×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Мечка се разходи по улиците в Ловеч
  • На 17 и 18 септември движението при 33-и км на АМ „Тракия“ и в двете посоки ще се осъществява в активните ленти
  • Неочакваното продължение на комедията на Теди Москов „Редки тъпанари“ идва в Бургас на 16 септември
  • Регионална бизнес конференция ще се проведе в Бургас на 18 септември
  • Регионален исторически музей – Бургас с вход свободен за ученици на 15 септември
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Пеевски излезе с писмена позиция срещу „просто Киро“


Пеевски излезе с писмена позиция срещу „просто Киро“
"Винаги съм вярвал в американското правосъдие и в това, че истината относно налагането на санкцията рано или късно ще излезе на яве", пише Пеевски
Ключови думи: ДПС, правителство
08 Февруари 2022, Вторник, 11:51 ч.
Автор: Флагман

Вчера премиерът повторил за пореден път "манипулациите и внушенията на олигархичния кръг "Капитал"

Добре би било „просто Киро“ най-накрая да разбере, че само с повтаряне на мантрите на Иво Прокопиев не може да води адекватна политика на управление на държавата, а превръщането му в слуга на олигархията неминуемо ще го доведе до провал. Това се посочва в писмена позиция на депутата от ДПС Делян Пеевски, разпространена до медиите от пресцентъра на партията.

Народният представител обвинява премиера Кирил Петков, че вчера за пореден път повторил "манипулациите и внушенията на олигархичния кръг "Капитал".

Ето какво пише Пеевски, без редакционна намеса:

Във връзка с изказването на Кирил Петков, направено вчера пред медиите, в което отново се замесва и моето име, съм подал молба до Българска народна банка да се извърши проверка на банковия кредит на „Булгартабак“ предоставен от „Българска банка за развитие“ с оглед евентуални нарушения, въпреки че темата вече многократно е коментирана публично и е ясно, че аз нямам никакво отношение по същата. В изказването си Петков за пореден път повтори манипулациите и внушенията на олигархичния кръг „Капитал“ и Иво Прокопиев спрямо мен, което започва да се превръща в модел на поведение на новите управляващи. В тази връзка смятам, че по темата цигари и тютюнева индустрия най-добре е запознат партньора на Петков Асен Василев, както и спонсорите на „Продължаваме промяната“ и ако Кирил Петков намали спускането по снежните магистрали, то със сигурност ще разбере това.

Темата „Магнитски“ също е достатъчно ясна, като постоянното повтаряне на инсинуациите на кръга „Капитал“ няма да променят факта, че санкцията е обжалвана от страна на моите адвокати по надлежния ред и в съответствие с американския закон. Винаги съм вярвал в американското правосъдие и в това, че истината относно налагането на санкцията рано или късно ще излезе на яве, включително и че аз нямам никакво участие в твърденията за търговия със златни паспорти. В тази връзка защо от „Продължаваме промяната“ не приеха предложението на ДПС за отмяна на инвестиционното гражданство, като за сметка на това елементарно преписаха предложения от нас проекто- закон, но без искането ни за пълна проверка на всички издадени до момента златни паспорти. Показателно е също, че след девет месеца проверки (откакто са на власт и чрез служебните правителства) не установиха нищо по отношение на мен, защото нищо нередно няма, въпреки многобройните лъжи и манипулациите на кръга „Капитал“ и контролираните от Прокопиев медии.

Добре би било „просто Киро“ най- накрая да разбере, че само с повтаряне на мантрите на Иво Прокопиев, не може да води адекватна политика на управление на държавата, а превръщането му в слуга на олигархията неминуемо ще го доведе до провал.


В категории: Политика


Флагман.БГ Яки арести за наркотици, има над 20 задържани Яки арести за наркотици, има над 20 задържани 15/09/2025, Понеделник 14:00 1
12
Коментара по темата
12.
Бре бре
09.02.2022 11:30:18
0
0
Тук Пеевски не прилича на хипопотам.
Прилича на хипопотук.
Горката Цветелина, жива да я ожалиш, освен за банковите сметки.
11.
Фф
08.02.2022 15:19:06
0
2
Тъпчовците още не са разбрали, че разследването се води от следствието, което се намира в министерството на вътрешните работи при рашков и при правителството на Румен Радев.
10.
контра
08.02.2022 15:15:36
2
0
положението е станало толкова критично,че чак Делян Пеевски им прави забележка.
9.
Спецназ
08.02.2022 14:06:33
3
3
Променил се е, но не е станал невидим. Знаем къде е
8.
Агент Доносник ДС ДПС
08.02.2022 13:39:09
1
4
Под ръководството на политическия лидер Ахмед Доган Булгартабак на Делян Пеевски е създал комплексна финансова, правна и логистична система за производство на цигари, които са официално изпращани към законни дестинации, но фактически са разпространявани контрабандно в региона на Близкия Изток – Ирак, Сирия, Иран и Турци. От незаконния трафик са били финансирали терористични организации.Контрабандната система на Булгартабак има разклонения основно в България, Дубай и дузина стратегически пристанища в Черно и Средиземно море, както и в традиционните канали на трафикантите в Близкия изток. През този трафик и непрозрачния износ на цигари се финансират кюрдски структури в тези страни и най-вече ПКК, въпреки че тя е посочена като терористическа организация от Турция, НАТО и Европейския съюз.
7.
Турчин
08.02.2022 13:32:46
1
3
Не на русчиите комунисти доносници ционисти от гяурското дс дпс
6.
Флагман,
08.02.2022 13:10:52
1
12
ако наистина сте независими и като ще ползвате прякори, поне напишете и прякора на Д.П., за равнопоставеност.
5.
Ссссвиня алчна
08.02.2022 12:59:39
1
29
Тоз шизофреник да не е бил изнасилен като малък от прокопиев, че само той му е в устата от години? Или злобата, че не успя да го занули и да му присвои бизнесите не му дават мира?!
4.
Тони
08.02.2022 12:55:57
5
27
Другото прасе от Банкя също вие на умряло! Знае какво го чака падне ли Гешев!
Иде Коледа за двете прасета, дето ограбиха държавата.
3.
Scrooge McDuck
08.02.2022 12:15:52
4
28
Кръгова отбрана. Вие се на умряло.
2.
БириGка
08.02.2022 12:11:30
7
31
Шиши как се е стопил и можеби погрешно вярва че изглежда по добре ...свинска глава не може да отслабне + свинска кална душа
1.
Товарищ
08.02.2022 11:58:00
7
34
И твоята Коледа ще дойде един ден.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Откриха обновения стадион във Ветрен Откриха обновения стадион във Ветрен За нас най-важното е, че по този начин даваме възможност на децата да спортуват и да се развиват, каза кметът Димитър Николов DOCK 2025 превръща Бургас в столица на историческото документално кино DOCK 2025 превръща Бургас в столица на историческото документално кино Седмото издание на Международния фестивал за историческо документално кино ще събере от 17 до 22 септември в Бургас едни от най-смелите и вдъхновяващи филми за миналото Тези ученици започнаха година с иновативен урок на открито (ВИДЕО) Тези ученици започнаха година с иновативен урок на открито (ВИДЕО) Татковци станаха ментори в първия учебен ден Ученикът се е превърнал в своеобразен роб на своя телефон, смята Диан Стаматов Ученикът се е превърнал в своеобразен роб на своя телефон, смята Диан Стаматов Обрат! Прокурорският син от Перник вече не е издирван от полицията Обрат! Прокурорският син от Перник вече не е издирван от полицията Васил се е установил да живее в апартамент в софийския ж.к. „Младост 3“ и при всяка удобна възможност отскача до Перник В Община Камено тържествено бе даден старт на новата учебна година В Община Камено тържествено бе даден старт на новата учебна година Над 70 са първокласниците в община Камено, които днес за пръв път пристъпват училищния праг Българските туристи най-после осъзнаха, че нашето море е супер Българските туристи най-после осъзнаха, че нашето море е супер Има ръст с поне 20 % ДГ "Звездица Зорница" в Бургас откри учебната година с обновления и усмивки ДГ "Звездица Зорница" в Бургас откри учебната година с обновления и усмивки Песни, танци и детски смях озвучиха празника, който се превърна в истински звезден старт за малчуганите Може ли да повярвате, че тази жена едва не удари 100 кг Може ли да повярвате, че тази жена едва не удари 100 кг Сега обаче е в перфектна форма Има арестуван за големия пожар в Карнобатско Има арестуван за големия пожар в Карнобатско Арестуван е 63-годишен мъж от Екзарх Антимово 
Гражданската война, която Западът не иска да повярва, че идва Гражданската война, която Западът не иска да повярва, че идва Безконтролната имиграция, икономическата стагнация и загубата на доверие в политиците неминуемо радикализират народа 20-годишен работник пострада при инцидент в ТЕЦ Бобов дол 20-годишен работник пострада при инцидент в ТЕЦ Бобов дол Младият работник е настанен в столична болница с втора степен изгаряния на левия крак Извънредно! Външно министерство привика руския посланик Елеонора Митрофанова Извънредно! Външно министерство привика руския посланик Елеонора Митрофанова Генералният директор Гергана Караджова връчи писмен демарш на посланик Митрофанова, чрез който Република България осъжда по възможно най-категоричен начин умишленото нарушаване на въздушното пространство на Полша Яки арести за наркотици, има над 20 задържани Яки арести за наркотици, има над 20 задържани Извършителите са на възраст между 19 и 48 години, преобладаващата част от тях - познайници на служителите на реда Този българин е в топ 3 на най-богатите в света Този българин е в топ 3 на най-богатите в света Класацията е на бизнесмените до 40 години Скръбна вест: Почина отец Иван Скръбна вест: Почина отец Иван Последно имаше проблеми със зрението, които трябваше да бъдат решени с операция, но се оказа, че интервенцията е опасна за здравето му и лекари отказаха да я извършат Задържаният за убийството на Чарли Кърк отрича да е извършил покушението Задържаният за убийството на Чарли Кърк отрича да е извършил покушението Тайлър Робинсън е в следствения арест без право на пускане под гаранция Как две убийства, неолибералната идеология и безконтролната миграция най-накрая събудиха хората Как две убийства, неолибералната идеология и безконтролната миграция най-накрая събудиха хората От САЩ до Европа вече не става въпрос просто за икономика, за пари, за по-леви или десни политики Убиецът на Чарли Кърк живял с трансджендър съквартирант Убиецът на Чарли Кърк живял с трансджендър съквартирант Сега младежът помага на ФБР Расте броят на жертвите след клането в Непал Расте броят на жертвите след клането в Непал Най-новите данни на здравното министерство на страната сочат, че загиналите вече са 72
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Руската атака срещу Полша е подобна на събитията в Крим Виц на деня Виц на деня – Докторе, чувам гласове!
– А какво ви казват?
– Че съм луд.
– Ами, слушайте ги – те явно ви познават!
Виц на деня Виц на деня Дядо с внучето гледат снимки от сватбата му:
– Дядо, защо си тъжен на снимката?
– Защото съм разбрал, че вече е късно да избягам…
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истински мъж никога не пита за посоката… той просто кара, докато жената вика.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори