Нови протести в Айтос, ако не се построи кръгово кръстовище по „пътя на смъртта“?
Става точно един месец от трагедията, а резултати няма никакви, каза Камелия Велева
Днес се навършва един месец от трагедията в Айтос, а резултати няма никакви. Няма как да сме доволни, защото единственото хубаво нещо, което се случи през това време след смъртта на Нури и двете му деца, е това полицейско присъствие. Това каза пред Нова телевизия инициаторът на протестите Камелия Велева.
Тази вечер в 19:00 часа хората ще се събират отново на мястото на инцидента, за да почетат жертвите.
Вчера е поставена кутия за камера, която да регулира скоростта.
„Тя няма да успее да я регулира, но това е един от начините. Нашите искания са съвсем други – да има кръгово на Асфалтова база, което да убие скоростта на камионите, които се спускат от разклона за Зетьово“, каза Галина, която бе сред най-активните на протеста срещу камионите - убийци.
Тази вечер ще се проведе среща между кмета на града Васил Едрев и неправителствена организация, на която да бъдат обсъдени и набелязани нови мерки за регулация на тежкотоварния трафик на Айтос.
Късметът се усмихва на тази зодия през май 2026
Габриел Вълков: Лявото се променя, а с него и ние
Рецепта за вкусни палачинки с крем и орехи
70-годишен с рекорд във футбола
Как да разпознаете силните и слабите страни на всяка зодия?
Традиционна българска мусака по рецепта от баба
България с инициатива за Вертикалния газов коридор
Кошмар за Гришо във Франция
Естествена перспектива на живота - изкуството на бавното живеене
Разкриха печатница за фалшиви евро в столицата, двама са арестувани
Защо бърнаутът се превръща в норма: Всеки втори българин работи под силен стрес
За един месец ограничават движението по АМ "Тракия" към Бургас

Немам думи