Какво се случва? Трети летовник получи инфаркт и издъхна на плажа
Чавдар Зидаров издъхна днес на къмпинг „Нестинарка“
Трети летовник получи инфаркт и издъхна на плажна ивица по Южното Черноморие за последните две седмици.
Току-що в Районното управление на полицията в Царево бе подаден сигнал за починал мъж на къмпинг „Нестинарка“. 69-годишният Чавдар Николаев Зидаров от София влязъл в морето малко по-рано днес, но бил покосен от масивен инфаркт и издъхнал на място. Спасителите се опитали да му окажат първа помощ, но за него вече било късно.
Само преди няколко дни млад мъж – на 27 години издъхна отново от инфаркт на плажа в кв. Крайморие. Флагман.бг разказа за драматичната битка на две смели момчета, които направиха и невъзможното да го върнат към живота, но за момчето нямаше шанс.
Двама спасители 45 минути се опитвали да върнат към живота починалия млад мъж в кв.Крайморие
Преди 10-ина дни в Приморско пък почина жена на 50 години, отново покосена от масивен инфаркт. Жертвите, издъхнали от сърдечни проблеми, са приблизително колкото и тези, които са се удавили през Лято 2021.
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система

Не само сте завистливи, безмозъчни злобари ами нито можете да пишете нито да мислите!
Никой не ви кара да се ваксинирате! Никой не се интересува от вас и мненията ви! Излагате ни в целия свят! Най-изостаналите, безмозъчни, прости и бедни!Скрийте се, за нищо не ставате! Гнийте си вкъщи! Баста!
в отделни райони нямат и достъп до личните си лекари .
Да се води статистика ваксинирани ли са или не.
Като чета писанията на 1 и 4, съм склонен да вярвам за мозъчните увреждания...