Вижте зрелищния арест на германеца, нагазил с пожарна – кемпер върху дюните на Алепу
Очевидно проблемът е тревата, но той стои на нея както и вие, смята приятелката му
Напрежението на плаж „Алепу” днес сутринта ескалира. Немският къмпингар, който закъса с противопожарен камион-кемпер на „Шофьорския плаж” в защитената местност бе арестуван за втори път, след като не се подчини на полицейските разпореждания.
Нагъл немец скочи да се бие с полицаи, опитали да го глобят за кемпера на плажа
„Отказа да изпълни разпореждания, беше му разпредено, включително на английски език да угаси двигателят, да слезе от автомобила и затова се наложи повторно да бъде задържан. Продължи да нарушава целостта на защитената местност –дюни, нарушаваше я с прокопаване, пак припомням, че отказа съдействие.“, коментира комисар Неделчо Рачев, началник на сектор „Охранителна полиция“ към ОДМВР – Бургас.
Напрежение на плаж Алепу: Собственикът на заседналия кемпер се барикадирал в кабината
Приятелката на арестувания германец поиска адвокат
„Хора стоят на тревата и не е проблем, но точно тези 5 метра са проблем за този полицай. Очевидно проблемът е тревата, но той стои на нея както и вие. Интересно колко български полицаи са нужни, за да се изгаси кола (?!), явно 4 не са достатъчни”, каза тя.
Чужденецът беше освободен снощи от ареста, след като нагази в пясъците на плажа с тежката машина. А първият сигнал за старата пожарна кола на пясъка подаде концесионерът на съседния плаж – Стоян Василев
Източник: ЗонаБургас
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Приятелката му била питала 4 полицая ли били нужни да се изгаси колата?
Ясно се видя, че изгасянето го направи един полицай, качен на степенката, но когато подръпнаха за ръката индианеца, той се изсипа като труп в ръцете им...
Е, там вече наистина трябваха четирима иначе келемето направо щеше да се тръшне на земята от 2 метра височина ...
Май това му беше и целта, но не мина !
Смятат нас за аборигени, но първо трябва да погледнат себе си!