Първо във Флагман.бг: Полицията издирва опасни рецидивисти с бял микробус и рено
Професионални крадци от Сливен задигнали много голяма сума от ул. "Славянска" в Айтос
В момента в Бургаска област тече мащабна акция по залавянето на опасни рецидивисти. Това съобщи източник на Флагман.бг, участник в издирването.
Престъпниците се придвижват с микробус Форд Транзит, който е следван от бяло рено. И двете коли са със сливенска регистрация.
Флагман.бг узна, че става въпрос за серийни, дори професионални крадци от Сливен, които от известно време вършуват по морето. Тези дни обаче са се насочили към общините Айтос и Руен, тъй като много хора са на гости при близките си по повод Курбан байрам. Селата в двете общини са със смесено население, а мюсюлманската общност празнува най-големия си празник, който започна вчера.
Според нашия източник снощи крадците са направили голям удар – обрали са апартамент на ул. „Славянска“, като плячката надхвърляла 20 хил. лв. Минали са и през село Пирне, където също са извършени домови кражби. Последно двете коли са били забелязани в село Карагеоргиево, община Айтос – снощи към 22 ч.
„Няколко пъти са успели да се измъкнат, големи професионалисти са, но този път полицията е почти по петите им“, казва нашият източник.
Той предупреждава всички семейства да пазят домовете си до залавянето на престъпниците. А ако видите съмнителни лица или гореспоменатите превозни средства - незабавно уведомете полицията!
Сензация: НАСА попадна на задръстване в Космоса заради извънземни?
Риск от змии: Какво да направим при ухапване
Спагети с доматен сос и босилек: Класическа паста
Дара е футболен фен, ето за кой гранд вика
Насоки за щастлив живот според вашата зодия
18/05/2026, Понеделник 21:20
0
Хантавирус се появи до България
Ангела Меркел: Не подценявайте Путин
18/05/2026, Понеделник 20:30
2
Огромна трагедия: 12-годишно дете загина при катастрофа
Нанесен е огромен удар в Джирото
Съвети според зодията: Любов, кариера и здраве
Шакира спечели битка за 60 млн. долара
14-годишна родилка в тежко състояние е транспортирана с медицински хеликоптер до София

Заедно с него са задържани и президентът на футболния клуб "Бистришките тигри" Сергей Ташков, както и служител на ДАНС, също част от отбора.
Арестът е по сигнал за незаконен лов, а в един от автомобилите, с които се е придвижвала дружинката, е открит труп на диво прасе.
съмнителни лица обикаляха с Мерцедес с рег.номер А1079НВ в Лазур в района на ул.Карлово и 32 бл.
Нали търсите откраднат Мерцедес от с.Медово...?