Първо във Флагман.бг: Началник на група е сред арестуваните граничари в Малко Търново
Униформените хванали голяма група нелегални мигранти и ги ограбили, сред тях обаче е имало и подставени лица от "Вътрешна сигурност"
Началник на група в ГПУ-Малко Търново Радослав Костов е сред арестуваните гранични полицаи край Малко Търново, научи Флагман.бг от отлично информирани източници. Заедно с него са закопчани още двама служители на управлението в странджанския град. Радослав Костов е на служба в ГПУ-Малко Търново от около 7-8 години.
Закопчаха трима гранични полицаи край Малко Търново
Флагман.бг узна още подробности за акцията, която е проведена късно снощи.
Служителите на ГПУ-Малко Търново хванали голяма група мигранти от афганистански и сирийски произход. Първо са ги пребили жестоко, а след което и са ги ограбили. Взели са им всички ценни вещи – пари, телефони и други устройства, след което са качили в ЗИЛ-а. В групата обаче е имало и подставени лица. Именно от тях в камиона униформените са арестувани. Граничарите са били обект на следене от Дирекция „Вътрешна сигурност”.
Публична тайна е, че голяма част от граничните полицаи ограбват нелегалните мигранти, след което ги връщат обратно в Турция. Дали има и друга причина за арестите в ГПУ-Малко Търново и кои са останалите закопчани служители – очаквайте след малко във Флагман.бг!
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Сиреч няма официално изявление на МВР, а информацията я е снесла къртица.
А къртицата е друга форма на корупция в МВР - срещу пари снасяш информация на някоя медия или на мафията (сиреч на който плаща).
Смешни, гадни, грозни, неграмотни, безотговорни пенсионерчета сте! Доволни, че чрез прокуратурата грабите гражданите.
И прокуратурата ще ви свие сърмите.
Ама ти си смел “защитник“на законите,ако
ти дойде лично си вече друг
Човека е на заплата,а това си е:
ИЗНУДВАНЕ,ПОБОЙ И ПОСЛЕДВАЛ ГРАБЕЖ ако ме знаеш
Храни ги. Давай им джобни. Интегрирай ги. Пусни им и жена си.
Затова сме на този хал, заради криворазбраното ви евро-атлантическо дупедавство !
Дори гърците практикуват тази тактика.
Кучета. Минни полета. Стрелба. Ако ще пазим България !
Брво на министър Демерджиев- погна ги корумпираните и надрусани боклуци в униформи! Дано да остане министър и след това, защото като се сетя че министър по времето на ГЕРБ беше оня бандит, дето беше шофьор на Мето Илиянски и ми става лошо! Представяте ли си какви хора са били начело на МВР? И после се чудите защо полицаите са такива отрепки?
Половината гранична имат по една дузина имоти вече се чудят как да си изперат парите...
Всичките им роднини им "уж" изплащат имоти ...
Да връщат всичко което са окрали това са милиони левове ....
Проверка до 9-то коляно.
А това което са правили граничарите е успешна тактика.
Бой !
Прибираш им средствата за комуникация и ценостите !
И обратно от където са нахлули !
И естествено хората който ще правят така ще изглеждат като мутри за да респектират нелегалните.
Но явно нашата власт защитава емигрантите, когато са си платили за преминамането си.
Апропо, Турция се оплаква, че Гърция им връща незаконните емигранти почти чисто голи, без никакви документи и вещи, и изтормозени.
Аз обичам Шенгеногела и често си намазвам с него дупето.
" В групата обаче имало и подставени лица. Имено от тях в камиона униформените са били арестувани."
Т.е. българските служби ИМАТ внедрени агенти в големите групи емигранти, който ОТГОВАРЯТ за преминаването на границата !!!
БЪЛГАРСКИТЕ СЛУЖБИ СА ... КАНАЛДЖИИТЕ ЛИ ?
Т.е. всичко се контролира от службите.
Затова ли Радев не прие оставката на Гл. Секретар на МВР ?
Шенген, Шенген.