×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Какво се случва? Трети летовник получи инфаркт и издъхна на плажа


Какво се случва? Трети летовник получи инфаркт и издъхна на плажа
Пазете се! Рязката промяна в климата, който вече е субтропичен, влияе зле на хората със сърдечно-съдови проблеми
09 Юли 2021, Петък, 14:59 ч.
Автор: Флагман, снимката е илюстративна

Чавдар Зидаров издъхна днес на къмпинг „Нестинарка“

 

Трети летовник получи инфаркт и издъхна на плажна ивица по Южното Черноморие за последните две седмици.

Току-що в Районното управление на полицията в Царево бе подаден сигнал за починал мъж на къмпинг „Нестинарка“. 69-годишният Чавдар Николаев Зидаров от София влязъл в морето малко по-рано днес, но бил покосен от масивен инфаркт и издъхнал на място. Спасителите се опитали да му окажат първа помощ, но за него вече било късно.

Само преди няколко дни млад мъж – на 27 години издъхна отново от инфаркт на плажа в кв. Крайморие. Флагман.бг разказа за драматичната битка на две смели момчета, които направиха и невъзможното да го върнат към живота, но за момчето нямаше шанс.

Двама спасители 45 минути се опитвали да върнат към живота починалия млад мъж в кв.Крайморие

Преди 10-ина дни в Приморско пък почина жена на 50 години, отново покосена от масивен инфаркт. Жертвите, издъхнали от сърдечни проблеми, са приблизително колкото и тези, които са се удавили през Лято 2021.


В категории: Царево


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
22
Коментара
Флагман.БГ Гала се поболя заради рака на дъщеря си Гала се поболя заради рака на дъщеря си 01/02/2026, Неделя 16:00 0
22
Коментара по темата
22.
Кирил
10.07.2021 10:53:12
0
4
От Фарма индустрията ви казаха, да живеете като за последно. И да, изборът е личен, но защо се дразните, като ви кажат, че от експерименталната ваксина има 50% шанс да умрете, 95%шанс да заразите близки и познати и 75% шанс да се увредите? Като това са краткосрочните странични реакции, за дългосрочните всички ще чакаме
21.
Do 20
10.07.2021 09:22:43
3
0
Как точно е писал? Какво по дяволите е “роска”? На какъв език е това? Селски или безмозъчен? “По сигурно” не е ли по-сигурно?!
Не само сте завистливи, безмозъчни злобари ами нито можете да пишете нито да мислите!
Никой не ви кара да се ваксинирате! Никой не се интересува от вас и мненията ви! Излагате ни в целия свят! Най-изостаналите, безмозъчни, прости и бедни!Скрийте се, за нищо не ставате! Гнийте си вкъщи! Баста!
20.
До 17
10.07.2021 07:59:26
0
6
Незнам на 16 какви са му квалификациите, ама гледайки как е писал и как си писал ти, сериозно се замислям дали скоро си посещавал психиатъра си, за училището е ясно че си го пропуснал.
19.
Да
10.07.2021 00:35:14
0
1
Всички ще умрем аз си резервирах скромен гроб
18.
Винаги
09.07.2021 20:05:23
1
5
Имам 40 годишни наблюдения върху смъртността и съм стигнала до извода,че винаги когато има резки смени на атмосферното налягане и се редуват дъжд с гръмотевици и ясно време починалите с инфаркти са повече.А в зимните месеци и инсулти. Кога ще започнат да правят сериозни профилактични и диагностични програми. Много от починалите не са знаели , че са застрашени. Много хора
в отделни райони нямат и достъп до личните си лекари .
17.
Do 16
09.07.2021 19:47:59
11
1
Ako iskam i 18 igla shte si sloja da. Ti kakuv si za da mi kazvash? Kakvi sa ti kvalifikaciite youtube i facebook? Sigurno na chovek ne prilichash kakto povecheto ot vas izostanali bokluci. Are begai s konspirativnite teorii i otivai da si kupuvash hrana ot lidl 5 lv
16.
до 3, 15....
09.07.2021 18:39:29
1
13
Никой не ви е казал да не се ваксинирате, за по сигурно може да си сложите и трета, четвърта и пета игла. Важното е да изнесат реалните данни за връзката между РНК ваксините и инфарктите, да се знае какъв е роска и всеки да си направи преценка и да може да вече обосновано решение. Факт е, че много зачестиха случаите на инфаркти при млади хора, а не дават инфо дали са били ваксинирани.
15.
Tezi puk
09.07.2021 17:16:54
12
2
Tezi puk protiv vaksinite kakvo tolkova vi e qd i zlobeete? Kakuv vi e problema, che horata se vaksinirat? Vie stoite si nevaksinirani i “zdravi” i si gledaite jivota. Ako nie vaksiniranite puknem poveche za vas
14.
Хк
09.07.2021 17:14:42
0
0
Как си плуват хората ..
13.
Ванчо
09.07.2021 16:54:01
2
0
Ей, пичове, много ме развеселявате все едно съм на сатира ха ха ха
12.
много бързо
09.07.2021 16:41:41
4
19
измислиха ваксини за уш много опасния вирус и балъците клъвнаха. като не може вируса да ви убие, ви помагат със ваксинация
11.
miko
09.07.2021 16:25:11
4
27
От ваксините рязко нещо се увеличават инфарктите.
Да се води статистика ваксинирани ли са или не.
10.
аз
09.07.2021 16:24:29
5
27
Страничен ефект от пфайзер, майзер и подобните.
9.
Стоян
09.07.2021 16:14:03
1
3
Много ми е чудно, как може да се разсъждава с празна глава. Нищо, че се ръсят само простотии!
8.
До 6
09.07.2021 15:37:17
12
27
Миналото лято също имаше "ковид", но нямаше ваксинирани. Ти как мислиш ваксините дали са полезни за човешкия организъм? Достатъчно изследвани ли са и защо сега има такива случаи?
7.
do 6
09.07.2021 15:30:32
0
29
Всичко е в сферата на гадаенето. Ковид ли, напрежение ли, храна ли, ваксина ли, или просто случаеност. Всички знаем какъв е механизмът на инфарктите. Всички знаем, че те се получават в най-неочакваните моменти и най-вече когато е видимо спокоен, отпочива, спи или просто докато е разсеян. Да пази Господ, но кой каквото му е драснато. Все пак живеем във времена на трета, макар и необявена още световна война, чиято цел днес е редуциране на население и освобождаване на територии. Много гадни времена настанаха, но човечеството е преживявало и други по-аругантни войни, в които смъртта е настъпвала насилствено, но с предизвестен риск. Днес също има предизвестен риск, но механизмите за убиване са много, много повече от един физически вирус. Да ни е честито новото двадесетолетие на новия век, да ни са честити новите порядки и новата система, които най-явно показват колко жалък може да бъде тленния смисъл на съществуването ни.
6.
Гошо
09.07.2021 15:18:57
11
29
Тепърва ще излизат страничните ефекти от прекаран Ковид, дори и в по-лека форма. Все още не са потвърдени резултатите от проучванията, но съмненията са точно за тромбози, неврологични проблеми, мозъчни увреждания и т.н.
Като чета писанията на 1 и 4, съм склонен да вярвам за мозъчните увреждания...
5.
Templar
09.07.2021 15:15:00
4
28
Стига сте показвали снимки на мъртви хора бе, нещастни бездарници!
4.
Дообре
09.07.2021 15:12:18
23
12
Аз ходя и ваксинирам жена ти , докато ти бачкаш за едната заплатка. Ти мен недей ме мисли . Нали ви гледам всички шматки дето само се чудите за кой да работите си слагате ваксините.
3.
до1
09.07.2021 15:09:47
29
31
Ти вземи се ваксинирай срещу олигофрения,че като гледам положението ти е зле.И скачай на прозореца да гледаш самолетите дали пръскат,да ва таковам и малоумниците.
2.
Доктора
09.07.2021 15:07:09
10
33
След ковида има съсиреци
1.
СЗО
09.07.2021 15:03:30
14
45
Дали е бил ваксиниран ? Някой нещо
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Задържан, унизен и уволнен: Историята на един невинен таксиметров шофьор от Бургас! Задържан, унизен и уволнен: Историята на един невинен таксиметров шофьор от Бургас! Уж дрогиран, но чист – как съдът унижи прокуратурата в Бургас Депутатът инж. Петър Кънев гост на празника в Черноморец Депутатът инж. Петър Кънев гост на празника в Черноморец Той уважи поканата на кмета на общината Тихомир Янакиев и кметът на Черноморец Росен Деспов Президентът Илияна Йотова: Изборът за служебен премиер не зависи само от мен Президентът Илияна Йотова: Изборът за служебен премиер не зависи само от мен Моята идея е максимално следващият служебен министър-председател да отговори на очакванията на българските граждани по справянето с тази най-важната задача Още две жени убити в рамките на дни, а институциите отново с оскъдна реакция Още две жени убити в рамките на дни, а институциите отново с оскъдна реакция Убийства в Койнаре и Брестак разкриват системен провал в защитата на жени от домашно насилие Убити на пътя, погребани в съда Убити на пътя, погребани в съда Случаят с 9-годишно момиче отново поставя въпроса за отговорността на институциите и наказанията за тежките пътни инциденти Сняг в Бургас? Да, и идва още - подгответе се за нощта Сняг в Бургас? Да, и идва още - подгответе се за нощта Странджа вече натрупва, а вятърът и снеговалежът се засилва  Бургас приветства премиерата на филма "Нас, които ни няма" Бургас приветства премиерата на филма "Нас, които ни няма" Режисьор е бургазлийката Габриела Бозова  Само във Флагман.бг: Вижте как джип връхлетя в емблематично заведение и едва не уби 6 човека Само във Флагман.бг: Вижте как джип връхлетя в емблематично заведение и едва не уби 6 човека Цяло чудо е, че няма тежко пострадали Президентът Йотова призова за край на политическото опиянение и фокус върху бъдещето на България Президентът Йотова призова за край на политическото опиянение и фокус върху бъдещето на България В село Делчево вицепрезидентът подчерта значението на труда, традициите и обединението за просперитета на страната АПИ съобщава за временно ограничено движение в няколко прохода АПИ съобщава за временно ограничено движение в няколко прохода 290 снегорина обработват републиканските пътища при зимни условия
Тайната на Гордън Рамзи за перфектни бъркани яйца е само една съставка Тайната на Гордън Рамзи за перфектни бъркани яйца е само една съставка Известният шеф-готвач разкрива как превръща обикновеното ястие в кулинарно удоволствие Студ скова Централна Европа - реки и езера се превърнаха в ледени пързалки Студ скова Централна Европа - реки и езера се превърнаха в ледени пързалки Полша и Германия са под влияние на продължителен студ, с температури до -30 градуса и рядко срещано пълно замръзване на водни обекти Том Круз напусна апартамента си в Лондон за 35 милиона паунда, след като районът му се стори опасен Том Круз напусна апартамента си в Лондон за 35 милиона паунда, след като районът му се стори опасен Звездата от „Мисията невъзможна“ е разочарован от упадъка на някога луксозния квартал в Лондон Израел забранява „Лекари без граници“ да работят в Газа Израел забранява „Лекари без граници“ да работят в Газа Заради отказ да предоставят списък със служителите си Гала се поболя заради рака на дъщеря си Гала се поболя заради рака на дъщеря си Най-вероятно звездата е под постоянно напрежение заради тежката диагноза на младата майка Натали Трифонова обяви блестящото си завръщане Натали Трифонова обяви блестящото си завръщане След месеци на подготовка за най-важната роля в живота ѝ – майчинството, чаровната синоптичка сподели, че отново ще се качи на сцената като Улла в мюзикъла „Продуцентите“ Цола Драгойчева за смърните присъди от Народния съд: Никога не бях спала толкова добре, както в утрото на екзекуциите Цола Драгойчева за смърните присъди от Народния съд: Никога не бях спала толкова добре, както в утрото на екзекуциите 1 февруари е обявен за Ден на признателност и почит към жертвите на комунистическия режим от Министерския съвет на Република България с решение № 37 от 20 януари 2011 г. Пазете се от това изчадие Пазете се от това изчадие Думите са на големия Георги Христов Голяма руска звезда по ски бягане остава извън Олимпиадата в Милано Голяма руска звезда по ски бягане остава извън Олимпиадата в Милано Международният олимпийски комитет отхвърли участието Александър Болшунов заради военната му ангажираност и политическа позиция Автобусна катастрофа в Турция: Много жертви и ранени (ВИДЕО 18+) Автобусна катастрофа в Турция: Много жертви и ранени (ВИДЕО 18+) Най-малко 8 души починаха, няма данни дали българи са били в превозното средство
Драгомир Стойнев, БСП Драгомир Стойнев, БСП Триъгълникът на властта се превръща в Бермудски, който поглъща политици, несъгласни с мнението на улицата
Виц на деня Виц на деня - Тате, какво означава Злото ражда зло?
- Ами, например, баба ти е родила майка ти.
Виц на деня Виц на деня - Трябва да погледнем на нашите отношения отстрани!
- Добре за кога искаш да купя билети за цирк?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Човек с добри мисли, никога не може да бъде грозен.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори