×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Акция на полицията в Бургаско: Натръшкаха с белезници Мартин, Владимир, Димитър и Михай 


Акция на полицията в Бургаско: Натръшкаха с белезници Мартин, Владимир, Димитър и Михай 
Част от тях са предизвикали катастрофи на ключови булеварди
02 Август 2022, Вторник, 18:00 ч.
Автор: Флагман.БГ, снимката е илюстративна

Те са седнали зад волана мъртвопияни

Пияни шофьори нощуваха в ареста след акция на полицията в Бургаска област, научи Флагман.бг. Само за два дни за употреба на солидно количество алкохол са задържани петима. 
Първият случай е от неделя вечерта. БМВ Х Рейе предизвикал меле на кръстовището на бургаските улици Крайезерна и Проф. Яким Якимов. Зад волана на немския автомобил е бил румънецът Михай Т., продължително пребиваващ в България. След катастрофата той е тестван за алкохол, като дрегерът е отчел 2,89 промила. Михай е задържан за срок до 24 часа. 

43-годишният Мартин К. от Царево е хванат зад волана на Рено Меган с почти рекордно количество алкохол – 3,57 промила е показал дрегерът. Той е хванат на кръстовището на за село Граматиково на пътя Бургас-Малко Търново от софийската жандармерия.

Следващият задържан е от Айтос. Тази нощ, малко преди 02:00 ч. шофираният лек автомобил Дачия от 41-годишния Владимир В. спрян за проверка. Полицаите веднага разбрали, че се касае за много пиян шофьор. Направен му е тест с дрегер, като апаратът е отчел 3,08 промила. Водачът дал кръвна проба за химичен анализ.

Предизвикани са и два инцидента в Бургас от пияни шофьори. 37-годишен бургазлия, чието име, по информация на Флагман.бг, е Димитър, се блъснал в крайпътно дърво със Ситроен С4 кактус. Катастрофата е станала на ул. „Индистриална“ до №19.

Водачът е тестван за употреба на алкохол, като дрегерът отчел 1,50 промила. Отказал е да даде кръв за химичен анализ. Задържан е за срок до 24 часа. От пътния инцидент пострадала 37-годишната съпруга на водача, която с контузия на корема, без опасност за живота, е настанена за лечение в УМБАЛ-Бургас. 

На надлеза „Владимир Павлов“ в посока жк „Бр. Миладинови“ е следващата катастрофа. Варненски Опел, управляван от 43-годишен мъж от добричкото село Добрево, поради неспазване на дистанция застигнал и блъснал Тойота, шофирана от 66-годишна бургазлийка. Тя е прегледана в УМБАЛ-Бургас и освободена за домашно лечение. Шофьорът от добричкото село Добрево е тестван за употреба на алкохол, чийто резултат показал 0,78 промила.
 




8
Коментара
8
Коментара по темата
8.
Чудна
03.08.2022 05:36:14
4
5
русофилска кочина
7.
Sasheto
02.08.2022 23:11:51
6
8
Тиквата си правеше схемите 12г. и остави всякакви пияни и надрусани отрепки да си избиват комплексите по пътищата, абсолютно безнаказано!
6.
Тони
02.08.2022 23:05:50
1
13
Трябва не само за алкохол, ами всеки да се тества и за наркотици!!! При положителни проби, изземане на автомобила и ефективна присъда, задължително! Иначе боклуците в тая кеnеф-държава няма да се научат!!!!
5.
Basi
02.08.2022 22:54:03
0
8
Трябва да си много прост да караш пил или друсал при тези акции ! Смятай значи , няма оправия
4.
гражданин
02.08.2022 20:10:00
1
4
Каква голяма зестра като наследство оставиха предходните шефове на МВР на своите наследници пък Той настоящия шеф на МВР оставка ще подари на служебния МВР .
3.
Ую хую
02.08.2022 19:28:30
1
19
НЯМА ТАКАВА ДЪРЖАВА НЯМА ТАКИВА ЗАКОНИ НЯМА ТАКЪВ СЪД!!!!!!!!!!!
2.
Glarus
02.08.2022 18:27:31
1
15
Утри на обет пак са на свобода няма никакъв ефект
1.
Homo Erectus
02.08.2022 18:14:34
1
28
Некъпани селяни продължават да си карат след като се насвяткат, няма проблем. Когато наранят или убият някой в катастрофа, потърпевшите нищо не получават, защото селяните са мизеници и малкото пари, които изкарват отиват за варене на ракия и цигари без бандерол.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Недялко от „Меден рудник“ хванат с 1 кг амфетамин и 99 екстази, вижте подробности за ареста му Недялко от „Меден рудник“ хванат с 1 кг амфетамин и 99 екстази, вижте подробности за ареста му Още на 14 август първи съобщихме за зрелищния арест на бургазлията в Поморие, а сега стават ясни точните количества дрога, открити в неговото BMW 525 "Черноморец 1919" се спука да пропуска, допусна първа загуба за сезона "Черноморец 1919" се спука да пропуска, допусна първа загуба за сезона "Акулите" стояха добре, но пропуснаха 10-ина страхотни положения  100 хил. легла в Слънчев бряг ще охладят цените за Евровизия 100 хил. легла в Слънчев бряг ще охладят цените за Евровизия Първите резервации вече са факт и апартамент скочи от 130 на 300 евро за нощ, но Диана Иванова прогнозира, че огромната хотелска база в курорта няма да позволи цените да излязат извън контрол Евровизия 2027 в Бургас: Стратегически шанс за дългосрочен възход на българския туризъм Евровизия 2027 в Бургас: Стратегически шанс за дългосрочен възход на българския туризъм Как разумните цени и правилната стратегия могат да превърнат международното събитие в дългосрочен успех. Янко Славов оглави „Прогресивна България“ в Сунгурларе Янко Славов оглави „Прогресивна България“ в Сунгурларе Емил Узунов е избран за организационен секретар, а учредителното събрание бе водено от областния координатор Георги Маджаров в присъствието на депутата Пламен Карашев Бони и Клайд от AliExpress: Гергана и Николай пробваха номер със златен синджир за 4300 евро, но станаха за смях Бони и Клайд от AliExpress: Гергана и Николай пробваха номер със златен синджир за 4300 евро, но станаха за смях Двамата бургазлии поискали преглед и тест на пратката, усамотили се в съблекалнята и после опитали да върнат подменено бижу Внимание, шофьори: Ограничения по Тракия и Хемус от утре до 20 август Внимание, шофьори: Ограничения по Тракия и Хемус от утре до 20 август Смяна на преброителни камери и косене на крайпътна растителност ще променят движението в няколко участъка в Софийска област Цените отново тръгнаха нагоре Цените отново тръгнаха нагоре НСИ отчете месечен ръст от 0,8% през юли, докато годишната инфлация се забавя до 4,5%, а почивките и хотелите поскъпват най-рязко Разгадаха вечната мистерия с мигачите на BMW? Отговорът се крие под капака Разгадаха вечната мистерия с мигачите на BMW? Отговорът се крие под капака Шегите за баварските автомобили са стари колкото самите мигачи, но при някои по-стари коли включването на електрически консуматор действително може да се усети в работата на двигателя Рязък обрат във времето! Бури, градушки и силен вятър връхлитат страната. Но спокойно, Черноморието остава сухо Рязък обрат във времето! Бури, градушки и силен вятър връхлитат страната. Но спокойно, Черноморието остава сухо Жълт код е в сила за силен вятър в шест области, температурите ще останат до 36 градуса, а край морето се очаква слънчево време
Kapi срещу Еврогларуса: Кой ще стане лицето на Евровизия 2027 в Бургас? Kapi срещу Еврогларуса: Кой ще стане лицето на Евровизия 2027 в Бургас? Зоопаркът предлага интернет звездата капибара, Кукленият театър залага на най-бургаския възможен герой - зад симпатичната битка всъщност стоят две различни стратегии как градът да се представи пред Европа Гана оглави фронта за репарации за робството: "Време е за отговорност!" Гана оглави фронта за репарации за робството: "Време е за отговорност!" BBC проследява как африканската държава превърна историческата си роля в трансатлантическата търговия с хора в дипломатическа офанзива за извинения, възстановяване на културни ценности и компенсации Колизеумът отвори вратите си през нощта, билетите свършиха Колизеумът отвори вратите си през нощта, билетите свършиха Рим удвои вечерните посещения през август, а туристите влизат в древния амфитеатър след залез, далеч от най-тежките дневни горещини Телефонът загрява и зарядът изчезва за часове: Причината невинаги е батерията Телефонът загрява и зарядът изчезва за часове: Причината невинаги е батерията Фонови приложения, слаб мобилен сигнал и висока температура могат да източват смартфона дори когато екранът е заключен The Independent представи Бургас пред британците като „черноморското бижу“, което ще бъде домакин на Евровизия The Independent представи Бургас пред британците като „черноморското бижу“, което ще бъде домакин на Евровизия Авторитетното британско издание посвети специален туристически анализ на града - от Морската градина, плажовете и розовото езеро до музикалния му живот, достъпните хотели и директните полети от Великобритания Нито правоъгълник, нито квадрат: Това е единственият такъв национален флаг в света Нито правоъгълник, нито квадрат: Това е единственият такъв национален флаг в света Непал пази вековна традиция с двойния си триъгълен флаг, а неговата геометрия е описана подробно в конституцията на страната Над малко полско село се извиси най-високата Дева Мария в Европа - 55,6 метра вяра, памет и надежда Над малко полско село се извиси най-високата Дева Мария в Европа - 55,6 метра вяра, памет и надежда Стотици присъстваха на освещаването в Конотопие, сред тях и легендарният Лех Валенса, а огромният монумент вече се очертава като ново място за поклонение в Полша Цанко Цанков тръгва да атакува Ламанша от Англия до Франция Цанко Цанков тръгва да атакува Ламанша от Англия до Франция Стартът ще бъде в района на Дувър, а финалът – на френския бряг. Разстоянието по права линия е малко над 34 километра Тюркоазеният рай на Сардиния се задъхва: 6500 лодки превърнаха морето в паркинг Тюркоазеният рай на Сардиния се задъхва: 6500 лодки превърнаха морето в паркинг Архипелагът Ла Мадалена вече приема повече от два пъти над смятания за поносим дневен брой плавателни съдове, а котвите разкъсват защитеното морско дъно Емил Кошлуков за критиците на Бургас: Същите плюеха и DARA, после тя спечели Евровизия Емил Кошлуков за критиците на Бургас: Същите плюеха и DARA, после тя спечели Евровизия Бившият шеф на БНТ направи пряка аналогия между атаките срещу певицата и сегашното недоволство от избора на морския град
Андрей ГЮРОВ Андрей ГЮРОВ Чух, че олигархията била елиминирана и се сетих как Цецка Цачева каза от Китай, че правосъдната реформа е приключила! Виц на деня Виц на деня Син навършва 18 години. Баща му вади кутия цигари и му подарява една цигата:
- Ето сине, вече може да пушиш.
- Благодаря, тате, но аз ги отказах още преди една година.
Виц на деня Виц на деня - Ей, що ти е синьо окото?
- Жена ми ме удари.
- Е, що?
- Ми легнахме си снощи и тя поиска да правим любов.
- И к'во?
- Ми казах и, че днес вече съм правил...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Забъркан бетон, горещ курбан и гола жена не се чакат!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори