Борисов с кодово послание към ПП-ДБ - "с търпение се постига много повече, отколкото с инат"
За изненада на всички обаче Кирил Петков, Асен Василев, Христо Иванов и ген. Атанас Атанасов отказаха да отговарят на журналистически въпроси, макар че събитието бе предварително обявено като пресконференция, а не като изявление с присъстващи длъжни да мълчат репортери.
„С търпение се постига много повече, отколкото с инат …“ Това бе закодираният отговор на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов, който се появи в профила му във Фейсбук минути след края на изявлението на ПП-ДБ, в което обявиха, че ако ГЕРБ се провали с първия мандат, те ще предложат състав на правителство с втория.
След като веднъж ПП съобщиха преди няколко дни, че няма да се съгласят на коалиция с ГЕРБ, ПП-ДБ преди малко отново бяха категорични, но от името на всичките си партньори, че няма да подкрепят правителство с участие на партията на Бойко Борисов.
За изненада на всички обаче те отказаха да отговарят на журналистически въпроси, макар че събитието бе предварително обявено като пресконференция, а не като изявление с присъстващи длъжни да мълчат репортери пред Кирил Петков, Асен Василев, Христо Иванов и ген. Атанас Атанасов.
А въпроси със сигурност имаше много.
ПП-ДБ щели да предложат правителство с втория мандат, ако ГЕРБ се провали с първия
Почитаме двама свети чудотворци, ето какво повелява традицията и кой празнува днес
Ще има ли промени в таксите в банковия сектор след 1 февруари
Режисьорът и част от актьорския състав на "Клошар" гости на предпремиерата в Културен дом НХК
Само 1 консерва риба тон и 3 картофа: 10 минути и имате пълна купа вкусни кюфтета на масата
Стотинките стават на скрап, режат левовете на ленти
Усложненията след грип по време на епидемията
Това, което ви се случва през февруари, ще определи останалата част от годината!
„Върнаха ми всичко до стотинка“: Ученици спасиха пенсията на възрастен мъж
От 10 години не ям след 18 ч. и никога няма да се върна към стария си живот! Ето как се трансформира тялото ми
Това е най-добрият вид чай за контрол на кръвната захар
Ако нищо не ви върви в живота, направете тези 3 неща
Азис отвърна на критиките: Глупави са тези, които не вярват, че съм се оженил

Освен,че някои другари забогатяха неприлично от обществени поръчки ,какво друго се случи?
15г. търперние са мисля достатъчно, трябва да си онесете отговорността вкл. и за"честните" избори са хартии и объркани протоколи.
Спаси себе си!
Защото той с инстинкта си на Хищник, усеща че
краят му е близо !!!
Другото хубаво е, че еродираните кадри на дпс от щгозападния ще се настанят на местата на калинките на гербавите... тогава ще настане вой... и всичко ще се разплете. Края е близко.