Васил Едрев за 8 март: Честит празник, скъпи дами!
Кметът на Айтос с послание по повод Международния ден на жената
Кметът на община Айтос Васил Едрев честити на всички жени днешния празник. За 8 март пожела на дамите здраве, да бъдат обичани и да чувстват подкрепата на близките си.
„Дължим Ви признание всеки ден, защото на Вашите рамене се крепи голяма част от товара на динамичното време, в което живеем. Благодаря Ви!“, написа кметът.
Международният ден на жената се празнува всяка година на 8 март. Това е ден за международно признание на икономическите, политическите и обществените постижения на жените.
Започнал само като политическо събитие за социалистите, празникът постепенно става част от културата на много страни. В някои от тях денят губи политическата си окраска и става просто повод за мъжете да изразят своята симпатия и внимание към жените около тях – нещо като комбинация от западните празници Ден на майката и Свети Валентин.
Агенция „Митници“ конфискува над 1000 куриерски пратки с наркотици, маскирани като лакомства за тийнейджъри
Мъж намушка с нож трима души в Швейцария
Демерджиев: Край Варна е направен опит в Република България да се създаде самостоятелна територия
Стани доброволец за „Мача на Надеждата“ в Бургас
Путин: Критиците на Русия не се справят добре
Николай Димитров: Осъвременяването на училищната инфраструктура е приоритет на Община Несебър
Съдът отстрани кмета на Лом заради обвинението за купуване на гласове
Ройтерс: Три танкера са атакувани с дронове в Черно море
Пътническият влак за Бургас пламна край Стралджа, вижте видео
Мнозинството обърна с хастара правилника на Народното събрание, наложи брутално сито за опозицията
Семинар по граплинг и бразилско жиу-жицу събра бойци в „Арена Несебър“
