ОДМВР с подробности за тежкото меле с камион на Еконт край Айтос (СНИМКИ)
Тялото на загиналия шофьор е откарано за аутопсия
Полицията разпространи подробности за тежката катастрофа с камион на Еконт край айтоското село Пирне. Инцидентът е станал около 02.30 ч. на пътя София - Карнобат -Айтос - Бургас / км. 460 - в района около село Пирне при прав пътен участък при спускане/. Поради движение с несъобразена с релефа на пътя скорост, самостоятелно катастрофира, преобръщайки се в крайпътна канавка, товарен автомобил “Волво” - влекач с прикачено полуремарке, с надписи “Еконт”.
Зад волана е бил 49-годишният бургазлия Радостин Петров, който загинал на място. Тялото му е откарано в отделение “Съдебна медицина” към УМБАЛ-Бургас за аутопсия. Не се е стигнало до разсипване на товари от самокатастрофиралия товарен автомобил. Пътният трафик не е нарушен. По случая е образувано досъдебно производство.
Извънредно: Тежка катастрофа край Айтос, шофьорът загина на място
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

.Какъв наклон бе Кои ги пише тия глупости бе само калинки и разбирачи.Това пускане към Аитос не може да се коментира като опасно първо е късо второ не е стръмно и не никакъв проблем .Друга е причината не дрънкате глупости не се упражнявате за чужда сметка.
Колко релефа може да има един нормален път, ако е бил такъв изобщо.
ДОБРЕ ЧЕ НЕ Е БЛЪСНАЛ НЯКОЙ НЕВИНЕН ШОФЬОР
КЪДЕ СТЕ ЧЕНГЕТА
КЪДЕ СТЕ ОТ ДАЙ
КЪДЕ СТЕ ОТ ОБЩИНАТА
ИЗЛЕЗТЕ НА УЛИЦАТА И РАБОТЕТЕ