Никой не пожела да купи военния клуб в Айтос, пуснат на търг от МО
Не е имало интерес към обекта със застроена площ 312,98 кв. м
Никой не пожела да купи военен имот в Айтос. Той бе пуснат на търг с тайно наддаване с обява на 14 септември миналата година, както „Флагман“ информира.
Не е имало интерес към този имот в Айтос и той не е продаден, съобщиха след наше запитване от пресцентъра на Министерството на отбраната (МО).
Припомняме, че обектът за продажба бе описан като „клуб със застроена площ от 312,98 кв. м, ведно с 6,5689% идеални части от общите части на сградата и правото на строеж“. Намира се на главната пътна артерия в града - на адрес ул. „Славянска“ №1Б. Началната тръжна цена бе 187 700 лв.
Не е ясно какви ще са действията на МО оттук нататък и дали цената ще бъде свалена. Към момента няма нова обява за търг.
Забравете за обикновените мекици, тази версия с картофи се топи в устата!
По какви мъже си падат жените според зодията им
Мия подовете си само веднъж на две седмици и няма нито едно петно по тях: Това е моят трик!
Пухкави тиганички със сирене и кашкавал – бърза закуска, която става за 10 минути
Страх и несигурност обгръща завръщането на женския футболен отбор на Иран у дома
6 зодии ще сбъднат всичките си мечти до края на март
Спрян за проверка шофьор застреля полицая и се самоуби
Откакто научих тази рецепта, не купувам козунак от магазина. Правя го на всеки Великден
Путин с поздрав към новия аятолах: Подкрепата на Русия към Иран остава неизменна
В Иран са убити до момента 1255, предимно цивилни
Тийнейждърка блокирана в Доха – получи безплатен 5-звезден лукс заради конфликта в Иран
Иран обвини Европа за ударите на САЩ и Израел: Вие създадохте условията

Този клуб се намира в терена на танковото поделение и една от десетките сгради, изоставени и рухнали !Иначе терена е огромен , но в търга не става дума, че се продава и терен , а само нещо като 'тротоарна част"!
Естествено никой не би проявил интерес към такава сграда за 200 хиляди, но пък е удобно оправдание, че вече са проведени търгове и няма купувачи, за едно "анблок" приватизиране под масата на цялото бивше танково поделение с десетки сгради и стотици декари земя !