Мерцедес G-класа се обърна на кръговото за Ахелой
Катастрофата е станала рано тази сутрин, водачът е в болница
Мерцедес G-класа с бургаска регистрация се преобърна на кръговото за Ахелой, предава репортер на „Флагман“ от мястото на инцидента. Катастрофата е станала рано тази сутрин, като водачът най-вероятно е загубил контрол над немското возило. По информация на „Флагман“ той се е движел от Бургас към Равда, като на кръговото на Ахелой, поради движение с висока скорост, се блъска първо в пътен знак, след това се удря в мантинелата и се преобръща в канавката.
Щетите по луксозния джип са доста сериозни. Навсякъде са разпръснати части от него. Зад волана е бил млад мъж, който по чудо се е разминал без сериозни наранявания. Той е откаран в болница, където лекари го преглеждат.
По информация на „Флагман“ тестовете за алкохол и наркотици на шофьора са отрицателни.
На мястото на катастрофата има един патрулен екип. Движението не е затруднено. Предстои немският джип да бъде изтеглен с пътна помощ от канавката.
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система

Надявам се да е същия!
Обясни му по най-простия начин.
Да застане пред картата на Светът със затворени очи и да сложи пръст, където и да е. Без значение в кой континент и държава е попаднал, ще установи, че богатите и успели, имащи всичко, винаги имат в автопарка си Мерцедес G klass и най-напомпаната Мерцедед Skass или Майбах на Мерцедес!
Тръгнал си да обясняваш на свиня за кладенчова вода! Как да те разбере?
За парите които се дават за нея си заслужава всяка стотинка.
Я виж една 10 годишна бмв 7 ,а8
Дето бяха по 250-300хиляди лева.
Колко пари са в момента и виж 10 годишна G класа колко струва в момента.
Това че са я обърнали в завоя говори за това какъв дебил я кара.
Тази кола не е за бързо каране това е джип не е лек автомобил.
Това че от едно време бавноразвиващите телета се мислят за шумахери с тях и е останал някакъв комплекс че такива коли трябва да са на доман постоянно което няма нищо общо с предназначението му по принцип.
Колата минава през реки катери планини ходи където ти хрумне да отидеш за това струва тея пари.
Не защото някакви шебеци от миналото са мутряли с нея и трябва да се подържа традицията.
Ще си купи нов жип пича :)
Всичките тези категории не преливат от акъл така че нищо особено не е станало!
Има специална промоция за G класи: +150% хахаха
Другия път ше има ремарке може би