Вижте как да помогнете на Донка от „Меден рудник“, която остана без дом след големия пожар през уикенда
Всяка помощ ще бъде полезна за семейството, което загуби всичко
Спасителната акция за бургаското семейство от ж.к.“Меден рудник“, останало без дом след голям пожар пред уикенда набира скорост.
Десетки се включиха във възстановяването на дома на 50-годишната Донка и 16-годишната й дъщеря Гергана в блок 519.
До този момент е осигурена дограмата, която е осигурена от бургаска фирма, ел инсталацията, подовата настилка и част от мазилката, отчете координаторът на операцията Иван Христов Иванов.
Той подчерта, че на първо време са нужни специалисти, които разбират от ремонтни дейности и доброволци.
Десетки са откликнали на призива му да дарят и мебели, но все още са необходими вещи от първа необходимост за семейството на Донка и Гергана. Трябват им одеяла, посуда, бяла и черна техника.
Нужна им е и добра дума – за да им вдъхне надежда, че двете могат да си върнат живота.
ВИЖТЕ КАКВО НИ РАЗКАЗА МАЙКАТА ДОНКА ВЧЕРА:
Флагман.бг днес отново посети унищоженото им жилище. 16-годишната Гергана вече бе стъпила на краката си, след като видя добротата на много свои съграждани. Чрез Флагман.бг тя от сърце им благодари за всичко, което правят за семейството им.
Донка и Гергана вече имат телефон, след като старите им апарати изгоряха в пожара. Ако искате да им помогнете се обадете на посочения номер.
Телефон за връзка: 0879-31-50-17
Самолетът на началника на генщаба на либийската армия се разби край Анкара
Как да избегнем семейни конфликти по време на празниците - съвети за хармония
Доброволци от Айтос зарадваха 100 пенсионери в нужда преди Коледа
Пациентите плащат двойно за жизненоважни медикаменти
Истината за отрязаното ухо на Ван Гог
Катя Илиева напуска телевизията на Слави Трифонов
В сезона на Козирога кой ще се радва на личен растеж
Ето защо обмяната на левове в евро става по-достъпна
Спазвайте тези традиции, за да осигурите щастие и късмет през новата година
Купувачите на имоти в София искат простор, а във Варна залагат на кварталите
Германия се опитва да изправи икономиката си, като същевременно укрепва отбраната
Близо 100 000 автомобила напуснаха София, а АМ „Тракия“ е най-натоварена
