Араш получи предложение за брак от красивата Марина и развя българското знаме в последната вечер на Spice Music
Четвъртото издание на фестивала бе впечатляващо
Персийският принц на попа Араш завърши по феноменален начин четвъртото издание на Spice music. Фестивалът се провеждаше в последните три дни в района на Морска гара и провокира сериозен интерес сред меломаните. (ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
Мнозина го определиха за музикалното събитие на лятото. Точният брой на зрители все още не е ясен, очакват се обобщените данни на промоутърите, но със сигурност във всяка една от вечерите имаше над 10 хил.души.
Араш днес затвърди реномето си на страхотен артист с невероятно излъчване на сцената. Още с излизането си той сподели, че за последно е бил в България преди 15 години и пазел страхотни спомени, дори си спомни няколко думи на български.
Араш получи и интересно предложение за брак от очарователната Марина, която бе в публиката, но тя може би не знае, че той вече е щастливо женен.
При едно от изпълненията си иранският изпълнител с шведски паспорт развя и българското знаме на сцената.
Тази вечер на главната сцена се качиха още Baby D, Basic Element, Magic Affraid, Heather Small the voice of M People, а на диско сцената Трамвай №5 и Fab Morvan from Milli Vanilli.
Нов опасен вирус чука на вратата
Вяра и Надежда от тризначките пак искат да се връщат в Лондон
След тази рецепта за разядка никога повече няма да хвърляте великденските яйца
Почина Маргрет Николова - един от най-ярките гласове на българската поп музика
Внимание! Ако видите военна техника по пътищата, имайте предвид това
Нов удар срещу търговията на гласове (СНИМКИ)
Извънредно! Развръзка с изчезналия Митко
Земетресение разлюля Турция
Водно такси свързва България и Румъния
Вместо „Добър ден“: Според християнската традиция 40 дни след Великден се поздравяваме с „Христос воскресе“
София под полицейска блокада
Филм за легендарния Наим Сюлейманоглу е обявен на търг за 21 млн. лири

Ама само за тези, които са оригинал, защото над половината ги подмениха през годините...