Нисан Навара се заби в крайпътна мантинела в Айтоско, прати 59-годишен в болница
Мъжът е с контузия на рамото
59-годишен мъж пострада при катастрофа на пътя село Тополица-Айтос, съобщават от полицията. Инцидентът е станал на прав участък с наклон при спускане.
Шофьорът на Нисан Навара – 62-годишен бургазлия, се движел с несъобразена скорост и загубил управление над возилото. Колата се е блъснала в крайпътна мантинела.
От ПТП пострадал 59-годишният пътник от котленското село Градец в автомобила. Той е бил с оплакване за болка в главата и лявото рамо. Той е прегледан в УМБАЛ-Бургас и освободен за домашно лечение.
Мощен скандал във Варна заради Русия и Украйна
Ще шашнете гостите с този десерт
Поставиха 10-дневен срок за премахване на огражденията в "Баба Алино"
Хърватия въвежда строги ограничения за продажбата на алкохол заради пияни туристи
Снимат сериал за Селин Дион
Всяка жена трябва да има от този мехлем с коприва по рецепта на баба ми
Запазете си 6 юни в календара – пред зала „Младост“ ви очакват спорт, музика, активности и много забавления
Папи Ханс е специалният музикален гост на "Мача на Надеждата" в Бургас
Най-цветното място в България оживява това лято край София
Николай Димитров: Пенсионерският клуб в с. Кошарица е пример за сплотеност, позитивна енергия и активен социален живот
Внимание! Въвеждат временна организация на движението в Бургас утре
Депутатите не замразиха заплатите си, ще продължат да се актуализират на три месеца
