×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кметът на Айтос Васил Едрев гарантира: Всички разкопани улици ще бъдат асфалтирани, имайте малко търпение!


Кметът на Айтос Васил Едрев гарантира: Всички разкопани улици ще бъдат асфалтирани, имайте малко търпение!
Ще бъдат засадени и нови дръвчета на тези улици, уточни кметът на Айтос Васил Едрев на последната сесия на ОбС
30 Юли 2022, Събота, 16:29 ч.
Автор: Флагман

Да, разкопаните улици създават неудобства за гражданите и за водачите на МПС, но идеята е да съчетаем изпълнението на проектите и да изградим една съвременна градска среда, каза Едрев

Всички разкопани улици ще бъдат асфалтирани. Планирани са средства за нови бордюри, тротоари и асфалт. Това заяви кметът Васил Едрев на последното заседание на Общинския съвет в отговор на въпрос на общински съветник. Той уточни, че на финала е обществената поръчка за избор на изпълнител на СМР за всички улици, на които се изпълняват дейностите по проекта за нова елмрежа с подземно окабеляване.

"Дейностите по проекта за реконструкция на уличното осветление, свързан с полагането на елкабели изисква повече време. Да, разкопаните улици създават неудобства за гражданите и за водачите на МПС, но идеята е да съчетаем изпълнението на проектите и да изградим една съвременна градска среда - с нова елмрежа, нови стълбове, LED осветителни тела и нови настилки. Искам да уверя и Вас и гражданите, че всички разкопани улици, които не са включени в проекта "Реконструкция и рехабилитация на тротоарните настилки на улици в гр. Айтос", ще бъдат реновирани със собствени бюджетни средства. Ще бъдат положени нови бордюри, тротоарни и асфалтови настилки", обърна се кметът към съветниците.

Кметът даде отговор на още един от въпрос, който вълнува граждните - ще бъдат ли засадени дръвчета по улиците, които се ремонтират. "Да, предвидено е да бъдат засадени 200 дръвчета. Това ще стане с изваждане на блокчета от тротоарнате настилки. По този начин ще се отворят джобове за засаждането на дръвчетата", обясни още градоначалникът.


В категории: Айтос


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
17
Коментара
17
Коментара по темата
17.
Tita
02.08.2022 00:24:21
0
2
Чий е този проект?Да се публикуват авторите и изпълните!
Колко струва?
Повтаря се безхаберието и селендурщината с Градската градина с пейки и беседки от комунистическо време,с асфалтови алеи,които в жегата тровят преминаващи и разхождам се!
Има Интернет, ако не сте ходили в Европа!Вижте поне как се правят градини-озеленяване,настилки !
След ремонта на тротоарите ще залесявате?
Флагман да се разходи с камери по не нивелираните тротоари,ще видят много интересни неща,а може и с прокурор!!
Навсякъде из града има немаркирани ,отворени шахти!
16.
Балканджията
31.07.2022 17:49:14
1
2
Изпълнява се само дейност без план. Прави нещо което няма никакъв смисъл, правиш тротоари а ходим по улиците щото всеки балканджия си е паркирал колата на тротоара. И нула инвестиции, няма никаква икономика.
15.
*********
31.07.2022 10:19:46
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
14.
Никой си
31.07.2022 09:34:45
1
5
Да вземе е да купи дравчета да си засади не само да ги реже. Изпържи се тоя град това лято!
13.
Жител на Айтос
31.07.2022 00:14:53
0
8
Стига с тези глупости трябвало технологично време за слягане на пръста преди асфалтиране. Стига смешки. За тези работи си има техника. А прахта която дишаме повече от година и тя ли трябва да слегне в дробовете на децата ни? Нека да асфалтират и после да копаят за ВиК авариите. Всичко е да се вземат едни пари. Елате да видите и квалифицираните работници които работят по улиците и тогава коментирайте.
12.
Анонимен
30.07.2022 23:00:15
0
2
И малко стеснени.
11.
Бс
30.07.2022 21:30:48
0
4
Имайте търпение. В Бургас улици по 100 метра ги правят 5-6 месеца. А тротоар от 60 метра вече го ремонтират два месеца.
10.
*********
30.07.2022 20:32:15
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
9.
Yani
30.07.2022 18:39:16
0
6
Още 2 години ли?
8.
*********
30.07.2022 18:35:25
0
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
7.
*********
30.07.2022 18:19:56
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
6.
*********
30.07.2022 18:04:41
0
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
5.
*********
30.07.2022 18:03:23
0
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
4.
Кмете кмете
30.07.2022 17:35:31
0
7
Всички така казват,а до коментар 3-пълни глупости говориш,в 21 век сме,има машини за трамбоване!
3.
Румен
30.07.2022 16:54:13
8
1
За всички които ще кажат защо стоят толкова време разкопани улиците и тротоарите, ще се опитам да обясня по накратко :) Просто трябва технологично време да слегне изкопаната пръст, и така положената настилка, и извършената работа става много по качествена. :)
2.
*********
30.07.2022 16:50:48
1
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
1.
Иван
30.07.2022 16:38:00
1
6
Викам да напиша нещо каквото и да е, докато не са махнали коментарите :)
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Жалко, няма да ни заместят: Роботите са пълен провал в домакинската работа Жалко, няма да ни заместят: Роботите са пълен провал в домакинската работа В предвидима лабораторна среда машините се справят в 90% от случаите, но в реалния дом търпят крах Извънредно! Арестуваха бизнесмена Венелин Ташев в собствения му хотел „Парадайс Бийч” (ВИДЕО) Извънредно! Арестуваха бизнесмена Венелин Ташев в собствения му хотел „Парадайс Бийч” (ВИДЕО) През целия ден днес няколко институции опитаха да го убедят, че трябва да влязат и да съборят незаконна постройка на негова частна територия Ямболски джигит с БМВ сече пътя на автобус в Бургас, пенсионерка пострада Ямболски джигит с БМВ сече пътя на автобус в Бургас, пенсионерка пострада Водачът отнел предимството на обществения транспорт, след което набил рязко спирачки Извънредно! Грузински каналджия е задържан с 15 нелегални мигранти край Царево Извънредно! Грузински каналджия е задържан с 15 нелегални мигранти край Царево Сред тях са били и двама непълнолетни, както и едно малолетно дете Пламен Карашев превърна будителството в лична кауза Пламен Карашев превърна будителството в лична кауза В програмата на „Прогресивна България“ той вижда естествено продължение на своите усилия за държава, която се обръща с лице към човека и неговите нужди На една от отсечките на АМ Тракия намалиха скоростта до 100 км/ч На една от отсечките на АМ Тракия намалиха скоростта до 100 км/ч По трасето са монтирани пътни знаци и табели, сигнализиращи шофьорите за неравностите и необходимостта да ограничат скоростта Милева Владкова: Държавата трябва да спре да говори из регионите и да започне да говори с хората в тях Милева Владкова: Държавата трябва да спре да говори из регионите и да започне да говори с хората в тях Румен Радев е личност, която в годините се превърна в символ на държавността, на принципността и на морала, каза втората в листата на "Прогресивна България" АПС със сигурност ще влезе в 52-ото НС АПС със сигурност ще влезе в 52-ото НС Увереност за добрите резултати ми дава екипът от кандидати за народни представители от листата на АПС за Бургаска област. Това са честни, достойни, опитни и силно мотивирани представители на общността Хранителни комбинации, които пречат на усвояването на витамини Хранителни комбинации, които пречат на усвояването на витамини Експерти обясняват как съчетаването на определени продукти може да намали ползите от здравословното хранене Кандидат-депутатът Атанас Пъчков си поставя лична кауза в НС - четирилентовия път до Средец Кандидат-депутатът Атанас Пъчков си поставя лична кауза в НС - четирилентовия път до Средец Той не води кабинетна или онлайн кампания, а теренна офанзива из целия регион, заради това в неделя вечерта следете преференциите за №108 в листа 15
Лекарите се борят за живота на жената, запалена от мъжа си в Ситово Лекарите се борят за живота на жената, запалена от мъжа си в Ситово Пострадалата все още е с опасност за живота Симулативен процес с ученици в Съдебната палата на Бургас Симулативен процес с ученици в Съдебната палата на Бургас Ментор на участниците бе съдия Станимира Иванова  от Окръжен съд - Бургас Експертност и опит в името на регионите: Коя е Фатме Рамадан от „Прогресивна България“ Експертност и опит в името на регионите: Коя е Фатме Рамадан от „Прогресивна България“ Дългогодишната ѝ работа в държавната администрация в сектор „Земеделие“ не е само ред в биография, а натрупан практически опит в една от най-трудните сфери на страната Благотворителна футболна инициатива събра 2400 евро в подкрепа на дете от Несебър Благотворителна футболна инициатива събра 2400 евро в подкрепа на дете от Несебър Събитието показа силата на съпричастността и единството Над 100 дизайнерски яйца ще представи Деница Благоева в Бургас. Над 100 дизайнерски яйца ще представи Деница Благоева в Бургас. Експозицията се реализира с подкрепата на Община Бургас Ултамаратонец почина при опит за рекорд Ултамаратонец почина при опит за рекорд Бившият кралски морски пехотинец е бил открит в отдалечения планински район Кинтейл в северозападната част на шотландските планини в събота Турски тираджия се заби в сграда в Новозагорско и загина на място Турски тираджия се заби в сграда в Новозагорско и загина на място По първоначални данни товарен автомобил МАН с прикачено ремарке е загубил управление, напуснал е пътното платно и се е ударил в сграда Почина Олга Петрова Почина Олга Петрова Нейната светлина ще продължи да живее във всяка изложба, във всяка картина и във всеки спомен. Известна българска балерина и нейния дядо са загинали при тежка катастрофа навръх Великден Известна българска балерина и нейния дядо са загинали при тежка катастрофа навръх Великден Катастрофата е станала на 12 април 2026 г. в ранния следобед на разклона за берковското село Мездрея 3-г. дете стана свидетел на убийство след нападение на питбул 3-г. дете стана свидетел на убийство след нападение на питбул Семейната почивка се превръща в ужасяващ момент, който оставя тежка следа у всички присъстващи
Бойко Борисов Бойко Борисов Хората знаят: като дойде ГЕРБ - строят. Другите само приказват Виц на деня Виц на деня - Скъпи, направих палачинки като извинение, че блъснах колата.
- Какво си направилааа?!
- Палачинки.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки си лафят.
Едната пита:
- И защо не си отворила на новото си гадже, когато е позвънял на вратата ти?
Другата:
- Щото баба ми казваше, че мъж който звъни на вратата - не чука!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Бог е създал половите органи, за да може българинът да изказва кратко и точно мислите си
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори