Местна фирма купува парцела на БДЖ в Приморско
Дружеството "Призма - МП", изглежда, не е имало конкуренция на електронния търг
Местно търговско дружество купува парцела на БДЖ в Приморско. Както „Флагман“ съобщи, „Холдинг Български Държавни Железници“ пусна за продажба през държавната платформа за електронни търгове земя с площ 414 кв. м в близост до почивната си станция. Имотът е със статут „средно застрояване (от 10 до 15 м)“.
Търгът, който се състоя вчера, е спечелен от фирмата „Призма – МП“, която е със седалище с адрес ул. „Трети март“ 80А – на метри от парцела, показа проверка на „Флагман“. „Трети март“ е главната улица на Приморско.
Предложената печеливша цена е 105 364 лв., което е малко над обявената първоначална - 104 314 лв. без ДДС. Това предполага, че не е имало реална конкуренция от други участници.
„Призма – МП“ е собственост на Маргарита Иванова Павлова и Живко Павлов Павлов.
Управители пък са Маргарита Павлова и Бойко Вълчев Иванов, показва справка в Търговския регистър.
До януари 2016 г. съуправител е бил Павел Жеков Павлов. До февруари 2018 г. той е бил и съдружник в същото дружество.
Вероятно става въпрос за общинския съветник Павел Павлов, който на сайта на местния парламент е посочил като адрес за връзка имейл: [email protected].
Основна дейност на „Призма – МП“ е търговия на дребно в неспециализирани магазини с хранителни стоки, сочи Търговският регистър.
Варненският кмет уволни най-близкия си заместник
Андреа направи опит за самоубийство
Таксиметровите шофьори настояват за незабавен статут на „защитена професия“, много ги биели
Доброволци от всички общини в Бургаско надграждат уменията си за борба с горските пожари
След успехите на отбора по волейбол, кметът Марин Киров проведе среща с част от ръководството на Българската федерация по волейбол
В БДУ бе даден официален старт на кандидатстудентската кампания
Отложиха за есента делото за побоя над шефа на полицията в Русе
Пощенска банка, Сирма Груп Холдинг и Ethermind са големите победители в Transform IT Awards 2026
Порше, златни чувала и китайски фреон: Как бизнесменът Станчо Василев изпра 1.5 милиона евро
Знаете ли как се правят легендарните странджански лангиди? В Етнографския музей ще ви разкажат
След оставката на Кандев: Ето кой става главен секретар на МВР
Остров Света Анастасия става „Етносфера“

Има ли това нещо общо с кандидатурата от Приморско в нейната листа ?