Двама са арестувани за купуване на гласове в Руен, вижте видео от акцията
Акцията е на отдел "Криминална полиция" към ОД на МВР в Бургас и РУ Руен
Двама мъже от Руен са задържани при днешната специализирана полицейска акция на отдел „Криминална полиция“ към ОД на МВР в Бургас и РУ Руен, научи Флагман.бг.
Разследващите ги подозират, че са участници в схема за купуване на гласове. Срещу тях има постъпили достатъчно сигнали от местни жители, които са дали показания пред криминалисти, че им са предлагани пари, за да гласуват за определена политическа сила.
Руен почерня от полиция, арестуват купувачи на гласове
Акцията продължава и към този час все още няма официална информация. Репортер на Флагман.бг присъства на ареста на един от мъжете, които бяха задържани в Руен, вижте видеото:
Полицаи повече от два часа претърсваха къщата му, иззети са документи, мобилни телефони и други устройства.
Припомняме, че това е поредна акция в противодействие на купуването на гласове в Бургаска област. Идентични операции бяха реализирани в Каблешково, Бургас, несебърското село Оризаре, както и Екзарх Антимово (Община Карнобат).
Бургаската дирекция на полицията е сред най-активните в страната в това направление, а арестите очевидно ще продължат и в следващите дни. Под оперативно наблюдение са десетки заподозрени.
Лесна и бърза българска рецепта за сирене по шопски на фурна
Пролетна диета за бързо влизане във форма - лек режим за повече енергия
Не изхвърляйте старите тениски - ето как да ги превърнете в нещо полезно
Класическа рецепта за пълнени чушки с кайма и ориз - вкус от българската кухня
Търговци и граждани, внимавайте: На касата ми върнаха старо левче вместо евро
Плащат 25 000 евро на млади хора, за да си хвърлят доброволно шофьорската книжка
Скандал след Левски - Локо Пд, Крушарски бесен за дузпата
Преслава показа новото си Ферари - лъскав звяр за стотици хиляди (СНИМКА)
Ива Екимова: "Срещнах любовта“
Златото ли е най-сигурната инвестиция
Отлив на израелски туристи в Банско след ескалацията на конфликта в Близкия изток
Състоянието на Тейлър Суифт достигна 2 млрд. долара

Казват им колко са зле без тях ( нищо че са зле и със тях )
Всички знаем че кражбите са големи в такива населени места … кеф ти стадиони кеф ти селски чешми кеф ти уреди .. паравани и кражби
ДПС е руска партия !
А вие Драго ми смехурковци сте едни бушони …..
Корупцията е и при вас
Те там всички си гласуват за ДПС, по команда !