КАТ Бургас с жестока глоба за дрифтърите от Автото, които решиха да се правят на мъже
Ще бъдат отнети книжките на тримата ученици за по една година и глобени с по 3 хил.лева
Дрифтърите, които днес едва не предизвикаха тежък инцидент на бул.“Демокрация“, ще отнесат солени глоби, научи Флагман.бг.
Както по-рано съобщихме, абитуриенти от Професионалната гимназия по транспорт създадоха сериозна суматоха и след изпращането си спретнаха рали по натоварения бургаски булевард.
Полицията незабавно се намеси и предотврати по-тежък инцидент, но участниците в гонката и последвалите дрифтове, ще си изпатят жестоко.
Току-що книжките на тримата шофьори бяха отнети и им написаха глоби от по 3 хил.лева. Двама от тях са на по 19 години, а третият е на 18 години. (ВИЖТЕ ПОДРОБНОСТИ ТУК)
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника

Твойта спря ли да ти пуска?
Трябват поне още 2-3 поколения за да се култивират и адаптират в градска среда.
А пък до тогава, гаджетата ви други ще ги возят,щот имат книжки и вероятно акъл.....за разлика от вас.
Да не би дрифтаджиите да са дрифтаджийки , че са решили да се правят на мъже ?!
Последните 2 дена незнам на какви хапчета сте .
Нелепо заглавие , след още по-нелепо заглавие .
Образование основно в редакцията .