли да има забрана на социалните мрежи за по-малките (ВИДЕО) Трябва ли да има забрана на социалните мрежи за по-малките (ВИДЕО) Според мнозина е време да се наложат по-сериозни ограничения Мъж не е виждал 11-месечната си дъщеря заради отказ за виза Мъж не е виждал 11-месечната си дъщеря заради отказ за виза Той е роден в България, но няма гражданство Пол Мание отново грабна титлата в третия етап от Джиро д’Италия, този път в София (ВИДЕО/СНИМКИ/ОБНОВЕНА) Пол Мание отново грабна титлата в третия етап от Джиро д’Италия, този път в София (ВИДЕО/СНИМКИ/ОБНОВЕНА) Финалът на третия етап от престижната надпревара финишира в българската столица Правят се важни промени при пробите за алкохол и дрога на пътя Правят се важни промени при пробите за алкохол и дрога на пътя Измененията се отнасят до вземането, изследванията, резултатите, отказите, лабораториите Цветан Василев заговори за връщане в България Цветан Василев заговори за връщане в България Намиращият се вече 9-та година в Белград бивш банкер честити на Радев и новото правителство Щерките на известен БГ финансист наследиха купища имоти от Ружа Игнатова Щерките на известен БГ финансист наследиха купища имоти от Ружа Игнатова Схемата на криптокралицата от Плевен ощети с над 4 милиарда долара инвеститори от цял свят, които искаха да печелят от Onecoin Ерос Рамацоти поканил Дара на гости в Италия Ерос Рамацоти поканил Дара на гости в Италия Не исках Bangaranga да е перфектна, а да е жива, призна изпълнителката Защо колоездачите на Giro dItalia носят розово Защо колоездачите на Giro dItalia носят розово Отговорът се крие във факти отпРозовият цвят – или прочутата Maglia Rosa – е официалният символ на лидера в генералното класиране реди повече от век Катастрофи и тапи в столицата, София е Giro - обяви кметът Катастрофи и тапи в столицата, София е Giro - обяви кметът Движението, и без инцидентите, е усложнено заради ограничения, свързани с провеждането на финала на третия етап на Обиколката на Италия. Лекари скочиха срещу наредбата за диагноза по Вайбър и Месинджър Лекари скочиха срещу наредбата за диагноза по Вайбър и Месинджър Според д-р Гергана Николова това ще прекъсне връзката между медиците и пациентите
Легендарният отряд „Азов“ се завръща Легендарният отряд „Азов“ се завръща Бойците започват акция в Мариупол с цел деокупация на града Инвестиция за милиарди евро: Румъния започна мегапроект в Черно море Инвестиция за милиарди евро: Румъния започна мегапроект в Черно море Neptun Deep за €4 млрд. трябва да донесе първи газ през 2027 г. и да засили ролята на Румъния в региона Удариха с дрон търговски кораб край бреговете на Катар Удариха с дрон търговски кораб край бреговете на Катар Плавателният съд е под американски флаг Круизният кораб „Хондиус“, засегнат от огнище на хантавирус, пристигна на Тенерифе Круизният кораб „Хондиус“, засегнат от огнище на хантавирус, пристигна на Тенерифе Корабът с пътници и екипаж, засегнати от хантавирус, акостира в Гранадиля, където започва евакуацията на пасажерите Осем години след ядрената сделка: Тръмп отново преговаря с Иран Осем години след ядрената сделка: Тръмп отново преговаря с Иран Ново примирие, стари обещания и риск САЩ да не спечелят повече от сделката на Обама Габрово излезе на улицата - не заради битов скандал, а системна агресия Габрово излезе на улицата - не заради битов скандал, а системна агресия Полицията и удобните анализатори побързаха да обяснят как всичко било „битов скандал“. Само че габровци ясно казват друго – години наред търпят агресия, безнаказаност и страх, докато държавата се прави, че проблем няма Мигрантски скандал в Полша: Арабин призова местните да бачкат повече заради него Мигрантски скандал в Полша: Арабин призова местните да бачкат повече заради него „Работете 12-14 часа, за да имам пари!“, реди той във видео, което публикува в тик-ток Краят на ерата „Орбан”: Новото унгарско правителство положи клетва и се закани за сериозни реформи Краят на ерата „Орбан”: Новото унгарско правителство положи клетва и се закани за сериозни реформи Петер Мадяр пое управлението с обещания за медийни реформи и завръщане към ценностите на ЕС Тръмп с чудесна новина за Русия и Украйна: тридневно примирие за Деня на победата Тръмп с чудесна новина за Русия и Украйна: тридневно примирие за Деня на победата Споразумението е постигнато с посредничеството на Доналд Тръмп Голям скандал във Варна: Кметът иска оставката на главния архитект Голям скандал във Варна: Кметът иска оставката на главния архитект Общината готви конкурс, МРРБ е сезирано за нарушения, касаещи разрешителни за строеж
Мариус Куркински Мариус Куркински Писна ми от BG, искам България Виц на деня Виц на деня Отива един в публичен дом и казва:
- Искам момиче с огромни гърди и тясна слива.
След пет минути идва една от работничките, оглежда се и пита:
- Къде е тоя с големите ръце и малката пишка?!
Виц на деня Виц на деня Медицинска сестра се кара на болния:
- Стига си гледал телевизия! Айде лягай в леглото!
- Ами ако ни хванат?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук С*ксът е като висшето образование! Редовно, задочно и платено!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори