Ето кой е бизнесменът, обърнал G-класата си край Ахелой
51-годишният Иван Найденов се озова в първа хирургия, от катастрофата пострада й спътникът му Киро Тодоров
51-годишният Иван Найденов - известен бизнесмен от Средец, е водач на джипът Мерцедес G-класа, който на 30 декември м.г. се озова в канавката на кръговото движение на Ахелой, научи Флагман.бг.
Причината за самостоятелната катастрофа е загуба на контрол над мощното возило заради високата скорост, с която е навлязъл в кръстовището.
Както Флагман.бг писа тогава, ПТП-о стана около 06:30 часа. Шофьорът Иван Найденов първо се е блъснал в пътен знак в острова на кръговото кръстовище, след което джипът се е преобърнал в крайпътната канавка.
Мерцедес G-класа се обърна на кръговото за Ахелой
След удара Найденов настанен за наблюдение в първа хирургия на УМБАЛ-Бургас, с фрактура на носа и опашната кост. В джипа е бил и негов приятел – 46-годишният Киро Тодоров, също от Средец. Той също е бил отведен в болница, с рана на главата.
Връчиха на директора на ОД на МВР-Бургас благодарствена грамота
Най-трудните зодии за сериозна връзка
България първа в негативна класация по смъртност от рак в ЕС
Буфон посочи 3 причини за краха на Италия
Пролетна диета за сваляне на зимните килограми
Флорентино Перес с решение за Винисиус
Пролетно почистване у дома - лесни трикове
Ювентус предлага 6 милиона евро заплата на Левандовски
Пица на тиган - бърза рецепта
Стойчо Стоев: Абсурд е Левски да не стане шампион
Световен шампион сипе комплименти за Балъков
Най-избухливите зодии

Радио агнозии- записани в коментар.
Петку плета и пет куплета да ги научиш наизуст!
Този е някой специален сигурно .