Поморийци празнуват 3 март край морето (СНИМКИ)
Националният празник на България бе тържествено отбелязан в Поморие с празнична програма пред паметните плочи на участниците в Освободителната война
На 3-ти март местните и гостите на града са благословени с прекрасно слънчево време и побързаха да се отправят към крайбрежната алея за разходка и празничен обяд.
Масите на току що отворилия след 3-месечния локдаун „Ресторант и клуб 24“ бързо се заемат. При стриктно спазване на мерките за безопасност, екипът на заведението приготвя храната направо пред клиентите.
По случай празника, на алеята пред ресторанта са изнесени топли бюфети и се приготвя прясна скара.
„Нека заедно отбележим Националния празник на България 3 март в Restaurant & Club 24 Поморие! Не пропускайте възможността да се насладите на традиционна българска скара от свежо българско месо на еко дървени въглища, бира Бритос и ароматно вино на достъпни цени с гарантирано качество!“ канят от екипа на ресторанта.
Екипът на заведението се е подготвил подобаващо и няма да разочарова посетителите си.
„В първия ни работен ден всички сме мотивирани и нямаме търпение отново да започнем работа. Радваме се да посрещнем нашите клиенти с прясна и вкусна храна и така да допринесем за отличното им настроение в този празничен ден“, коментират още от ресторанта.
Унищожени са останки от дрон, с взривно вещество, близо до Елените
Нов обрат с времето: скоро идва топлото, термометрите ще показват 33 градуса
Тръмп: Не съм доволен от последния разговор с Техеран
Президентът Илияна Йотова обяви кога започва консултации с партиите
Мъртво пиян катастрофира пред полицията
АПИ с информация за критичния пътен участък Смолян - Пампорово
Крум Зарков на Първи май: Втори живот и втора държава нямаме!
Подробности за пожара в Мол
Румен Радев: Благодарност към поколенията, съградили днешна България
В пекарната струват центове, а аз правя от тях закуска за милиони! Пълнени хлебчета – сочни и зверски вкусни
Психолог направи на пух и прах ергените
Активисти по цял свят излязоха на протестни шествия на Първи май
