×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Мама Димитринка и 24-годишният й син Величко са каналджиите, прекарали 61 мигранти с камион през Бургас


Мама Димитринка и 24-годишният й син Величко са каналджиите, прекарали 61 мигранти с камион през Бургас
Товарният автомобил аварирал в района кръстовището на бургаските улици “ Захари Стоянов” и “Георги Панов”, шофьорът избягал
03 Февруари 2022, Четвъртък, 11:32 ч.
Автор: Флагман.БГ, снимка: Флагман.бг

Двамата обвиняеми са задържани за срок от 72 часа

49-годишната Димитринка Кърчева  и 24-годишният й син Величко Николов са каналджиите, които опитаха да прекарат нелегално 61 мигранти през Бургас, научи Флагман.бг. Бежанците са били натъпкани в камион, който бе спипан от екип на Пътна полиция на 1 февруари т.г., около 7:40 часа в района кръстовището на бургаските улици “ Захари Стоянов” и “Георги Панов”.

Както Флагман.бг пръв писа тогава, полицаите забелязали товарният автомобил в канавката в посока към светофарното кръстовище за кв. Горно Езерово и пътен възел „Юг“. Когато се приближили установили, че камионът с падащ борд е без водач. В него са намерени 61 мигранти, всичките мъже на видима възраст около 25 години. Едно от лицата било в безпомощно състояние и било откарано в УМБАЛ-Бургас за изследвания.

61 мигранти натикани в камиона, открит до Бургас, един от тях буквално издъхвал

Бежанска вълна задръсти входа на Бургас откъм Странджа

Според прокуратурата, Димитринка и Величко щели да получат имотни облаги, ако подпомогнат чужденците да пребивават и преминават в страната. Зад волана бил 24-годишният бургазлия, който след аварията избягал и изоставил бежанците.

Двамата обвиняеми са задържани за срок от 72 часа. Според наблюдаващия прокурор, по делото е налице обосновано предположение за това, че семейството-трафиканти са извършили тежко умишлено престъпление и съществува реална опасност същите да се укрият или да извършат ново такова.
Предстои наблюдаващият прокурор да внесе искания за определяне на мярка за неотклонение „Задържане под стража“ спрямо Димитринка и Величко.

Ако бъдат признати за виновни, ги грози наказание лишаване от свобода от една до шест години и глоба от пет хиляди до двадесет хиляди лева.


В категории: Меден Рудник


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
19
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Как да направим перфектните бързи спагети Как да направим перфектните бързи спагети 15/06/2026, Понеделник 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Изгряваща спортна звезда загина в зловещ инцидент Изгряваща спортна звезда загина в зловещ инцидент 15/06/2026, Понеделник 18:50 2
19
Коментара по темата
19.
Играя без монитор
03.02.2022 19:28:35
0
1
Кога писахте първи като видяхте по новините ЛИ?
18.
Бг
03.02.2022 16:30:44
0
3
Доживотни присъди на каналджиите е най малкото което може да се направи. И е просто задължително за да се спрат и да не застрашават сигурноста на държавата. И освен това с каквото изработят в затвора с това да се изхранват нашествениците, докато се върнат в тяхните страни. Възможно най бързо.
17.
Tato
03.02.2022 14:33:20
0
7
Ako beshe slqzal da smeni spulanata guma poradi koqto se e nalojilo da sleze i da izbqga, shteshe da ima po-golqm shans sega tazi snimka ot statiqta da ne obikalq interneta.
16.
граничен полИЦАЙ
03.02.2022 13:51:56
1
2
Престанете да контролирате и цензурирате коментарите Къде е свободата на словото .
15.
граничен полИЦАЙ
03.02.2022 13:49:28
0
6
МВР във вътрешната комисия на 47 нс ЗАЯВИ ЧЕ ОТ ДВА НИ провежда изпит и изслушване на ДИРЕКТОРИТЕ НА РЕГИОНАЛНИ ДИРЕКЦИИ И ОЦЕНЯВАНЕ РАБОТАТА ИМ вЕРОЯТНО ИЗХОЖДАЙКИ ОТ СТЪКМИСТИКАТА ПОСОЧИ ЧЕ КЪМ МОМЕНТА МИГРАТСКИЯ ПООК Е НАМАЛЯЛ СРАВНЕНИЕ С ПРЕДХОДНИТЕ МЕСЕЦИ НА СТАРАТА ГОДИНА което е абсолютно подвеждаща информация .Само за последния месец януари на колко полицейски операци от националната полиция при ОДП Бургас сме свидетели по задържане на мигранти Отделно последните 61 души .Иако ислуша директора на РДГП Бургас каква оценка це му постави Това ще е много интересно за нас всичкини .
14.
местен
03.02.2022 13:36:45
2
11
Явно не случайно в социалните мрежи се тиражира депо за събиране на мигранти След като майката и сина са наети като работници вероятно има работо дател ползващ се с протекцията на Гранична полиция Бургас .Тази група същесвува от години още когато СЪС ЗНАНИЕТО НА ГРАНИЧНА ПОЛИЦИЯ КАНАЛДЖИИ СЪС СОБСТВЕН ПРЕВОЗ ПРЕВОЗВАХА МИГРАНТИ ОТ цАРЕВО .
13.
Хесус
03.02.2022 12:59:07
2
17
За разстрел, майката, бащата , лелята, чичото , бунакът-Величко и талибаните, в Събота, по пладне и пред Альошата, защото Народът заслужава да се порадва на едно зрелище понеже с тая цена на тока.......хляб няма да има. Без билети, пуканките и Коката-кола са платени от общината.
12.
Депутатка
03.02.2022 12:47:07
0
12
Тя беше кандидат депутатка от листата на "Ние гражданите"
11.
Филип
03.02.2022 12:41:17
1
32
Как стигнаха до Бургас, нали уж се пази границата ни
10.
Ха Ха
03.02.2022 12:18:30
0
5
Бухахахахаха
9.
Иван
03.02.2022 12:16:35
0
28
Колата е с Шведска регистрация, интересно дали натам са тръгнали. В регистрите на Швеция тази кола е отбелязана като напълно негодна за позлване, и със забрана за движение - интересно как се вдижи по нашите пътища.
8.
Гербави Тумори
03.02.2022 12:04:04
7
29
Стига сте ги карали тука тия паразити бе,боклуци такива ненаядени
7.
мислещ
03.02.2022 12:00:56
2
56
МИГРАНТИ, 60 мъже на по 25г. !? Как пък нямаше жени , старци и деца с тия "мигранти" !? Плана за унищожаване не Европа върви с пълна сила !
6.
K
03.02.2022 11:53:15
2
27
Та къде казахте точно там е канавка??? Принципно сте прави че Тея прословути бус ленти са като канавки ама все пак!
5.
Бахаха
03.02.2022 11:52:54
0
28
На кърчев сестра му и племенника. Двамата с брат си никола са деградирали наркоотрепки.
4.
Rando
03.02.2022 11:50:59
1
30
Семейство боклуци,сега ако ги питате ще ви кажат колко е зле на запад и как тука хората които си хващат г*за и се омитат от тая кочина,са родоотстъпници и т.н.

А тука големите патриоти пълнят Европа с потенциални терористи,за да напълнят джоба,не ги интересува,че децата им ще живеят в гнусен кенеф заради тяхната алчност и заради трях непряко умират хора всеки ден

Истинско доказателство,че от предното поколение има много гнусни боклуци също,защото точно такива хора винаги се опитват да прехвълрят вината на,туморите които те лично са отгледали и възпитали
3.
Бай Пешо
03.02.2022 11:42:08
3
32
Мама Димитринка! :)
Леле, женорята са най-големите хулиганки!
Жените станаха брутални, гадни, отвратителни. Феминизмът ги развали.
2.
Iu
03.02.2022 11:38:20
1
27
Velichko Karchev li e tova? Izgrevskoto narkomanche kanaldjiq stanal xhahyxhayxha
1.
Мама Величка
03.02.2022 11:35:13
2
33
- Сега ще ме вкарат в сливенския, а краставиците станаха по 8 лева килото
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
21-годишният Максим от Бургас е шофирал БМВ-то, убило тийнейджърка на тротоара в Свети Влас 21-годишният Максим от Бургас е шофирал БМВ-то, убило тийнейджърка на тротоара в Свети Влас Пробите му за алкохол и наркотици са отрицателни, опитал се е да помогне Търсят парите на „Калашниците“, шефовете на бандата остават на свобода Търсят парите на „Калашниците“, шефовете на бандата остават на свобода Двама от 16-те задържани са оказвали натиск на свидетели, присъствали на катастрофата на „Челопешко шосе“ Черно БМВ уби млада жена на тротоара в Свети Влас при зверска катастрофа Черно БМВ уби млада жена на тротоара в Свети Влас при зверска катастрофа Ако се намирате в района, шофирайте внимателно, спазвайте указанията на полицията и по възможност използвайте алтернативни маршрути „Черноморец 1919“ привлече петима, започна подготовката с умерен оптимизъм „Черноморец 1919“ привлече петима, започна подготовката с умерен оптимизъм Димитър Костадинов официално премина в „Локомотив“ (София) след силен сезон край морето Най-грандиозното заведение на българското Черноморие отваря врати този уикенд! Най-грандиозното заведение на българското Черноморие отваря врати този уикенд! NAKED Beach посреща 3000 души на плажа в Бургас с DJ Gorro, DJ Pokera, Светлин Къслев, Manuel Riva, Dan Tanev и Matizze   Подпалиха дипломатически автомобили на българското посолство в Скопие Подпалиха дипломатически автомобили на българското посолство в Скопие Неизвестен извършител е подпалил служебните коли, които са били паркирани в централната част на македонската столица Старозагорските предприемачи братя Ангелови се завърнаха в Бургаско с мегасделка за милиони Старозагорските предприемачи братя Ангелови се завърнаха в Бургаско с мегасделка за милиони Закупиха птицефермата в село Черни връх  Пеевски отстрани Йордан Цонев и Хамид Хамид от ръководството на ДПС Пеевски отстрани Йордан Цонев и Хамид Хамид от ръководството на ДПС Чух хората и винаги ще ги чувам, заяви лидерът Европейската комисия предупреждава: Пазете се от онлайн измами и фалшиви отзиви Европейската комисия предупреждава: Пазете се от онлайн измами и фалшиви отзиви Потребителите трябва да внимават за подвеждащи оферти и съмнителни сайтове при пазаруване в интернет Международният футболен турнир за купата "Созопол-Царево 2026" започна с елитни младежки отбори Международният футболен турнир за купата "Созопол-Царево 2026" започна с елитни младежки отбори Кметът Марин Киров откри престижното състезание, което събира млади спортни таланти от четири държави
Ценопад след сделката на Тръмп с Иран, но мирът в Близкия изток май е невъзможен Ценопад след сделката на Тръмп с Иран, но мирът в Близкия изток май е невъзможен Дори този петък в Женева да бъде подписано споразумението, едва ли ще се сложи край на войната, защото управляващите в Израел обявиха, че няма да го спазват – няма да изтеглят ЦАХАЛ от Ливан Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Това е минималната премия за главните съдии от Мондиал 2026 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже Тя е паднала от около 40 метра (131 фута) височина Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Напук на разпада в регионалните структури, лидерът бетонира властта си и пенсионира Йордан Цонев и Хамид Хамид от тясното партийно ръководство Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Днес фестивалът принадлежи на ромската култура - жива, пламенна и неудържима Война между двете камари в Лондон: Депутатите заобикалят Лордовете, за да узаконят правото на смърт Война между двете камари в Лондон: Депутатите заобикалят Лордовете, за да узаконят правото на смърт Историческият законопроект за асистираното умиране се завръща с процедурен коз, който елиминира ветото на „неизбраното малцинство“ Звездата Оливър Трий загина при самолетна катастрофа Звездата Оливър Трий загина при самолетна катастрофа Два хеликоптера се сблъскаха над Рио де Жанейро в неделя сутринта и се разбиха в западната зона на града, при което загинаха всичките шест души на борда, включително Трие Кралски позор в Норвегия: Доведеният син на престолонаследника влиза в затвора за изнасилване Кралски позор в Норвегия: Доведеният син на престолонаследника влиза в затвора за изнасилване Най-големият потрес в залата предизвика разкритието, че едно от изнасилванията е било извършено в мазето на семейния дом на престолонаследника принц Хокон Дипломатическа експлозия: Израелските десни обърнаха гръб на Тръмп и нарекоха Джей Ди Ванс „измет“ Дипломатическа експлозия: Израелските десни обърнаха гръб на Тръмп и нарекоха Джей Ди Ванс „измет“ Сделката между Вашингтон и Техеран предизвика безпрецедентен разрив и гневни обвинения в предателство Бургаската художествена галерия „Петко Задгорски“ представя юбилейна изложба по повод 80-годишнината на Руси Куртлаков Бургаската художествена галерия „Петко Задгорски“ представя юбилейна изложба по повод 80-годишнината на Руси Куртлаков  Експозицията, разположена на първия и втория етаж на галерията, има за цел да разкрие многостранния и разнопосочен талант на автора
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Кораби, палете двигателите си. Нека потече петрол Виц на деня Виц на деня В България в часовете по трудово обучение учениците сглобяват табуретки, а в Китай сглобяват айфони. Виц на деня Виц на деня Върви си Червената шапчица из гората, а насреща вълкът.
- Червена шапчице, не те ли е страх да се разхождаш сама в гората?
- Защо да ме е страх? Познавам гората, обичам с*кса...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук В живота, както и във футбола, не можете да отидете далеч, без да знаете къде е страничната греда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори