×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • България и 11 държави настояват за повече средства за енергиен преход
  • Трима обвиняеми от групата на „Калашниците“ искат по-леки мерки
  • Земетресение с магнитуд от 4,1 по скалата на Рихтер е било регистрирано рано тази сутрин на гръцкия остров Евбея
  • Тръмп предупреди Иран: Ако не спазва споразумението, ще направя каквото трябва
  • Лятна жега и риск от градушки: Температурите стигат 34°
  • Новият състав на Централна избирателна комисия (ЦИК) стъпва в длъжност от днес
  • Руини от епохата на маите на над 1400 години бяха открити в Мексико
  • Стрелба в библиотека в САЩ отне живота на двама души
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Карнобат плаче за 20-годишния Димитър, загинал в горящия Голф


Карнобат плаче за 20-годишния Димитър, загинал в горящия Голф
Димитър Пръвчев си купил Фолксвагена преди 2 дена, още не му се бил нарадвал, разказва близък приятел до карнобатлията
05 Май 2023, Петък, 17:30 ч.
Автор: Флагман.БГ

Фаталното возило имало газова бутилка, при удара в дъното на дерето се възпламенило и избухнало в пламъци, младежът не успял да се измъкне от огнения ад

Цял Карнобат плаче за загубата на младия Димитър Пръвчев, който снощи загина при нелеп инцидент с лек автомобил Фолкваген Голф. 20-годишният младеж си купил фаталното возило преди 2 дни и още дори не му се бил нарадвал, разказа пред Флагман.бг близък приятел на Димитър. 

Припомняме, че инцидентът е настъпил снощи, около 22:45 ч. на обходния път от Карнобат за автомагистрала "Тракия", км. 1+200 м. (между Карнобат и с. Крумово градище - б.а.). По данни на МВР, Димитър се е движел с висока скорост, несъобразена с пътната обстановка, в резултат на което самокатастрофирал. Немската кола излязла извън пътното платно, след което се блъснала в лявата метална мантинела.

Голф избухна в пламъци, след като падна в отводнителен канал и се запали, 20-годишен карнобатлия е загинал

Голфът буквално скъсал мантинелата и паднал в дерето. Ударил се последователно в дъното на отводнителен канал с дълбочина около 2,50 м. и в бетонна канавка. 

От ПТП са настъпили деформации по цялото купе на автомобила, който се самозапалил и изгорял напълно заедно с водача. 

"Димитър си купи колата преди 2 дена. Беше много щастлив, много искаше да има автомобил. Лоша шега му изигра газовата бутилка, която се е взривила от удара. Скърбим за него. Беше страхотен човек, тренирахме заедно футбол в ОФК "Карнобат". Загубата ни е голяма", разказа още пред репортер на Флагман.бг неговият приятел. 

По информация на Флагман.бг, Голфът е бил регистриран на името на майката на Димитър. 

 


В категории: Карнобат


58
Коментара
58
Коментара по темата
58.
ха ха ха
06.05.2023 13:59:00
2
4
карнобат тука ли стееее. не ви чуваме. купона е на макс. един състезател по-малко и този път няма невинни жертви. Алелуя.
57.
До 48
06.05.2023 11:17:26
0
1
Не всички преодоляват собствените си загуби. Ако ме разбираш. Така че от такива толкова може да се очаква - да сравнят загубата и нищо повече. Е, хубаво ще е всички да сме добре на пътя, но и извън него. Съболезнования.
56.
:)
06.05.2023 10:47:44
2
4
хората правят голяма грешка, голфа не е кола за каране, а куркик за гледане на кокошки в него
55.
До 46
06.05.2023 10:24:30
3
2
Толкова от такива. Съскане като от престаряла Баба Яга.
54.
Въпросителна
06.05.2023 07:30:53
0
13
до коментиращите относно кое е по безопасно- газ или бензин.---Кое от двете вещества е причината МПС -то да "се блъсне и буквално да скъса лявата метална мантинела"?
53.
Професионален шофьор до 48
06.05.2023 07:17:04
0
8
Защото имат самоконтрол и отговорно поведение спрямо другите участници в пътното движение,тоест спазват правилата.Поради гореописаното не губят контрол над МПС и не САМО КАТАСТРОФИРАТ.Това отговаря ли на въпроса ти,добролюбко/ке ?
52.
Пкачещия
06.05.2023 07:03:58
2
5
И цяла България плаче неутешимо. Какво ще правим сега?
51.
*********
06.05.2023 05:07:46
1
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
50.
Do 49
06.05.2023 02:16:32
3
4
Жалък си жалък… като си изби комплекса какво постигна смотльо, ти също няма да си вечен боклук, а онзи горе гледа той ще се погрижи както за теб така и за всички олигофрени сипещи злоба като теб.. Жалко че вие съществувате за сметка на толкова добри хора… за всеки идва Видов ден !! Ще си го получите умствено изостанали !
49.
*********
06.05.2023 01:33:17
3
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
48.
Nqma znachenie koi sum
05.05.2023 23:32:48
5
19
Ах как може да сте толкова гадни и злобни утайки такива… Вместо да поднесете съболезнования към едно семейство което преживява най-тежкото в този живот, вие показвате колко сте прости и злобни… Митко беше момче отдадено на футбола, момче което никога не е посягало към наркотици нито е шофирало под въздействие на алкохол.. Какви сърца имате та пишете такива гнусотии ИДИОТИ. Това момче беше уникален съученик , приятел и съотборник защо той си отива а не такива злобари като вас …
47.
:(
05.05.2023 23:08:23
0
12
Почивай в мир дете !
46.
Сган
05.05.2023 22:45:58
5
9
Цялата измет на Бургас пише коментари тук..... жалкари. Чуждата трагедия ви прави щастливи.
45.
до карнобатлията и майката
05.05.2023 22:07:45
0
8
и като заключат коментарите ще оживее ли момчето, че не ми стана ясно. На роднините по-хубаво ли ще им стане. Като затворите на хората устата нищо няма да се промени, а пък вие уж сте в траур, а не излизате от флагман. да не изтървете кой какво ще каже.
44.
LPG
05.05.2023 22:05:38
1
12
Газовата бутулка е много здрава. Моят бутилка е сложена под колата, от завода! Дали това е небезопасно? Едва ли. По-скоро се е разкъсал пластмасовия резервоар с бензин и се е запалил.
43.
Bgman
05.05.2023 21:42:59
0
12
За да не пострадате, не мислете колко може да вдигне колата, а за колко може да спре, ако се наложи...
42.
formysnitch
05.05.2023 21:05:13
3
5
като си помислите да си купите голф, веднага сменете на ПАССАТ
41.
Aлооо тираните
05.05.2023 20:57:32
0
8
Не четете бе, някой насила ли ви е отворил очите и ви заставя ? Майка Му на детето едва ли е до коментарите в сайтовете в този момент. Мислите ли, че стои сега и чете тук да ва и в... Но от коментарите които вие искате да закриете може да се поучат други деца и да се замислят като хвърчат по пътищата.
40.
До 37
05.05.2023 20:43:49
0
6
А ма я си гледай работата ма пуйко, защо да заключват коментарите, не всички са идиотски. Защо да не си кажем истината а да ни спират думата ? Неприличноте да ги трият но хората трябва да коментираъ, да си правят заключенията за да намалим поне тези случаи. Я чупка.
39.
222
05.05.2023 20:43:30
2
10
В този живот човек има по-големи отговорности от това да си пише домашното и да поздравява бабите пред входа. Ама това някои хора късно го разбират, а други не доживяват да поумнеят.
38.
Наблюдател
05.05.2023 20:40:11
0
28
Като се обърне каруцата пътища много.
Млад шофьор без опит, с нова кола, която не познава. Желателно е в началото да не е сам в колата, а с по-опитен друг шофьор. Шофиране на тъмно и с несъобразена скорост, може би и разсейване, заслепяване, фактори много. Газовата бутилка няма нищо общо в случая.
Бог да го прости момчето! Шофирайте внимателно! Съболезнования на близките! За съжаление в мирно време се изпоизттепахме и не си взимаме поука от грешките и ги повтаряме всеки ден!
37.
Една майка
05.05.2023 20:38:04
7
17
Ви умолява: заключете коментарите! Утре на негово място може да е вашето дете...Каквато да е причината, едно младо момче си е отишло преждевременно, само. Няма други погубени животи. Поклон пред паметта му и искрени съболезнования на близките му.
36.
лошо
05.05.2023 20:36:20
3
19
Бог да го прости момчето и съболезнования на близките. Там завоите са опасни и при несъобразена скорост, особено нощем, със неопитен шофьор стават такива работи. Като професионален шофьор със 15 години стаж, ще кажа на младите водачи: Внимавайте на пътя, и дано вие да погребете ротителите си ,а не те вас.
35.
Мъка
05.05.2023 20:16:37
0
35
Горкото момче , светла му памет и съболезнования на близките.Но високата скорост убива , проумейте го!
34.
От града
05.05.2023 20:13:48
9
20
Българийо, чедата ти изпростяха. Как не ви е срам да пишете глупости. От написаното личи, че нито съжалявате, нито изпитвате капчица емпатия към близките на това дете. Да може би е карал бързо, а не може ли да му е станало лошо например. Защо трябва да категоризирате какъв бил: пък дали не е бил пийнал или дали не е бил надрусан. Една майчица плаче! Замълчете, а защо не и да поучите своите деца, нека не са следващите.
33.
Карнобатлия
05.05.2023 20:06:28
7
29
Абе заключете ги тези коментари семейството огън им гори вие сеир гледате чакали долни
32.
До 31
05.05.2023 19:50:37
1
8
Те 28 и 27 са един и същи дебил. Видимо и на български не му се отдава на малоумника. Иначе баровец цървула хааа ха маам ви идиотска неграмотна въшлива опикана, пъпчива...
31.
до 28
05.05.2023 19:45:51
0
11
неграмотник, пиши на български бе, че не ти се разбира на шльокавицата.
30.
до маугли
05.05.2023 19:43:43
0
6
май ти си клавиатурният смелчага. И като ти дойда, какво, ще ме биеш ли. пак ще си останеш тъп и пак такива състезатели ще се трепят.
29.
*********
05.05.2023 19:42:35
0
33
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
28.
avei
05.05.2023 19:39:50
8
2
glei da ne izgorish i ti da ta sabirat s prahosmuka4ka ot kolata uyaahhahaa
27.
25
05.05.2023 19:31:19
22
8
не че нещо ама смятай къв клошар си щом няаш пари да караш на бензин
26.
До 23
05.05.2023 19:29:37
1
24
Има и друга причина автомобила да е на името на майката - застраховката гражданска отговорност е по- ниска. И цял Карнобат нито плаче, нито скърби, а само близките. Флагман е написал причините поради които се е случила трагедията, ама трябва да има и драматизъм в статията.
25.
До 24
05.05.2023 19:24:38
11
15
Ти ще ми кажеш ня какво да карам дебил. Това че е имал газово не означава че е карал на газ. В света има милиони повече убити на бензин и нафта отколкото на газ тъпир такъв.
24.
тцтцтц
05.05.2023 19:17:24
16
9
Стига сте си карали колите на газ, тва не се случва за пръв път, няма и да е за последен. За да спестите някви смешни пари си рискувате живота
23.
*********
05.05.2023 18:41:14
6
27
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
22.
Маугли
05.05.2023 18:16:37
6
4
До 20 то хубаво че си силен като е анонимно
21.
Лошооо
05.05.2023 18:15:46
2
79
Младо, хубаво дете, не видяло нищо още от живота. В случая обаче газовото не е виновно, нито дерето. Проблема е че е карало бързо и е излетяло. Карайте бавно бе деца, това не са ви филмите или плейстейшъните. Умира се наистина, няма връщане
20.
*********
05.05.2023 18:13:04
3
11
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
19.
ха ха ха ха
05.05.2023 18:11:46
3
12
ами спри да ръсиш глупости и няма да им пълниш с коментари. всеки има право да коментира както си иска. а точно такъв като тоя навремето уби братовчед ми с колата си. така че и гъза да си съдереш, няма как да ми промениш мнението.
18.
Някой
05.05.2023 18:09:36
5
7
До 17 такива като вас трябва да се гръмнат
17.
до един от малкото
05.05.2023 18:08:15
4
6
май си нямаш пишка да си играеш и седиш само и акъл даваш и обиждаш хората. Ходи се гръмни. Голямо добро ще направиш.
16.
Един от малкото
05.05.2023 18:06:26
10
9
До 12 прост си батко прооост лошо че пишем под на флагман да ги пълним с коментари дочитай докрай никой не съм кълнял аз казвам дано не му се случи а дрисльо може би сте евентуално вие!това за скорости и работи само той си знае как кара а за пътищата че ги нямаме нямаме ама ей такива лаладжии силни само на думи пред компютъра а на протестите си седят в тях и пият ракия какво да ги коментирам
15.
До 14
05.05.2023 18:05:14
9
10
Абе вярвам, че и на теб не ти е лесно да си боклук.
14.
до един от малкото
05.05.2023 18:03:59
5
17
абе ти наистина си някакъв малоумник. какво си тръгнал да казваш на всеки какво да пише. Гледай си там умрелия живот и не давай на хората акъл. аман от нещастници.
13.
До 12
05.05.2023 18:02:58
14
8
4 не кълне никого, маймуно. Точно това е написал,мче не му го пожелава. Опериран си от мозък, кретен. Чети внимателно.
12.
до 4
05.05.2023 18:00:50
2
36
абе дрисльо, какво лошо казва, че го кълнеш. Такъв състезател ако те изтряска някъде, съвсем друго ще пееш. Карат като състезатели, не се съобразяват с пътя и с възможностите на колата. После роднините му страдат и ако ударят някой и там страдащи.
11.
*********
05.05.2023 18:00:50
11
11
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
10.
Един от малкото
05.05.2023 18:00:12
13
14
До 8 малоумни сте вие че вместо да напишете съболезнования на близките вие пишете глупости намерете си работа а не да седите тук и да си избивате комплексите видите ли големия голям сте или голяма само и единствено на клавиатурата
9.
И ей така
05.05.2023 17:56:44
8
28
Си отиват младите хора. Винаги с мечти. Бог да го прости, не му е било писано да се мъчи дълго на тоя свят. Клети да сме ние, които го надживяваме и ще страдаме още години и десетилетия.
Сили на семейството и приятелите. Била съм там и тази болка винаги ще се усеща прясна.
Дано да е имал късмета да си отиде бързо и преди да разбере какво се случва.
8.
*********
05.05.2023 17:55:23
20
13
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
7.
мда
05.05.2023 17:54:58
5
52
Е щом смятат приятелите му, че проблемът е в бутилката и не виждат друг проблем, скоро можем да чуем за следващия герой. Дано не познавам.
6.
Колю
05.05.2023 17:51:40
13
20
Лошо, следващия път да кара внимателно, че всичко може да се случи.
5.
Един от малкото
05.05.2023 17:50:04
6
37
До 3 не знам защо коментирате бог да го прости момчето познавам го лично нито наркотици нищо такова не го вълнуваше учеше студент беше възпитан умен просто господ си прибра още един добър човек това мога на кажа само
4.
Един от малкото
05.05.2023 17:48:50
32
17
До 1 ей лаладжия не ти го пожелавам да се случи на твоето дете съобразявай се кво пишеш
3.
Някой
05.05.2023 17:38:29
6
51
Страшна гъзария да обикаляш с колата. Няма що. Младите в България имат тъпи приоритети. Факт. Стигат до катастрофи, хазарт, наркомания или самоубийство.
2.
Бай....
05.05.2023 17:36:22
5
61
А бе, струва ми се, че не само в газовата бутилка е причината! Лека му пръст!
1.
*********
05.05.2023 17:32:47
27
53
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ощетява ли Бюджет 2026 държавните служители: Вдигат им заплатите, за да си плащат осигуровките Ощетява ли Бюджет 2026 държавните служители: Вдигат им заплатите, за да си плащат осигуровките Синдикатите напомнят, че предвид натрупаната инфлация от 6-7%, евентуалното прехвърляне на осигуровките към служителите трябва да бъде обвързано с двуцифрено увеличение на трудовите им възнаграждения Кой разпъна чадър над Олег Невзоров? ДАНС го разследвали за пране на пари, депутати му помагали Кой разпъна чадър над Олег Невзоров? ДАНС го разследвали за пране на пари, депутати му помагали Протекциите са от най-високо ниво, разкри вътрешния министър, а бившият шеф на ТД на ДАНС във Варна Кирил Димов, намекна, че Деньо Денев е съгласувал отмяната на заповедта за експулсиране с бивш премиер Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“ Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“ Вътрешният министър обяви, че разпитите разкриват как длъжностни лица са си затваряли очите пред незаконното строителство, докато прокуратурата във Варна води шест производства Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов Авторът на бестселъра „Мамник“ и критикът Десислава Желева представят мистичния свят на романите „Аждер“ и „Караеврен“ Vivacom представи ползите от високоскоростната свързаност  в Североизточна България Vivacom представи ползите от високоскоростната свързаност в Североизточна България Дискусия с представителите на местната власт показа, че интересът към възможностите за използване на мрежите на компанията е значителен Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция Представители на съдилища, прокуратури и съдебна охрана в града дадоха личен пример за солидарност и гражданска отговорност И проф. Александър Маринов се уреди с държавен пост, ще съветва вицепремиер И проф. Александър Маринов се уреди с държавен пост, ще съветва вицепремиер Очевидно това е компенсация за причинените му „вреди” от предизборната кампания през март т.г. Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско Инцидентът е станал на пътя между Айтос и Карнобат заради движение с несъобразена скорост ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“ ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“ Владислав Горанов обяви безусловна подкрепа за кадровите решения на Румен Радев, осигурявайки липсващите гласове за квалифицирано мнозинство Край на тримесечния шок: Дизелът падна до 1,48 евро за литър Край на тримесечния шок: Дизелът падна до 1,48 евро за литър Основният двигател зад сегашното рязко поевтиняване е именно успокояването на геополитическата обстановка в Близкия изток и туширането на първоначалния конфликт
40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега Трагичните инциденти са регистрирани в неохраняеми водни басейни, където гражданите са търсили прохлада Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Доставчик е Samsung Display Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Не налагаме вето, но когато вредят повече на нас, отколкото на Москва, имаме резерви и ако те бъдат взети под внимание, пакетът ще бъде приет, каза външният министър Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Историческата крачка е направена след края на първия кръг от преговорите в луксозния швейцарски курорт Бюргенщок Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Високите температури причиняват смъртни случаи главно чрез топлинен стрес, който натоварва организма Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия.
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня - Кучка мръсна! Измет долна! Лягай на земята! Ръцете на главата! Разтвори си краката!
- Скъпи, аз някак си по-различно си представях ролевата игра "Полицай хваща крадец"...
Виц на деня Виц на деня Две жени си говорят:
- Мъжът ми се спомина 3 дни след сватбеното пътешествие.
- Ох, миличкият... поне не се е мъчил много.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако една дреха ти харесва, ти буквално не излизаш от нея! Същото е и с жените!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори