КАТ Бургас с жестока глоба за дрифтърите от Автото, които решиха да се правят на мъже
Ще бъдат отнети книжките на тримата ученици за по една година и глобени с по 3 хил.лева
Дрифтърите, които днес едва не предизвикаха тежък инцидент на бул.“Демокрация“, ще отнесат солени глоби, научи Флагман.бг.
Както по-рано съобщихме, абитуриенти от Професионалната гимназия по транспорт създадоха сериозна суматоха и след изпращането си спретнаха рали по натоварения бургаски булевард.
Полицията незабавно се намеси и предотврати по-тежък инцидент, но участниците в гонката и последвалите дрифтове, ще си изпатят жестоко.
Току-що книжките на тримата шофьори бяха отнети и им написаха глоби от по 3 хил.лева. Двама от тях са на по 19 години, а третият е на 18 години. (ВИЖТЕ ПОДРОБНОСТИ ТУК)
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Твойта спря ли да ти пуска?
Трябват поне още 2-3 поколения за да се култивират и адаптират в градска среда.
А пък до тогава, гаджетата ви други ще ги возят,щот имат книжки и вероятно акъл.....за разлика от вас.
Да не би дрифтаджиите да са дрифтаджийки , че са решили да се правят на мъже ?!
Последните 2 дена незнам на какви хапчета сте .
Нелепо заглавие , след още по-нелепо заглавие .
Образование основно в редакцията .