Много важна информация за шофьорите, пътуващи между Айтос и Руен
Ще затварят движението с периодични пропускания на автомобилите, вижте кога и защо
В периода 14-18 ноември и 21-25 ноември т.г. по републикански път III-208 /Варна-Дъскотна-Айтос/ в участъка между КПП Руен и Асфалтова база Айтос ще бъде въведена временна организация за безопасност на движението в часовия диапазон 10:00 – 14:00 часа.
Същата се налага поради извършване на санитарна сеч на опасни дървета от двете страни на републиканския път и е възложена от ТП „ДГС Айтос”.
С оглед предотвратяване на пътнотранспортни произшествия и инциденти с граждани, ще бъдат премахнати изсъхнали клони и застрашаващи безопасността дървета, в следствие на обилни валежи през предстоящия зимен сезон.
В посочения период движението ще бъде спирано изцяло с периодични пропускания на автомобилите. Временната организация е съгласувана с Областно пътно управление Бургас и Областна дирекция на МВР Бургас, като регулирането на движението ще се извършва от служители на РУ Руен и РУ Айтос.
ТП „ДГС Айтос” апелират шофьорите за търпение и внимателно шофиране при необходимост от пътуване през посочения участък в този период.
След "Капките" Етиен Леви мина във фолка, пише песни за ретро фурията Лия
МВР арестува кмета на кърджалийското Солище
Сексологът Тейлър изброи ползите от редовните интимни ласки
Къде най-много си купуват шофьорските книжките
Путин опаса резиденцията си с 27 системи за ПВО
Внимание, туристи: BOOKING.COM е хакнат, пазете си парите
Изхвърляме храна за 300 евро годишно: Тези данни ще ви изумят!
Почистване на пералня с лимонена киселина: премахва котлен камък и мухъл
18 години по-късно! Мария Игнатова все още пази първия си подарък от Рачков
Намериха трупа на 46-г. мъж между блокове във Варна, има следи от насилие
Метео Балканс с прогноза за април: Студеният фронт идва от Сибир
Светлана Василева: Още набирам номера му…
