39-годишен айтозлия се бори за живот след удар в дърво с мотоциклет
Инцидентът е станал на пътя Айтос - село Малка поляна заради несъобразена скорост
Мотоциклетист се бори за живота си след катастрофа, станала на 5 ноември около 16.20 ч. на пътя Айтос - село Малка поляна.
Поради движение с несъобразена скорост в условията на ляв завой, самостоятелно катастрофирал, удряйки се в крайпътно дърво мотоциклет “Сузуки СВ 1000 С”, с бургаска регистрация, управляван от 39-годишен айтозлия. Мъжът е с политравматизъм, с опасност за живота, настанен за лечение в отделение Реанимация на УМБАЛ - Бургас.
Новият лидер фантом на Иран изчезна от погребението на баща си, но се закле в кърваво отмъщение от Телеграм!
Драма до последната секунда: Аржентина сломи десет от Швейцария в продълженията и уреди суперсблъсък с Англия на Мондиал 2026
Блокада в Персийския залив: Иран затвори Ормузкия проток до второ нареждане след стрелба по кораб
Доналд Тръмп се похвали с „перфектен“ когнитивен тест и атакува журналисти, усъмнили се в здравето му
Летни бури и градушки удрят част от страната, но не и на морето!
Джуд Белингам подчини Норвегия в Маями: Англия е на полуфинал на Световното след драматичен обрат
Масов навик съсипва хиляди смартфони! Вижте фаталната грешка, с която моментално изгаряте екрана
11/07/2026, Събота 18:30
2
Ад на „Калотина“! Сърбите се спасиха с хитър ход, хиляди българи и чужденци са в капан на границата
11/07/2026, Събота 18:00
7
Ирония на съдбата: Млад шофьор се уплаши от камера за скорост, закова спирачки и обърна колата си по таван!
Тези симптоми издават опасната перфорация на червото, с която се бореше Бони Тайлър
Подводният свят на Черно море: Потънали кораби, рифове и рискове за начинаещите
