×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Започва сезонът на фестивалите, нещо невиждано ще се случи това лято в Бургас


Започва сезонът на фестивалите, нещо невиждано ще се случи това лято в Бургас
Фестивалът пожъна огромен успех при няколко издания в страната
16 Юни 2021, Сряда, 20:40 ч.
Автор: Флагман

Градът ще стане музикалната столица на България

 

Сезонът на летните фестивали съвсем скоро ще започне, а уикенд програмата на Бургас е пълна до края на септември. Тази година ще бъде и дебюта на едно събитие, което със сигурност ще провокира огромен интерес – „Персина фест“.

Фестивалът пожъна огромен успех при няколко издания в страната, а сега ще се проведе на една от най-атрактивните плажни ивици по Южното Черноморие – тази в Крайморие. Заложени са две дати. Първото гостуване е от 16-ти до 18-ти юли, а второто – от 20 до 22-ри август.

Ивентът е изключително атрактивен, съчетава добра музика, гостуващи диджеи – Fatih DJ aka Vera Russo и Buckshot, танци, богата програма и уникална храна, която би задоволила и най-претенциозните клиенти.

„Водихме дълги разговори с промоутърите. Смятам, че това събитие ще допадне на Бургас. През деня ще има лека и типично клубна музика, а вечер танцово шоу и известни дисководещи. Музиката ще е насочена изцяло към морето, като силата й ще е съобразена и през деня ще е по-ниска. Ще осигурим допълнителни барове, пейки и маси, а освен хубава музика, ще има и вкусна храна. Поканили сме двама грил майстори”, заяви концесионерът Николай Димитров.

Той е отделил най-южната зона на плажа си за меломаните и ще бъде въведена добра организация за безупречното протичане на фестивала. Това лято в Бургас ще се проведат поредица от горещи ивенти, които ще превърнат града в музикалната столица на България – Spice music festival, Teen boom fest 2021 и Solar.

 

 


В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
5
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Сметката за лято 2026: Колко ще ни струва почивката в Гърция Сметката за лято 2026: Колко ще ни струва почивката в Гърция 10/05/2026, Неделя 10:00 1
5
Коментара по темата
5.
*********
17.06.2021 11:13:59
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
4.
"ИВЕНТЪТ е изключително
17.06.2021 05:34:40
2
7
АТРАКТИВЕН".
Някой мигрантски интелигент, недоучил 6 езика, между които и българския, ще да е нает да списва.
3.
Кви са тия ивенти, бе?
16.06.2021 21:55:16
2
12
Поне тая статия не е преводна! Баба ви Гана от Долно Нанагорнище скоро няма да може да чете "българските" вестници! То и аз даже се чудя като чуя нещо адаптирано или произнесено по идиотски начин какво е!
2.
"Една от най-атрактивните плажни ивици по Южн
16.06.2021 21:50:59
3
17
Боже господи чета и не вярвам на очите се !!!
И тази статия ли я писа някой свъртян далечен пришълец във вашата редакция?
1.
Брус ли
16.06.2021 21:13:29
2
10
И ние сас Сали правим фестевали в боровата горичка.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Повечето зеленчуци поевтиняват на борсите у нас, докато плодовете поскъпват Повечето зеленчуци поевтиняват на борсите у нас, докато плодовете поскъпват Поскъпват сиренето и кашкавала тип "Витоша" За 4 зодии май ще бъде най-късметлийският месец през 2026 г. За 4 зодии май ще бъде най-късметлийският месец през 2026 г. Астрологични влияния отварят врати към нови възможности, силни емоции и неочаквани обрати Петър Витанов: Парламентът вероятно няма да излезе в лятна почивка Петър Витанов: Парламентът вероятно няма да излезе в лятна почивка Председателят на ПГ на "Прогресивна България" обясни, че проблемите в страната са прекалено сериозни, за да има ваканция Сметката за лято 2026: Колко ще ни струва почивката в Гърция Сметката за лято 2026: Колко ще ни струва почивката в Гърция Транспортът и атракциите са поскъпнали драстично, но храната по заведенията остава по-евтина от тази в София Камион и лек автомобил изгоряха при пожар във Варна Камион и лек автомобил изгоряха при пожар във Варна При пожара няма пострадали хора Завръщането на Spirit of Burgas минава през изхода Завръщането на Spirit of Burgas минава през изхода Събитието вдъхновява, привлича внимание, създава престиж и кара хора отвъд границите на България да произнасят името на града с любопитство Пострадалият колоездач от Джиро дИталия е в стабилно състояние в "Пирогов" Пострадалият колоездач от Джиро дИталия е в стабилно състояние в "Пирогов" 32-годишният състезател премина обстойни прегледи и остава под наблюдение в травматологията Страхотен концерт в третата вечер в Бургас на младежкия музикален фестивал „СОЛиСиМи“ Страхотен концерт в третата вечер в Бургас на младежкия музикален фестивал „СОЛиСиМи“ "Филм без име" се превърна в един невероятен спектакъл Пиене на кафе и отслабване? Може, но има условия Пиене на кафе и отслабване? Може, но има условия Напитката може да стимулира метаболизма и да даде тласък на топенето на килограми Очаква ни слънчева и топла неделя, но гръмотевични бури дебнат тези райони Очаква ни слънчева и топла неделя, но гръмотевични бури дебнат тези райони Прогноза за времето - неделя, 10 май 2026 г.
Круизният кораб „Хондиус“, засегнат от огнище на хантавирус, пристигна на Тенерифе Круизният кораб „Хондиус“, засегнат от огнище на хантавирус, пристигна на Тенерифе Корабът с пътници и екипаж, засегнати от хантавирус, акостира в Гранадиля, където започва евакуацията на пасажерите Осем години след ядрената сделка: Тръмп отново преговаря с Иран Осем години след ядрената сделка: Тръмп отново преговаря с Иран Ново примирие, стари обещания и риск САЩ да не спечелят повече от сделката на Обама Габрово излезе на улицата - не заради битов скандал, а системна агресия Габрово излезе на улицата - не заради битов скандал, а системна агресия Полицията и удобните анализатори побързаха да обяснят как всичко било „битов скандал“. Само че габровци ясно казват друго – години наред търпят агресия, безнаказаност и страх, докато държавата се прави, че проблем няма Мигрантски скандал в Полша: Арабин призова местните да бачкат повече заради него Мигрантски скандал в Полша: Арабин призова местните да бачкат повече заради него „Работете 12-14 часа, за да имам пари!“, реди той във видео, което публикува в тик-ток Краят на ерата „Орбан”: Новото унгарско правителство положи клетва и се закани за сериозни реформи Краят на ерата „Орбан”: Новото унгарско правителство положи клетва и се закани за сериозни реформи Петер Мадяр пое управлението с обещания за медийни реформи и завръщане към ценностите на ЕС Тръмп с чудесна новина за Русия и Украйна: тридневно примирие за Деня на победата Тръмп с чудесна новина за Русия и Украйна: тридневно примирие за Деня на победата Споразумението е постигнато с посредничеството на Доналд Тръмп Голям скандал във Варна: Кметът иска оставката на главния архитект Голям скандал във Варна: Кметът иска оставката на главния архитект Общината готви конкурс, МРРБ е сезирано за нарушения, касаещи разрешителни за строеж Фицо носи на Путин послание от Зеленски Фицо носи на Путин послание от Зеленски Посещението на словашкия лидер в Москва е планирано за утре, 9 май Зуека се връща в България, но няма да се качи на сцената за финала на Капките Зуека се връща в България, но няма да се качи на сцената за финала на Капките Той ще представи новата си изложба "Аз, клоунът" Джиро дИталия: Благодарим за тази впечатляваща Grande Partenza* Джиро дИталия: Благодарим за тази впечатляваща Grande Partenza* Страст, вълнение и истинско желание да бъдеш част от шоуто: благодаря, България, за тази впечатляваща
Мариус Куркински Мариус Куркински Писна ми от BG, искам България Виц на деня Виц на деня Отива един в публичен дом и казва:
- Искам момиче с огромни гърди и тясна слива.
След пет минути идва една от работничките, оглежда се и пита:
- Къде е тоя с големите ръце и малката пишка?!
Виц на деня Виц на деня Медицинска сестра се кара на болния:
- Стига си гледал телевизия! Айде лягай в леглото!
- Ами ако ни хванат?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук С*ксът е като висшето образование! Редовно, задочно и платено!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори