Дрогираният Димитър Кръстев блъсна жена на пешеходна пътека, влачи я 20 метра и избяга
След като я отнесъл, Димитър натиснал газта и избягал от местопроизшествието, а на жената помагали случайни свидетели
44-годишният Димитър Кръстев седна дрогиран зад волана на микробус, блъсна 73-годишна жена при маневра на заден ход, влачи я 20 метра и избяга, съобщиха от полицията.
За по-малко от денонощие мъжът е бил намерен и задържан. Инцидентът станал на 5 април в 13.39 ч в района на бл. 47 в ж.к. "Зорница". Товарен автомобил "Ситроен Джъмпер" с пловдивска регистрация, управляван от 44-годишния Димитър, блъска жената, която преминавала по пешеходна пътека. След като я влачил, Димитър натиснал газта и избягал от местопроизшествието, а на жената помагали случайни свидетели.
Мъжът е задържан в късния следобед, тестван е за употреба на алкохол и наркотици. Втората проба била положителна за употреба на метамфетамин. Димитър Кръстев е дал кръв за химичен анализ.
Жената е откарана в УМБАЛ - Бургас за преглед и диагноза.
"Нефтохимик" завърши контролите с равенство в Нова Загора
Пловдивски бард спечели голямата награда на „Солени ветрове“ с „Кой открадна сърцата на живите“
Почина актрисата Наталия Дончева на 56 години
Иван Шишков идва в Бургаско за проверка на дългоочакван ремонт
Европол: Мрежата Фокстрот вербува тийнейджъри за убийства в Европа
Два пожарни хеликоптера се сблъскаха край Атина, единият екипаж подаде сигнал
Коалицията на желаещите се разпада, планът за войски в Украйна увисна
Атанас Русев свърза случая Петрохан с ПП и ДБ
Георги Илиев от Бургас спечели бронз на световната олимпиада по лингвистика
Тялото на Нирмал Пурджа е открито на 5700 метра под Броуд Пик
Мадрид прати 3000 жандармеристи в Сеута след мигрантския щурм
Историческа промяна на ГКПП Малко Търново от утре сутринта

ДА ИЗГНИЕ В ЗАТВОРА.
ВЛАЧИЛ ЖЕНАТА И ПОСЛЕ Я ИЗОСТАВИЛ ЦЯЛАТА В КРЪВ И ИЗБЯГАЛ.