КАТ Бургас с жестока глоба за дрифтърите от Автото, които решиха да се правят на мъже
Ще бъдат отнети книжките на тримата ученици за по една година и глобени с по 3 хил.лева
Дрифтърите, които днес едва не предизвикаха тежък инцидент на бул.“Демокрация“, ще отнесат солени глоби, научи Флагман.бг.
Както по-рано съобщихме, абитуриенти от Професионалната гимназия по транспорт създадоха сериозна суматоха и след изпращането си спретнаха рали по натоварения бургаски булевард.
Полицията незабавно се намеси и предотврати по-тежък инцидент, но участниците в гонката и последвалите дрифтове, ще си изпатят жестоко.
Току-що книжките на тримата шофьори бяха отнети и им написаха глоби от по 3 хил.лева. Двама от тях са на по 19 години, а третият е на 18 години. (ВИЖТЕ ПОДРОБНОСТИ ТУК)
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа

Твойта спря ли да ти пуска?
Трябват поне още 2-3 поколения за да се култивират и адаптират в градска среда.
А пък до тогава, гаджетата ви други ще ги возят,щот имат книжки и вероятно акъл.....за разлика от вас.
Да не би дрифтаджиите да са дрифтаджийки , че са решили да се правят на мъже ?!
Последните 2 дена незнам на какви хапчета сте .
Нелепо заглавие , след още по-нелепо заглавие .
Образование основно в редакцията .