Само във Флагман.бг: Проговори майката на пострадалото момче от кв. Банево
Подали сме жалба в полицията, прокуратурата и Агенцията за закрила на детето и очакваме да си свършат работата, съобщи тя
Репортер на Флагман.бг разговаря с майката на пострадалото момче от бургаския кв. Банево. Тя е обикновена жена, която се опитва да даде всичко на децата си. Синът й споделял с нея, че иска да има приятели, че познава момчетата и се събира с тяхната компания.
Подали сме жалба в полицията, прокуратурата и Агенцията за закрила на детето и очакваме да си свършат работата, съобщи тя.
„Ще се направи всичко възможно детето ми да забрави стреса, с него ще работят екип психолози. Синът ми е много разстроен и не искам да говоря повече с журналисти“, каза жената и затвори телефона.
Флагман.бг ще продължи да следи фрапиращия случай.
Брутално! Тийнейджъри се гаврят с момче в гората на кв. Банево! Спят ли институциите?
Прокуратурата: Двама непълнолетни са настанени в дома към ОДМВР-Бургас след блудството в кв. Банево
"Фродо" празнува: Илайджа Ууд посреща рожден ден с чудесно семейство
Почина голямо име в българското изкуство
Криптонит ли закусва: Мони Николов със статистика от друга планета
Зрелище в Мелбърн - отписаха Джокович за първи път в историята
Супер сладък и без мляко: рецепта за кекс, която всеки трябва да опита
Експерт разкри ключов фактор за поскъпване на имотите в страната
Кола превиши допустимата скорост с 4 километра, шофьорът е заплашен от близо 3 000 евро глоба
Камаро от 1969 г. струва цяло състояние - вижте за колко го купиха
Депутат: Закриха КПК и шредерите за унищожаване на документи прегряват
Драма с голяма пума, която реши да се разхожда сред хора - съдбата й е различна от тази на шуменската пантера
3 зодии ще се радват на щастие и хармония през февруари - ето кои са те
Разкриха колко милиона рубли получи Русия за новата звезда на българската борба Шамил Мамедов

Природата ще си каже думата всяко действие си има своето противодействие!
Долни изчадия, потресена съм!
Крумови закони са нужни за тяхната жестокост.
Тъжа за пострадалото момчето и семейството му, но жалко и за онези родители отгледали толкова жестоки същества :(
Майката е тази,която може да помогне най-добре на детето си,защото това е нейното дете и само нея я боли за него,на всички останали не им пука,колкото и да се опитват да я убедят в това,това не е вярно.Ако институциите бъдат подкупени,само това има значение за тях,да си приберат подкупа,защото това не е тяхното дете/внуче.
Повярвайте ми,до болка ми е познато.
На майката и пожелавам много сили и кураж да спаси детето си от тежки психотравми.
А на детето му пожелавам да е здраво и да може да преодолее всичко станало и става все по-силно с времето.Успех!