Мечтателите от Випуск`22 са готови да покорят света, вижте най-атрактивните бургаски абитуриенти
Над 80 % от учениците от елитните гимназии отиват да учат в чужбина, насочват се към атрактивни специалности
Випуск 2022 може да бъде определен за поколението на мечтателите. Над 1800 бургаски абитуриенти се сбогуваха с училище вчера и поеха по своя път.
Типично по младежки те искат да покорят света и имат смели планове в живота. Над 80 % от завършващите елитните гимназии отиват да учат в чужбина, а тези, които остават в България залагат на медицината или техническите науки.
Някои от тях уверено заявиха, че отиват да черпят знания в елитни чужди университети, но след 4 години ще се върнат в родния Бургас, за да го променят към по-добро.
Тази година впечатление направи, че стилово абитуриентите изглеждаха много добре. Дамите разчупиха стереотипа и голяма част от тях заложиха на огнения червен цвят, но никак не бяха малко и тези, които бяха заложили на телесен или метновозелен цвят.
Момчетата бяха в тон със световните тенденции и масово заложиха на папийонки. Имаше и такива, които искаха да подчертаят своята индивидуалност и бяха избрали за важния ден нещо много атрактивно.
Репортерските екипи на Флагман.бг ви запознаха с най-атрактивните от тях (ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
Днес продължаваме да представяме на дванадесетокласниците, вижте нашето видео:
Съветниците отрязаха над половината бюджет за концерта в Деня на Варна
250 000 евро за тристаен в София: Купувачите отстъпват, сделките падат с 15%
Данъчен удар по туризма в Гърция: 13 287 нарушения и глоби над 1 млн. евро
Сушата остави добитъка без паша, фермери го хранят с краставици и пъпеши
Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро
4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август
Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене
Бургас се превърна в център на бойните спортове
Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй
30/07/2026, Четвъртък 19:00
0
Софтуер засече 5000 пътни капана у нас, всяко пето преминаване е с превишена скорост
Съветниците отрязаха над половината бюджет за концерта в Деня на Варна
30/07/2026, Четвъртък 18:00
3
Дигитално възраждане: Как виртуалната реалност може да събуди спящото археологическо богатство на България
30 000 автомобила на ден през Кърджали: Готвят четири ленти и забрана на левите завои

А за качеството на видеата нямам думи. Във вчерашното, в поне половината случаи не се чуваше какво отговарят младежите (но пък винаги се чуваше рекламата на тъпия Ерген), а в това, говорът изостава от кадрите с няколко човека! Жалка история, както винаги. Нула професионализъм!
Но облеклото на умните деца винаги се различава от други училища и е стилно и красиво в повечето случаи. И въпросът не е в средствата (естествено, не липсват и тъпите въпроси от сорта дали тоалетите са "дизайнерски", колко струват и т.н.). Вкус и стил с пари не се купуват.