×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Карнобат плаче за 20-годишния Димитър, загинал в горящия Голф


Карнобат плаче за 20-годишния Димитър, загинал в горящия Голф
Димитър Пръвчев си купил Фолксвагена преди 2 дена, още не му се бил нарадвал, разказва близък приятел до карнобатлията
05 Май 2023, Петък, 17:30 ч.
Автор: Флагман.БГ

Фаталното возило имало газова бутилка, при удара в дъното на дерето се възпламенило и избухнало в пламъци, младежът не успял да се измъкне от огнения ад

Цял Карнобат плаче за загубата на младия Димитър Пръвчев, който снощи загина при нелеп инцидент с лек автомобил Фолкваген Голф. 20-годишният младеж си купил фаталното возило преди 2 дни и още дори не му се бил нарадвал, разказа пред Флагман.бг близък приятел на Димитър. 

Припомняме, че инцидентът е настъпил снощи, около 22:45 ч. на обходния път от Карнобат за автомагистрала "Тракия", км. 1+200 м. (между Карнобат и с. Крумово градище - б.а.). По данни на МВР, Димитър се е движел с висока скорост, несъобразена с пътната обстановка, в резултат на което самокатастрофирал. Немската кола излязла извън пътното платно, след което се блъснала в лявата метална мантинела.

Голф избухна в пламъци, след като падна в отводнителен канал и се запали, 20-годишен карнобатлия е загинал

Голфът буквално скъсал мантинелата и паднал в дерето. Ударил се последователно в дъното на отводнителен канал с дълбочина около 2,50 м. и в бетонна канавка. 

От ПТП са настъпили деформации по цялото купе на автомобила, който се самозапалил и изгорял напълно заедно с водача. 

"Димитър си купи колата преди 2 дена. Беше много щастлив, много искаше да има автомобил. Лоша шега му изигра газовата бутилка, която се е взривила от удара. Скърбим за него. Беше страхотен човек, тренирахме заедно футбол в ОФК "Карнобат". Загубата ни е голяма", разказа още пред репортер на Флагман.бг неговият приятел. 

По информация на Флагман.бг, Голфът е бил регистриран на името на майката на Димитър. 

 


В категории: Карнобат


58
Коментара
Емел МАХМУД Путин призова за преговори Путин призова за преговори 27/06/2026, Събота 09:09 19
58
Коментара по темата
58.
ха ха ха
06.05.2023 13:59:00
2
4
карнобат тука ли стееее. не ви чуваме. купона е на макс. един състезател по-малко и този път няма невинни жертви. Алелуя.
57.
До 48
06.05.2023 11:17:26
0
1
Не всички преодоляват собствените си загуби. Ако ме разбираш. Така че от такива толкова може да се очаква - да сравнят загубата и нищо повече. Е, хубаво ще е всички да сме добре на пътя, но и извън него. Съболезнования.
56.
:)
06.05.2023 10:47:44
2
4
хората правят голяма грешка, голфа не е кола за каране, а куркик за гледане на кокошки в него
55.
До 46
06.05.2023 10:24:30
3
2
Толкова от такива. Съскане като от престаряла Баба Яга.
54.
Въпросителна
06.05.2023 07:30:53
0
13
до коментиращите относно кое е по безопасно- газ или бензин.---Кое от двете вещества е причината МПС -то да "се блъсне и буквално да скъса лявата метална мантинела"?
53.
Професионален шофьор до 48
06.05.2023 07:17:04
0
8
Защото имат самоконтрол и отговорно поведение спрямо другите участници в пътното движение,тоест спазват правилата.Поради гореописаното не губят контрол над МПС и не САМО КАТАСТРОФИРАТ.Това отговаря ли на въпроса ти,добролюбко/ке ?
52.
Пкачещия
06.05.2023 07:03:58
2
5
И цяла България плаче неутешимо. Какво ще правим сега?
51.
*********
06.05.2023 05:07:46
1
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
50.
Do 49
06.05.2023 02:16:32
3
4
Жалък си жалък… като си изби комплекса какво постигна смотльо, ти също няма да си вечен боклук, а онзи горе гледа той ще се погрижи както за теб така и за всички олигофрени сипещи злоба като теб.. Жалко че вие съществувате за сметка на толкова добри хора… за всеки идва Видов ден !! Ще си го получите умствено изостанали !
49.
*********
06.05.2023 01:33:17
3
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
48.
Nqma znachenie koi sum
05.05.2023 23:32:48
5
19
Ах как може да сте толкова гадни и злобни утайки такива… Вместо да поднесете съболезнования към едно семейство което преживява най-тежкото в този живот, вие показвате колко сте прости и злобни… Митко беше момче отдадено на футбола, момче което никога не е посягало към наркотици нито е шофирало под въздействие на алкохол.. Какви сърца имате та пишете такива гнусотии ИДИОТИ. Това момче беше уникален съученик , приятел и съотборник защо той си отива а не такива злобари като вас …
47.
:(
05.05.2023 23:08:23
0
12
Почивай в мир дете !
46.
Сган
05.05.2023 22:45:58
5
9
Цялата измет на Бургас пише коментари тук..... жалкари. Чуждата трагедия ви прави щастливи.
45.
до карнобатлията и майката
05.05.2023 22:07:45
0
8
и като заключат коментарите ще оживее ли момчето, че не ми стана ясно. На роднините по-хубаво ли ще им стане. Като затворите на хората устата нищо няма да се промени, а пък вие уж сте в траур, а не излизате от флагман. да не изтървете кой какво ще каже.
44.
LPG
05.05.2023 22:05:38
1
12
Газовата бутулка е много здрава. Моят бутилка е сложена под колата, от завода! Дали това е небезопасно? Едва ли. По-скоро се е разкъсал пластмасовия резервоар с бензин и се е запалил.
43.
Bgman
05.05.2023 21:42:59
0
12
За да не пострадате, не мислете колко може да вдигне колата, а за колко може да спре, ако се наложи...
42.
formysnitch
05.05.2023 21:05:13
3
5
като си помислите да си купите голф, веднага сменете на ПАССАТ
41.
Aлооо тираните
05.05.2023 20:57:32
0
8
Не четете бе, някой насила ли ви е отворил очите и ви заставя ? Майка Му на детето едва ли е до коментарите в сайтовете в този момент. Мислите ли, че стои сега и чете тук да ва и в... Но от коментарите които вие искате да закриете може да се поучат други деца и да се замислят като хвърчат по пътищата.
40.
До 37
05.05.2023 20:43:49
0
6
А ма я си гледай работата ма пуйко, защо да заключват коментарите, не всички са идиотски. Защо да не си кажем истината а да ни спират думата ? Неприличноте да ги трият но хората трябва да коментираъ, да си правят заключенията за да намалим поне тези случаи. Я чупка.
39.
222
05.05.2023 20:43:30
2
10
В този живот човек има по-големи отговорности от това да си пише домашното и да поздравява бабите пред входа. Ама това някои хора късно го разбират, а други не доживяват да поумнеят.
38.
Наблюдател
05.05.2023 20:40:11
0
28
Като се обърне каруцата пътища много.
Млад шофьор без опит, с нова кола, която не познава. Желателно е в началото да не е сам в колата, а с по-опитен друг шофьор. Шофиране на тъмно и с несъобразена скорост, може би и разсейване, заслепяване, фактори много. Газовата бутилка няма нищо общо в случая.
Бог да го прости момчето! Шофирайте внимателно! Съболезнования на близките! За съжаление в мирно време се изпоизттепахме и не си взимаме поука от грешките и ги повтаряме всеки ден!
37.
Една майка
05.05.2023 20:38:04
7
17
Ви умолява: заключете коментарите! Утре на негово място може да е вашето дете...Каквато да е причината, едно младо момче си е отишло преждевременно, само. Няма други погубени животи. Поклон пред паметта му и искрени съболезнования на близките му.
36.
лошо
05.05.2023 20:36:20
3
19
Бог да го прости момчето и съболезнования на близките. Там завоите са опасни и при несъобразена скорост, особено нощем, със неопитен шофьор стават такива работи. Като професионален шофьор със 15 години стаж, ще кажа на младите водачи: Внимавайте на пътя, и дано вие да погребете ротителите си ,а не те вас.
35.
Мъка
05.05.2023 20:16:37
0
35
Горкото момче , светла му памет и съболезнования на близките.Но високата скорост убива , проумейте го!
34.
От града
05.05.2023 20:13:48
9
20
Българийо, чедата ти изпростяха. Как не ви е срам да пишете глупости. От написаното личи, че нито съжалявате, нито изпитвате капчица емпатия към близките на това дете. Да може би е карал бързо, а не може ли да му е станало лошо например. Защо трябва да категоризирате какъв бил: пък дали не е бил пийнал или дали не е бил надрусан. Една майчица плаче! Замълчете, а защо не и да поучите своите деца, нека не са следващите.
33.
Карнобатлия
05.05.2023 20:06:28
7
29
Абе заключете ги тези коментари семейството огън им гори вие сеир гледате чакали долни
32.
До 31
05.05.2023 19:50:37
1
8
Те 28 и 27 са един и същи дебил. Видимо и на български не му се отдава на малоумника. Иначе баровец цървула хааа ха маам ви идиотска неграмотна въшлива опикана, пъпчива...
31.
до 28
05.05.2023 19:45:51
0
11
неграмотник, пиши на български бе, че не ти се разбира на шльокавицата.
30.
до маугли
05.05.2023 19:43:43
0
6
май ти си клавиатурният смелчага. И като ти дойда, какво, ще ме биеш ли. пак ще си останеш тъп и пак такива състезатели ще се трепят.
29.
*********
05.05.2023 19:42:35
0
33
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
28.
avei
05.05.2023 19:39:50
8
2
glei da ne izgorish i ti da ta sabirat s prahosmuka4ka ot kolata uyaahhahaa
27.
25
05.05.2023 19:31:19
22
8
не че нещо ама смятай къв клошар си щом няаш пари да караш на бензин
26.
До 23
05.05.2023 19:29:37
1
24
Има и друга причина автомобила да е на името на майката - застраховката гражданска отговорност е по- ниска. И цял Карнобат нито плаче, нито скърби, а само близките. Флагман е написал причините поради които се е случила трагедията, ама трябва да има и драматизъм в статията.
25.
До 24
05.05.2023 19:24:38
11
15
Ти ще ми кажеш ня какво да карам дебил. Това че е имал газово не означава че е карал на газ. В света има милиони повече убити на бензин и нафта отколкото на газ тъпир такъв.
24.
тцтцтц
05.05.2023 19:17:24
16
9
Стига сте си карали колите на газ, тва не се случва за пръв път, няма и да е за последен. За да спестите някви смешни пари си рискувате живота
23.
*********
05.05.2023 18:41:14
6
27
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
22.
Маугли
05.05.2023 18:16:37
6
4
До 20 то хубаво че си силен като е анонимно
21.
Лошооо
05.05.2023 18:15:46
2
79
Младо, хубаво дете, не видяло нищо още от живота. В случая обаче газовото не е виновно, нито дерето. Проблема е че е карало бързо и е излетяло. Карайте бавно бе деца, това не са ви филмите или плейстейшъните. Умира се наистина, няма връщане
20.
*********
05.05.2023 18:13:04
3
11
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
19.
ха ха ха ха
05.05.2023 18:11:46
3
12
ами спри да ръсиш глупости и няма да им пълниш с коментари. всеки има право да коментира както си иска. а точно такъв като тоя навремето уби братовчед ми с колата си. така че и гъза да си съдереш, няма как да ми промениш мнението.
18.
Някой
05.05.2023 18:09:36
5
7
До 17 такива като вас трябва да се гръмнат
17.
до един от малкото
05.05.2023 18:08:15
4
6
май си нямаш пишка да си играеш и седиш само и акъл даваш и обиждаш хората. Ходи се гръмни. Голямо добро ще направиш.
16.
Един от малкото
05.05.2023 18:06:26
10
9
До 12 прост си батко прооост лошо че пишем под на флагман да ги пълним с коментари дочитай докрай никой не съм кълнял аз казвам дано не му се случи а дрисльо може би сте евентуално вие!това за скорости и работи само той си знае как кара а за пътищата че ги нямаме нямаме ама ей такива лаладжии силни само на думи пред компютъра а на протестите си седят в тях и пият ракия какво да ги коментирам
15.
До 14
05.05.2023 18:05:14
9
10
Абе вярвам, че и на теб не ти е лесно да си боклук.
14.
до един от малкото
05.05.2023 18:03:59
5
17
абе ти наистина си някакъв малоумник. какво си тръгнал да казваш на всеки какво да пише. Гледай си там умрелия живот и не давай на хората акъл. аман от нещастници.
13.
До 12
05.05.2023 18:02:58
14
8
4 не кълне никого, маймуно. Точно това е написал,мче не му го пожелава. Опериран си от мозък, кретен. Чети внимателно.
12.
до 4
05.05.2023 18:00:50
2
36
абе дрисльо, какво лошо казва, че го кълнеш. Такъв състезател ако те изтряска някъде, съвсем друго ще пееш. Карат като състезатели, не се съобразяват с пътя и с възможностите на колата. После роднините му страдат и ако ударят някой и там страдащи.
11.
*********
05.05.2023 18:00:50
11
11
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
10.
Един от малкото
05.05.2023 18:00:12
13
14
До 8 малоумни сте вие че вместо да напишете съболезнования на близките вие пишете глупости намерете си работа а не да седите тук и да си избивате комплексите видите ли големия голям сте или голяма само и единствено на клавиатурата
9.
И ей така
05.05.2023 17:56:44
8
28
Си отиват младите хора. Винаги с мечти. Бог да го прости, не му е било писано да се мъчи дълго на тоя свят. Клети да сме ние, които го надживяваме и ще страдаме още години и десетилетия.
Сили на семейството и приятелите. Била съм там и тази болка винаги ще се усеща прясна.
Дано да е имал късмета да си отиде бързо и преди да разбере какво се случва.
8.
*********
05.05.2023 17:55:23
20
13
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
7.
мда
05.05.2023 17:54:58
5
52
Е щом смятат приятелите му, че проблемът е в бутилката и не виждат друг проблем, скоро можем да чуем за следващия герой. Дано не познавам.
6.
Колю
05.05.2023 17:51:40
13
20
Лошо, следващия път да кара внимателно, че всичко може да се случи.
5.
Един от малкото
05.05.2023 17:50:04
6
37
До 3 не знам защо коментирате бог да го прости момчето познавам го лично нито наркотици нищо такова не го вълнуваше учеше студент беше възпитан умен просто господ си прибра още един добър човек това мога на кажа само
4.
Един от малкото
05.05.2023 17:48:50
32
17
До 1 ей лаладжия не ти го пожелавам да се случи на твоето дете съобразявай се кво пишеш
3.
Някой
05.05.2023 17:38:29
6
51
Страшна гъзария да обикаляш с колата. Няма що. Младите в България имат тъпи приоритети. Факт. Стигат до катастрофи, хазарт, наркомания или самоубийство.
2.
Бай....
05.05.2023 17:36:22
5
61
А бе, струва ми се, че не само в газовата бутилка е причината! Лека му пръст!
1.
*********
05.05.2023 17:32:47
27
53
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Дипломатът влезе в бургаската библиотека и остана смаян от тийнейджърите, които в петък вечерта четяха книги  Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Той е освободен за домашно лечение, но 49-годишната му съпруга остава в критично състояние и с опасност за живота в УМБАЛ „Св. Георги“ в Пловдив Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Поставената край Зимница защитна система е от изключително нисък клас, подмяната на опасните ламарини по новите стандарти може да отнеме време чак до 2034 година Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Акцията продължава и в този момент  Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Родителя на момченце от школата на „Славия“ говори за кошмара на оцелелите на косъм деца, разминали се на секунди от сблъсък с камиона-убиец Продължаваме промяната в Бургас се разпадна, последните им членове мигрираха към "Да, България" Продължаваме промяната в Бургас се разпадна, последните им членове мигрираха към "Да, България" Над 12 ключови активисти избягаха масово към „Да, България“, а в ПП остана само областният лидер Тодор Терзиев и общинският съветник Краси Калудов Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените От 29 юни стотици обекти, ресторанти и стокови борси минават под засилен мониторинг, а инспектори под прикритие ще ловят нарушители без касови бележки Радев орязва безумните разходи за бутафорните мантинели, а Нанков обяви, че са поръчани от Шишков Радев орязва безумните разходи за бутафорните мантинели, а Нанков обяви, че са поръчани от Шишков  Премиерът говори с манипулирани данни, заяви бившият регионален министър и уточни, че поръчката не била за 1 млрд. евро, а „само“ за 490 милиона Асен Василев: Бюджет 2026 не става и за чеп за зеле, писан е от олигархията Асен Василев: Бюджет 2026 не става и за чеп за зеле, писан е от олигархията Новите управляващи ще бръкнато дори в джобовете на църквата, с 30% намаляват парите за православието, изчисли той Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения Министерството на туризма и КЗП следят за качеството на услугите по Черноморието, вече има засечени нарушения с цените в евро и липса на спасители
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Кот д'Ивоар, Швеция и Япония също си подпечатаха визите за директните елиминации в деня на абсолютния рекорд по посещаемост Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел Готвят резервен вход и за Каталуня, ако още страни се откажат от участие Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Най-сериозната тенденция в доклада на НСИ е продължаващият спад при традиционните периодични издания Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Във Велико Търново има нов началник  Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Община Полигирос даде срок до 5 юли на летовниците сами да приберат шезлонгите си, след което общинските служби започват масирани принудителни акции Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Депутатите приеха промените за новия ВСС почти единодушно, но изискването за 160 гласа в парламента вещае тежък процедурен саботаж Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен Ще става дядо
Проф. Георги РАЧЕВ Проф. Георги РАЧЕВ Пускаме бавния грил. Водата в Черно море – 26 градуса Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори