Микробус блъсна възрастна жена в Айтос и я прати в болница
82-годишната пострадала е откарана в УМБАЛ-Бургас, без опасност за живота, но с мозъчно сътресение и травма на коляното
82-годишна жена пострада след като товарен автомобил я блъсна на заден ход на ул. „Христо Ботев“ в Айтос. Инцидентът е станал преди обед в изборния ден пред хранителен магазин. Тя тъкмо била направила покупките си и решила да пресече улицата, но изглежда водачът на микробуса „Ситроен Джъмпер“ потеглил назад.
Пешеходката е била ударена леко, но въпреки това е паднала на земята и е ударила главата си. Шофьорът на Ситроена не я е видял, тъй като возилото няма задни стъкла и разчита изцяло на страничните огледала.
Пострадалата е откарана към УМБАЛ-Бургас с линейка. В спешното отделение е констатирано, че тя има травма на дясното коляно и мозъчно сътресение. Няма опасност за живота й, но въпреки това остава под лекарско наблюдение.
Чудна баница със сирене: тайната й
Двойна драма с пътната обстановка
Пълнени чушки с кайма и ориз: тайната им
Време за "Бангаранга": Дара тръгна за Виена
Учени преобърнаха представите за гибелта на цивилизацията на маите
Сериозен успех за отбора на "Бургас"
"Олд Трафорд" на тръни: сър Алекс Фъргюсън откаран в болница
Внимание : Лаймска болест и ку треска разнасят кърлежите в цялата страна
Тръмп заплаши Куба: Само да довърша в Иран и ги завладявам
Само за ден депутатите внесоха 29 законопроекта
Оптична илюзия разкрива на колко години сте психически
Сложете това в пералнята и дрехите ще ухаят по-дълго
03/05/2026, Неделя 17:20
0
Тази зодия я чака важен разговор до дни
