Мерцедес G-класа се обърна на кръговото за Ахелой
Катастрофата е станала рано тази сутрин, водачът е в болница
Мерцедес G-класа с бургаска регистрация се преобърна на кръговото за Ахелой, предава репортер на „Флагман“ от мястото на инцидента. Катастрофата е станала рано тази сутрин, като водачът най-вероятно е загубил контрол над немското возило. По информация на „Флагман“ той се е движел от Бургас към Равда, като на кръговото на Ахелой, поради движение с висока скорост, се блъска първо в пътен знак, след това се удря в мантинелата и се преобръща в канавката.
Щетите по луксозния джип са доста сериозни. Навсякъде са разпръснати части от него. Зад волана е бил млад мъж, който по чудо се е разминал без сериозни наранявания. Той е откаран в болница, където лекари го преглеждат.
По информация на „Флагман“ тестовете за алкохол и наркотици на шофьора са отрицателни.
На мястото на катастрофата има един патрулен екип. Движението не е затруднено. Предстои немският джип да бъде изтеглен с пътна помощ от канавката.
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света

Надявам се да е същия!
Обясни му по най-простия начин.
Да застане пред картата на Светът със затворени очи и да сложи пръст, където и да е. Без значение в кой континент и държава е попаднал, ще установи, че богатите и успели, имащи всичко, винаги имат в автопарка си Мерцедес G klass и най-напомпаната Мерцедед Skass или Майбах на Мерцедес!
Тръгнал си да обясняваш на свиня за кладенчова вода! Как да те разбере?
За парите които се дават за нея си заслужава всяка стотинка.
Я виж една 10 годишна бмв 7 ,а8
Дето бяха по 250-300хиляди лева.
Колко пари са в момента и виж 10 годишна G класа колко струва в момента.
Това че са я обърнали в завоя говори за това какъв дебил я кара.
Тази кола не е за бързо каране това е джип не е лек автомобил.
Това че от едно време бавноразвиващите телета се мислят за шумахери с тях и е останал някакъв комплекс че такива коли трябва да са на доман постоянно което няма нищо общо с предназначението му по принцип.
Колата минава през реки катери планини ходи където ти хрумне да отидеш за това струва тея пари.
Не защото някакви шебеци от миналото са мутряли с нея и трябва да се подържа традицията.
Ще си купи нов жип пича :)
Всичките тези категории не преливат от акъл така че нищо особено не е станало!
Има специална промоция за G класи: +150% хахаха
Другия път ше има ремарке може би