Кметът на Айтос Васил Едрев пожела достойно представяне на олимпийската ни надежда по ловна стрелба Селин Али
Айтозлийката Селин Али ще представи държавата ни на Олимпиадата в Токио
Областният управител проф. Мария Нейкова и кметът на община Айтос Васил Едрев символично изпратиха младата ни олимпийска надежда Селин Али на Олимпиадата в Токио.
В кабинета на градоначалника те отправиха своите благопожелания към 18-годишната отличничка, като й пожелаха преди всичко да е здрава, спокойствие в решителните моменти на състезанията и достойно представяне.
Историята на крехката Селин – от стрелбището в Айтос до Олимпийските игри в Токио
„Много приятно съм изненадана, че такава красива млада дама ще представлява страната и региона ни на този висок спортен форум в този труден спорт. Самата аз като ученичка съм била републикански шампион по спортна стрелба и знам какво вълнение е да оправдаеш очакванията на всички към теб. Бъди уверена в способностите си и знай, че всички ще бъдем мислено с теб“, каза областният управител проф. Нейкова.
Посещението на областният управител продължи със среща с кмета на община Айтос и представители на общинския съвет. Голям интерес имаше и от страна на айтозлии, които поставиха редица въпроси, касаещи както частни казуси, така и обществено значими теми, по които проф. Нейкова се ангажира да съдейства за разрешаването им.
Сменят формулата за минималната заплата: Какво се готви за доходите от 2027 г.
10/08/2026, Понеделник 21:00
0
Елтън Джон остана сляп с едното око: На 79 години музикалната легенда води най-тежката си битка
Яхтата на Зукърбърг не откликна на сигнал за помощ, друг кораб спаси лодката
17-годишната Виктория Ангелова е световна шампионка на троен скок
Ники Кънчев се раздел тайно. Водещият проговори за слуховете
Внезапно почина бивш репортер на Господари на ефира
Жегата се връща с пълна сила: Жълт код в 16 области, термометърът скача до 38 градуса
Пухкави мъфини с ягоди, боровинки и извара - изчезват още топли
Несебър остана в имотния елит: Премиум офертите вече гонят 3500 евро/кв.м
Мощно земетресение 7,4 удари Колумбия, има ранени и сериозни разрушения
Община Кричим поема разходите за погребението на убития от "ловците на педофили" Георги Кузев
Нигерийската армия измъкна 33 отвлечени пътници след престрелка
