×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Израелската армия обяви, че атакува едновременно Техеран и Бейрут
  • Честит 3 март, българи!
  • Иран атакува Саудитска Арабия тази нощ: Посолството на САЩ в Рияд е в пламъци
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Не ви е срам! Офисен планктон, изваден от канторки и стартъпи, зарешети Народното събрание


Не ви е срам! Офисен планктон, изваден от канторки и стартъпи, зарешети Народното събрание
Това не е просто сграда или офис, а Символ. На Демокрацията и Държавността. Не може да се поставя зад решетки
18 Май 2022, Сряда, 22:02 ч.
Автор: Борислав ЦЕКОВ

Никой не просто не е дръзвал, а дори не си е помислял да да го направи, никога!

Сложили железни решетки на вратите на Народното събрание. Решетки! Железни. Никога и по никакъв повод през десетилетията на бурни, острастени и често опасни политически борби и социални напрежения - дори и след погрома над сградата на Парламента на 10 януари 1997 година! - никой не просто не е дръзвал, а дори не си е помислял да зарешети Народното събрание. Защото това не е просто сграда или офис, а Символ. На Демокрацията и Държавността. Този символ не може да се поставя зад решетки!

Нови метални врати на парадния вход на парламента провокират остри реакции

И доживяхме един сбирщайн от младежи, изстреляни във властта от електоралното невежество и хитри кукловоди - политически невнятни, конституционно неграмотни и идеологически нефелни, офисен планктон, изваден от разни канторки и стартъпи, да зарешети Народното събрание. От страх. И от простотия. Не ви е срам!

Не помня името на онова момче - някакво адвокатче, което през живота си няма и 10 минути, през които да се е борило за Свобода и Демокрация - което се води председател на това Народно събрание. Но се обръщам към него - момче, вие сте позор. Позор!


В категории: Политика


Борислав ЦЕКОВ Автор
Борислав ЦЕКОВ
24
Коментара
Емел МАХМУД Пътят на Янко към пилотската кабина Пътят на Янко към пилотската кабина 03/03/2026, Вторник 15:20 0
24
Коментара по темата
24.
Haha
19.05.2022 11:45:04
5
11
Като полудее бай ганьо и решетките няма да му помогнат на просто куро
23.
Ме
19.05.2022 10:01:58
5
12
Ми те така са свикнали - кукловодите им оградиха Капитолия с ограда и бетон, нашите слагат решетки...
22.
ОПАААААААААААААААА
19.05.2022 09:46:14
15
6
Копейките квичат щото вече няма да могат да щурмуват парламента.

Подкрепям
21.
Еко
19.05.2022 09:43:32
3
10
Решетките са адекватна асоциация. Разсъждават в правилната посока, към затвора!
20.
Кой се е отдал на повече партии?
19.05.2022 09:25:17
0
12
Цеков или Мая?
А властта явно се готви Радевата зима да приключи като Лукановата и Виденовата. Ама сега и на Президенството ще трябва да сложат такива решетъчни врати. Той Цеков нали и на президента беше съветник. Да го посъветва докато е време.
19.
Сту
19.05.2022 09:24:47
13
8
По-добре стартъп-и, отколкото нов бардак със стари к.
Тоя автора от ндсв си имаше 800-те дни слава.
Чао
18.
Е на тва
19.05.2022 09:14:23
5
26
Явно се страхуват от народната любов, която скоро ще се излее върху тях.
17.
ХХ
19.05.2022 09:02:37
4
17
Въобще няма да свикват с решетки. Имаме ли един осъден политик последните 30 демократични години?! Решетките са про'стаците, и неграмотните некадърници, които искат да слугуваг на Вашингтон и Брюксел и си избраха харвардските месии да ги водят натам.
16.
K
19.05.2022 08:13:47
5
32
Ако щете цензурирайте......мама*а им п*далска. Тази сграда е символ на свободата. Дори толкова плюшените комунисти от голяма част от обществото за не бяха направени нещо подобно. Оставка НА ТЕЗИ МИЗЕРНИЦИ.
15.
Българина
19.05.2022 07:59:08
4
23
ПП + ИТН + ДБ + БСП.
Очакваме зад всяка решетка и по една тежка картечница :)
14.
до автора
19.05.2022 07:41:14
35
17
Много лошо написана статия и грозно изразено лично мнение!
13.
ха ха ха
19.05.2022 06:45:51
8
38
Подготвят се за народната любов.
12.
ДТ
19.05.2022 06:39:14
5
33
Да свикнат зад решетки да са
11.
XX
19.05.2022 01:01:56
9
35
Вие, про'стаците за повече Брюксел и Вашингтон, си ги избрахте.
10.
до 6
19.05.2022 00:58:27
8
67
Ще пикаят газ ами много ясно, толкова хора му се вързаха на захаросаните приказки и сега си скубят косите. Такъв неадекватен управленец не сме имали досега.
Нали имаше ''едни течове в държавата", които с Асен много бързо бяха започнали да запушват. Нали в България имало много пари, но те се крадяли, а при тях това нямало да е така и народът щял да го усети.
Нали щяха да работят само с нови лица, които не са били досега във властта? Резултата е Корнелия на челни позиции в държавата!
Народа го усети - нови заеми и по - високи цени на всичко, а заплатите същите. Бизнесът едвам крета. Старите муцуни пак ни клатят както досега. Това, ако е промяната, не, благодаря!
9.
Подготовка за предателство
19.05.2022 00:00:44
6
48
Обещали са да премахнат ветото на РСМ!!!
8.
LA №5 Шубето е голям страх
18.05.2022 22:52:01
7
69
Пределно наясно са какво и за кого правят, за това се барикадират срещу протестиращи!
Не може ме мръдна от топлото местенце!
Не може да ме върнете на село!
Не може да ми търсите сметка за деянията на мен и нарко компанията ми!
Възнаграждение за страха сме получили от мафията и ще се пазим от народната "любов"!
7.
Офисен планктон,събиран от паветата
18.05.2022 22:48:53
6
54
Който се мутрее :))))
Простото на бой налита, защото се е възприел за фактор, а е поръчков изпълнител на мафията!
Такива шананджии първи ги изхвърлят в канала с циментови обувки!
6.
Пикаят яко газ всички
18.05.2022 22:45:25
87
47
гробарчета и техните роби през 12-те години тирания...свърши вашата, явно много ви е страх от бъдещето и не може да преглътнете, че нито ще падне правителството, нито ще се провали, въпреки батака който гроб оставиха....мачкай, Кирчо!!!
5.
LA
18.05.2022 22:39:33
84
56
Цялата ДС и руска сволоч се е активирала да събаря правителството. Този Цеков през колко господари мина - коментатор на pik, Труд и другите свински медии. Железни врати сложили отвътре и голям проблем станал. Мутрата Боко и другият обслужващ персонал на БКП, наименован ГЕРБ, по ли си харесваш, Цеков?
4.
Срамна работа
18.05.2022 22:39:15
23
25
Неадекватно.....,,
3.
Нина
18.05.2022 22:29:29
51
34
Кой тъпак го е писал това?
2.
Nels
18.05.2022 22:25:58
16
21
Podkrepiam !
V Evropa ....21 vek....?
1.
Iwan
18.05.2022 22:25:48
41
41
Е, друго си е пост-комунистическото червено котило да седи и дръпа конците на родината, обградени от 5 обръча ченгета, които бият зад колоните на "власттта". Това са комунистическите чада на хора които от поколения източват висчко до което се докопат.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Приморско чества 3 март с празнична програма и участие на деца Приморско чества 3 март с празнична програма и участие на деца Кметът Иван Гайков поздрави жителите и подчерта значението на свободата и отговорността Навръх празника: Моторист загина при катастрофа на Околовръстното Навръх празника: Моторист загина при катастрофа на Околовръстното Инцидентът е станал до бензиностанция „Газпром“ в посока Пловдив-Марково, движението е затруднено Григор Димитров започва срещу познатия французин Теренс Атман на Мастърса в Индиън Уелс Григор Димитров започва срещу познатия французин Теренс Атман на Мастърса в Индиън Уелс Българинът има шанс за реванш, а при успех го чака Карлос Алкарас Бащата на Сияна Николай Попов регистрира коалиция за участие в изборите Бащата на Сияна Николай Попов регистрира коалиция за участие в изборите Внасянето на подписите е заявка, че хората не искат повече мрак, а справедливост, каза Попов Патриарх Даниил: Да изграждаме благото на България, заради която предците ни пожертваха живота си Патриарх Даниил: Да изграждаме благото на България, заради която предците ни пожертваха живота си Българският патриарх днес отслужи благодарствен молебен за Освобождението на България в патриаршеската катедрала „Св. Александър Невски“ Царево отбеляза 3 март с шествие и празнична програма Царево отбеляза 3 март с шествие и празнична програма Кметът Марин Киров призова за единство и съхраняване на националната памет Заупокойна молитва и стотици цветя бяха поднесени в памет на героите, дали живота си за свободата на България Заупокойна молитва и стотици цветя бяха поднесени в памет на героите, дали живота си за свободата на България Граждани и официални лица отдадоха почит пред Паметника на руските освободители в Бургас Заменете кафето с чай, ако сутрин или вечер имате следните проблеми Заменете кафето с чай, ако сутрин или вечер имате следните проблеми Експерти обясняват кога кофеинът натоварва организма и защо чаят е по-щадящ избор Илияна Йотова: Пред връх Шипка времето е безсилно, той е част от нашето бъдеще и вечност Илияна Йотова: Пред връх Шипка времето е безсилно, той е част от нашето бъдеще и вечност Освен Йотова, в церемонията участваха началникът на президентския кабинет Надя Младенова, зам.-шефката на 51-то Народно събрание Юлияна Матеева, депутати, началникът на Сухопътните войски Деян Дешков и други общественици Шести блок на АЕЦ Козлодуй спрян за четвърти ремонт от декември Шести блок на АЕЦ Козлодуй спрян за четвърти ремонт от декември Отново подменят дефектни мембрани в турбината, централата не посочва срок за пускане
Лавров: Не сме видели доказателства, че Иран разработва ядрено оръжие Лавров: Не сме видели доказателства, че Иран разработва ядрено оръжие Руският външен министър допълни, че МААЕ дори е твърдяла обратното Мелания Тръмп - първата дама, която оглави Съвета за сигурност на ООН Мелания Тръмп - първата дама, която оглави Съвета за сигурност на ООН САЩ застават до всички деца по света. Надявам се скоро мирът да бъде ваш“, заяви тя Руският президент се намеси във войната в Иран Руският президент се намеси във войната в Иран Той подчерта, че мащабната война между САЩ/Израел и Иран вече не е локален конфликт Краят на една ера за италианската мафия: Почина историческият лидер на клана "Коза Ностра" Краят на една ера за италианската мафия: Почина историческият лидер на клана "Коза Ностра" 87-годишният мафиотски бос  Бенедето Нито Сантапаола  издъхна в затвора Опера в Милано под строг режим 41 bis Дубай възстановява частично въздушния трафик, нашенци ще могат да се приберат, но поетапно Дубай възстановява частично въздушния трафик, нашенци ще могат да се приберат, но поетапно Ограничен брой полети ще излитат от летищата DXB и DWC, пътниците да изчакват потвърждение от авиокомпаниите Тръмп обяви четири конкретни цели на САЩ във войната срещу Иран Тръмп обяви четири конкретни цели на САЩ във войната срещу Иран Американският президент заяви в Белия дом, че операцията е била последна възможност за удар Путин доволно потрива ръце, докато Тръмп бие Иран Путин доволно потрива ръце, докато Тръмп бие Иран По-високите цени на суровината увеличават бюджетните приходи на Москва на фона на ескалацията в Близкия изток Армения отменя визите за гражданите на всички държави до юли Армения отменя визите за гражданите на всички държави до юли Сред новите облекчени правила за влизане са граждани на страните от ЕС, Обединеното кралство, САЩ, ОАЕ, както и на държавите от Шенгенската зона Иран атакува Саудитска Арабия тази нощ: Посолството на САЩ в Рияд е в пламъци Иран атакува Саудитска Арабия тази нощ: Посолството на САЩ в Рияд е в пламъци Посолството е било ударено от два дрона, които са причинили пожар и материални щети Бивш офицер от ЦРУ: Започнахме война, която не може да спечелим, Иран съсипа базите ни Бивш офицер от ЦРУ: Започнахме война, която не може да спечелим, Иран съсипа базите ни Есминците, които пазят американските самолетоносачи, вече трябва да пътуват седмица, за да презаредят с ракети, обясни той  
Делян ДОБРЕВ, депутат от ГЕРБ Делян ДОБРЕВ, депутат от ГЕРБ Арабският свят спасен от американско ПВО, Русия е със сериозни загуби Виц на деня Виц на деня - Муцка, вярно ли е, че си се омъжила за депутат?
- Да!
- И как е?
- Не съм много доволна!
- Защо?
- Цяла вечер обикаля около леглото, маха с ръце и ми разправя, колко ще ни е хубаво в леглото!
Виц на деня Виц на деня - Иванчо, ти кого слушаш повече, мама или татко?
- Повече слушам мама!
- Защо?
- Ами тя повече говори!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Кавалерство - отношението на един мъж към жената на друг мъж!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори