Вижте избраниците на Васил Божков за Бургас
БНО регистрира листа от 16 човека в 2 МИР преди минути
Българско национално обединение (БНО) - партията, която предостави регистрацията си за участие в изборите за 45-ото Народно събрание на бизнесмена Васил Божков, току-що регистрира бургаската си листа, предава репортер на Флагман.бг от Районната избирателна комисия. Самият Божков е водач на партийната листа в 25 МИР София, но в Бургас е заложил на друг кандидат.
Ето и цялата листа:
1 Алберт Петросович Симонян
2 Мариана Славчева Митова
3 Весела Георгиева Величкова
4 Калоян Красимиров Михайлов
5 Никола Атанасов Курдов
6 Георги Христов Богданов
7 Пламена Веселинова Монова
8 Александър Тошев Тодоров
9 Иван Добринов Боюклиев
10 Мила Христова Смолева
11 Милен Николаев Георгиев
12 Мартин Николаев Краев
13 Михаил Милчев Рачев
14 Иван Господинов Иванов
15 Стойко Алексеев Богданов
16 Яни Ненов Илиев
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
1
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си

Ай ся трий , фекален жълт вестник , дето за нищо не става
Пич, сигурно си зле с очите, че пишеш само с големи букви.
А май и пръстите ти не те слушат - схващат се на "?" и на "!"...
Или си толкова смотан, че никой не ти обръща внимание на живо, та си мислиш, че и тук е същото.
Не е. Тези, които умеем, четем творенията ти. ЖЕСТОК СИ??????????!!!!!!!!!!! АХААА,!!!!!!!!?????????
Нещо против ли имаш? Каква тролска храчка беше приготвил, че те секнаха, нещастник?
Аз лично празнувам 3 март, но оня от 1918 г., когато в Брест-Литовск Русия сключва най-унизителния мирен договор в историята си, с който се признава за победена от България и нейните съюзници (Германия, Австро-Унгария, България и Османската империя)
Ако имаш малко акъл, ще гласуваш за човека с топки, Валери Симеонов.