Верижна катастрофа между Мерцедеси и Фолксваген затапи подземната улица в Бургас
Няма пострадали, нанесени са само материални щети
Верижна катастрофа затапи за кратко малко преди обед подземната улица в ценъра на Бургас. Инцидентът е станал между два Мерцедеса и един Фолксваген, а причината е отнето предимство.
Няма пострадали, а водачите са успели да се разберат помежду си още преди пристигането на Пътна полиция, като единият от водачите дори е оставил регистрационните си табели на място. Автомобилът му е бил в изправност и той е обяснил, че има спешна работа и си тръгнал.
Най-много щети има нанесени върху Мерцедес със софийска регистрация, чиято предна броня е раздробена. Извън това обаче дори и този автомобил е в движение.
Трафикът бе затруднен за кратко около 11:30 ч.
Коя зодия е най-трудна за разбиране
Свинско с картофи на фурна - стъпка по стъпка
С този навик прахът у дома се трупа по-малко
Кекс с какао, който винаги се получава - домашна рецепта
Преливат три язовира, "Асеновец" е запълнен на 100 процента
Банята блести, ако използваме този лесен подход
Отиде си легенда на българската художествена гимнастика
Станка Златева: Вкарахте ме в цирк
С този трик мивката ще блести
Домашна питка за всяка трапеза - лесна рецепта стъпка по стъпка
Футболният гигант Италия ще троши исторически карък с подарък от... Бургас
Неописуема трагедия: Спортна журналистка и трите ѝ деца загинаха при пожар

Не улицата е виновна, а малоумниците, които шофират из града. Подземната улица е улеснение, което ежедневно се ползва от хиляди шофьори. Разбира се за селяндурите нищо и никога не е наред.