×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Доналд Тръмп потвърди, че е подписал споразумението с Иран
  • Новият кабинет и общините ще проведат национална среща
  • Окончателно: Депутатите гласуват нов дълг от 3,8 млрд. евро
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Листата на Слави в Бургас: Миш-маш от парашутисти, певци и участници в кастинги за политици


Листата на Слави в Бургас: Миш-маш от парашутисти, певци и участници в кастинги за политици
Областният лидер Тодор Иванов хвърли оставка, а в листата за 2 МИР намери място само един местен човек
Тема в развитие
Вижте кандидат-депутатите от Бургас на ПП МИР за 45-ото НС Листата на "Ние, гражданите" за 2 МИР Бургас Вижте бургаската листа за 45-ото НС на партията на Малинов Бургаската листа на АБВ за 45-ото Народно събрание Вижте избраниците на партия БОГ за 2 МИР Бургас Лекар е водач на листата на "Партия на зелените" в Бургас Това са бургаските кандидат-депутатите за 45-ото НС на Боян Расате Бургаската листа на ПП "Пряка демокрация" за 45-ото НС Ето листата на партията на Лупи в Бургас Вижте избраниците на Васил Божков за Бургас Депутатът Димитър Стоянов водач на листата на ПП "Българска прогресивна линия" Листата на Слави в Бургас: Миш-маш от парашутисти, певци и участници в кастинги за политици Димитър Бойчев: Бургас ще има още един силен лобист в лицето на Любен Дилов-син Вижте всички кандидат-депутати от ГЕРБ-Бургас за 45-ото НС На живо във Флагман.бг: Кои ще са кандидат-депутатите на ГЕРБ в Бургас Помните ли Стела Банкова? Днес е кандидат-депутат от Бургас Изненада: Тракиецът Тодор Ангелов в листата на ПП "Възраждане" Общество за нова България вписа листата си в РИК-Бургас, вижте кандидат-депутатите им Ивайло Вълчев води листата на "Има такъв народ", вижте кандидат-депутатите от партията на Слави "Патриотична коалиция НФСБ-Воля" регистрира листата си с изненадващи попълнения БСП-Бургас регистрира листата си, постави си за цел минимум 4 мандата
виж още
скрий
01 Март 2021, Понеделник, 12:44 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА

Каква обаче е стратегията и разчитат ли харизмата и популярността на председателя на партията Слави Трифонов, преценете сами

Само парашутисти изпрати Слави Трифонов в листата за 2 МИР-Бургас, а дни преди старта на кампанията и областният лидер Тодор Иванов изненадващо хвърли оставката си и в момента структурата е на автопилот.

Каква обаче е стратегията и разчитат ли харизмата и популярността на председателя на партията Слави Трифонов, преценете сами.

Един-единствен кандидат, който живее в Бургас, се появи за цвят, но на 100% неизбираемо място. Иначе „Има такъв народ“ се надява да спечели доверието на избирателите в Бургас с миш-маш от певци, софиянци и кадри, избрани на кастингите на Слави Трифонов за политици.

Единственото наистина разпознаваемо лице за бургазлии е сценаристът Ивайло Вълчев. Както Флагман.бг прогнозира преди месеци, той е водач на листата на партията "Има такъв народ" за 2 МИР-Бургас.

След него обаче кандидатите са обвити в пълна мъгла. Само 6-ото и със сигурност неизбираемо място е за общинския председател на „Има такъв народ“ в Сунгурларе – кардиолога д-р Николай Драгнев. Той е единственото лице от представените официално на 3 октомври 2020 г. координатори за бургаските общини и членове на политическата партия на Дългия, за което се намери място. Нито един от останалите не е кандидат-депутат, което говори за сериозен организационен проблем - или Слави Трифонов няма никакво доверие на представителите си по места, или те вече не са част от партията му. 

„Има такъв народ” откри приемната си в Бургас, представи лицата на партията за региона

Втори след водача Ивайло Вълчев е 52-годишният Димитър Стоянов Гърдев, който е софиянец, политически анализатор, експерт по международна сигурност.   

За третия в листата – Александър Стайков Марков – знаем само, че е от София, на  58 години.

Четвърти е Пламен Николаев Николов, когото Дългия е харесал от кастингите за политици по телевизията. Николов е координатор на Постоянната комисия по външна политика, членува и в комисията по образование, както и в Арбитражно-контролната комисия в партията. Той е получил номинация в една от листите на „Има такъв народ“ в София.

 Петото място е за бургазлията Георги Николаев Султанов – координатор на Постоянната комисия по култура в партията. От 2018 г. е артист-солист на Държавна опера Пловдив.

Шестият – Николай Тончев Драгнев е кардиолог от Бургас, в момента специализира здравен мениджмънт, член на Постоянните комисии по здравеопазване и селско стопанство. Общински координатор на „Има такъв народ“ за Сунгурларе.

Ето и кандидатската листа до края, в нея няма нито едно познато за бургазлии лице и явно се разчита на принципа – и магаре да сложиш, и него ще изберат, стига да го праща Слави Трифонов:

7. Християна Анастасова Тодорова

8. Александър Викторов Рашев

9. Ивайло Христов Христов

10. Катерина Павлова Стоичкова

11. Петя Божидарова Димитрова

12. Росица Живкова Петрова

13. Драгомир Костадинов Костадинов

14. Велин Стефанов Величков

15. Илиана Николаева Маринова

16. Янко Кирилов Богоев




Радостина ГЕОРГИЕВА Автор
Радостина ГЕОРГИЕВА
80
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Обмислят ДАИ да мине към МВР Обмислят ДАИ да мине към МВР 18/06/2026, Четвъртък 13:40 5
80
Коментара по темата
80.
!!!
01.04.2021 16:36:01
3
2
Не ги знам какви са кандидатие на Плешивия, но от статията ви личи какво жалко гербаджийско сайтче сте. Приберете ги тези езици, стига сте лизали чужди задници, за да не засмучете тиня!
79.
Реалист
16.03.2021 20:10:39
2
2
Всичките коментари дотук показват типа на аудиторията на гербероугодното вестниче Флагман. Общо взето това е преобладаващото останало съсловие в Бургас. Урбанизацията е помляла до голяма степен интелигентния потенциал на бургазлии. Нищо добро не може да се случи както в този, така и в други урбанизирани градове. Лош език, грубост, взаимни обиди и огорчение от всичко заобикалящо. Дори въздухът в Бургас е променен от трептенията на негативизъм, неуважение, омраза и примитивизъм. Пословичният бургаски дух е унищожен безвъзвратно от нисък интелект, липса на образование и морална деградация.
78.
Стоянова
04.03.2021 15:56:16
2
5
Престанете с този МИР. От години в закона е ИР - изборен район.
77.
Дрон
03.03.2021 23:25:33
1
5
Талаш.
76.
до Наблюдателен
03.03.2021 20:55:01
6
13
Има много чалгаджий които го обичат , и най-вероятно ще гласуват за него.
Трябва наистина да си куха лейка, да гласуваш за такива проекти....
А това, че се движи като мутра , и е готов да мине отгоре някой човечец или дете е избиване на комплекси.
Пази боже да има малко власт.....
75.
до Наблюдателен
03.03.2021 20:54:52
5
8
Има много чалгаджий които го обичат , и най-вероятно ще гласуват за него.
Трябва наистина да си куха лейка, да гласуваш за такива проекти....
А това, че се движи като мутра , и е готов да мине отгоре някой човечец или дете е избиване на комплекси.
Пази боже да има малко власт.....
74.
36
03.03.2021 19:02:19
2
5
Ау какво ще правим, ние сме свикнали на депутати видни интелектуалци и потомствени смукачи на държавната касичка.
73.
Защо го няма
03.03.2021 11:28:31
0
3
Къде е любовника на русата счетоводителка ?
72.
наблюдателен
03.03.2021 09:23:31
6
16
Ами като толкова много го "обича" народа и му отреждат престижното 3то място на предстоящите избори, защо господин Слави се движи постоянно с охрана? Някой да ми отговори от кого се пази, от прекалената народна любов ли? И когато стане депутат кой ще му плаща за тази охрана? Народа пак е потънал в заблуда и за пореден път излъган.
71.
Антигроб
03.03.2021 09:00:58
9
22
Флагман, яко на хранилката сте. Оплюване голямо за Слави, ама рекламата за Герб без възможност за коментар. Вие достойнство нямате ли, уважаеми пишман журналисти? Продължавате да копаете надолу. Много зле!!!
70.
Обидно за публиката
03.03.2021 00:00:40
8
12
Селтака няма дори чалга концерт да направи-неговото ще си е уродлива пародия на цирк, с клоуни дебелите, застаряли , вдетеняваши се пиандета някогашни сценаристи , банални и доста изтъркани, но затова пък крадливи и абсурдно сервилни към учиндолското деспотично и егоцентрично говедо.
69.
И тоя е дудук като Бареков
02.03.2021 20:50:20
7
16
Фестър - застарялия чалгаджията на мутрите не става за нищо. Една жена не успя да върже, дете не направи, държавата ще оправя.
68.
аман!
02.03.2021 20:45:11
8
18
Когато съм болен-отивам при лекар -очаквам да ме лекува;
Когато ми се счупи колата- на автомонтьор,очаквам да я ремонтита ;
Какво да очаквам от клоун опростачил нацията?
67.
*********
02.03.2021 19:06:12
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
66.
ку-ку
02.03.2021 15:37:59
0
8
Абе имаше един дето си търсеше релса, ко стана, намери ли?
65.
тенденциозно написано от радостинка
02.03.2021 15:01:17
1
8
Ами вижте и другите листи след 7-ми номер - същите парашутисти са.
64.
Наглите
02.03.2021 12:56:07
6
18
Докога с експерименти . Най-обвързаната с мутрите се изявява с лозунга Мутри вън. Христо Иванов със скалъпения десант , с цел стягане на редиците на ДПС. Слави който се чуди как да си осребри поредното залъгване на месията -спасител.
63.
До 61
02.03.2021 12:53:10
0
10
И за Слави не съм, но си прав, че разлика между тези парушутисти и действащите лакомници депутати няма грам разлика. Истината е, че народа като избие един двама на площада следващите, които и да са те ще са с едно наум какви ги творят.
62.
Всяко чудо за 3 дни
02.03.2021 12:21:15
3
11
“Има такъв народ” = НДСВ
Слави Трифонов = Царя
Какви листи искате да има, искат и те да се набутат в парламента на топло.....
61.
Емигрант до Радостина Георгиева
02.03.2021 11:17:22
2
15
Г-жо Георгиева(автор) ама те такива се изсипват в парламента вече 31г.! Парашутисти, калинки, стойкаджии и всяква друга паплач. Мога съвсем спокойно да ви уверя, че статията в този вид написана, не е актуална!
Няма за какво да се пресмивате на “Има такъв народ”. Всичко си върви по план вече 31г.
60.
Рои
02.03.2021 08:36:01
2
10
Какъв Слави да ходи в учиндол....
59.
Mishoci
02.03.2021 01:44:29
2
6
Dori partiq gerb shte glasuva za slavi sled kato im vidqha predstavitelite
58.
приятелски съвет
01.03.2021 21:17:39
1
3
В Мадагаскар избраха рапър за президент и неговата партийка събрана на принципа "приятели от училище" и приятели на приятелите, взе най-много места в парламента.
Докато там тия амбициозни хора "сменяха системата" в политиката, в иначе красивата страна, с иначе
будно и образовано население избухват систематично епидемии от чума.
Всякакви аналогии са случайни.
Или пък не. Предстои да видим.
57.
До 45
01.03.2021 21:16:53
0
9
Ти гледай както е боцман да не ти стане и татко, че майка ти като я знам навремето къв миндил беше
56.
И ДА ПРИПОМНЯ ЗА ""ПРИМОЦИЯТА!!!!!!!!!!!
01.03.2021 20:10:48
6
1
НАСАМ НАРОДЕ!!!!!!!!!!!!!!ПРИМОЦИЯ ДВЕ В ЕДНО НА ОКОЛОВРЪСТНОТО""ТРАБА И БУХАНЕ В ЦВАЙТЕРА 20 КИНТА""////////А НА 04.04 АКО СПЕЧЕЛИ МОЯТ СЛАВЧО ЩЕ ПУСКАМ БЕЗПЛАТНО!!!!!!!!!!РАЗБРАХТЕ ЛИ БЕ????????????
55.
*********
01.03.2021 20:01:57
31
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
54.
*********
01.03.2021 19:52:17
31
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
53.
До 51
01.03.2021 18:59:49
10
19
Блаженни са вярващите!
Събрани от кол и въже..аутсайдери в областите...като водещия..чакат милиона от референдума да се повтори..обаче каква кора ще им поставят.. тия социологически агенции трябва да бъдат спрени преди избори..за подвеждане..как не го разбрахте всяка партия..със агенция..ай сиктир
52.
Мин4о
01.03.2021 18:38:35
3
24
Така е! Друго си е водач на листата да е пожарникар или даскал по физическо!
51.
слави
01.03.2021 18:34:30
27
14
ще ги отнесе ,като куцо пиле домат

към 17 % го чакат

със 16 . 6 % ще е отгоре над патреотето

найс ,а
50.
*********
01.03.2021 18:25:55
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
49.
ИМА ТАКЪВ НАРОД
01.03.2021 18:03:07
7
15
Е НОМЕР 1 ОТВСЯКЪДЕ!!!!!!!!!!ПОКАЗА СИ ЕКСПЕРТИТЕ И КОЙТО И ОТ ТЯХ ДА ВЗЕМЕШ И СРАВНИШ С ГРОБАРСКИТЕ ""КАЛИНКИ""Е В ПЪТИ ПО СТОЙНОСТЕН
48.
До 44
01.03.2021 17:56:14
6
17
Ще му лапате титановия бастун на чалгаря шушляк!!!
Няма такава държава!!!
47.
*********
01.03.2021 17:55:51
3
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
46.
До 33 комунягата тиква
01.03.2021 17:54:19
2
8
Алооо комунистическа тикво видяхме ви 30г какво направихте селтак, вие вашите бащи и майки сега и внуците ви, боклуци- народен съд и на стената боклук мизерен!!!
45.
До 40
01.03.2021 17:49:25
3
8
Уж си боцман, пък стана механик...смешно е, но обяснимо. Най вероятно като е бил атентата в Йемен си се осрал от страх и после...доктор Стоянов, Деян Стоянов, розовите хапчета,знаеш.
От пъзьо като теб моряк не става.
44.
Браво
01.03.2021 16:44:33
10
18
Чалгаря не му гледат тв и сега себчуди от де да я избие а уж добрини на народа ще прави. Да вкара всички боклуци оркестър граклите дето са минали от там и тях.
43.
.
01.03.2021 16:12:00
28
6
ютуб""""Насам народе !Сергията отваря!""""""""ХАХАХА НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ПОЛИТИЧЕСКО ПОРНО !!!!!!!!!!!!!ЩЕ ВИДИТЕ ЕДНА ПОЛИТИЧЕСКА ПРОСТИТУТКА /любима на флагман""!!!!!!!!!!!!!!!!УНИКАЛО ЩЕ СЕ ПОСМЕЕТЕ ОТ СЪРЦЕ –весело гледане хахаха
42.
До "До 37"
01.03.2021 16:03:50
7
6
"До форпика за кранци" можеш да слезеш само ако си на до 14 метрова яхта или мауна, на по-големите морски и океански съдове кранците се държат в разни помещения на кораба от бака до кърмата...и не се наричат форпици а магазии.
Но кой да се е качвал на нещо по-голямо от мауна ?!
41.
къде са първите 6
01.03.2021 15:57:03
8
12
аз не се притеснявам-водачът на герб-ерската листа не е парашутист,а много известен бургазлия-любен дилов,син ли,жълт ли-няма значение.
40.
Боцмана до 37
01.03.2021 15:34:43
4
12
Бил съм механик на катер в Морска Гранична охрана, имам 8 рейса в Океански риболов. Преживял съм самоубийствен атентат във водите на Йемен и т.н!! Мислиш ли, че ще ми повлияят коплексарските изблици на едно пухкаво чикиджийче?!!
39.
До 37
01.03.2021 15:28:13
6
21
Хахахаха, този е боцман колкото аз съм космонавт. Кой го знае дали изобщо се е качвал на коеито, а дори да е така на първата по-голяма качка се е пльоснал на койката в кубрика и не е мръднал. Много съм ги виждал такива салаги. Само се пъчат че са големи моряци, а като им кажеш да слязат до форпика за кранци и те гледат кат теле в железница. Че така за "боцмана".
38.
Родител
01.03.2021 15:20:08
23
37
НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА НАРКОМАН.
ЧОВЕК ТРЯБВА ДА Е ГОЛЯМ ГЛУПАК ЗА ДА МИСЛИ ЧЕ СЛАВИ ТРИФОНОВ, КОЙТО СЕМЕЙСТВО И ДЕТЕ НЕ УСПЯ ДА СЪЗДАДЕ И ДА ИЗГЛЕДА ЩЕ ОПРАВИ БЪЛГАРИЯ.
37.
До Боцмана
01.03.2021 15:11:59
14
30
Да поясня на незнаещите какво е боцман.
Боцман е корабна длъжност, олицетворявана с капитанско ухо. Подлеците и близачите моряци стават обикновено боцмани.
Някои от тях са и меки китки. Правят свирки на старпома и капитана.
36.
SEAHORSE
01.03.2021 15:08:29
8
36
Радостина Георгиева ,то и в Флагман бг сте миш-маш парашутисти ,възхваляващиГЕРБ и кмета Николов !
35.
*********
01.03.2021 14:55:58
12
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
34.
Тирирам
01.03.2021 14:54:58
16
30
Най-смешното е,че и във Флагман бъка от парашутисти-журналисти,но вместо да гледат себе си ръсят жлъч по неудобните за индианския вожд скачащия с релса.
33.
Бургазлия
01.03.2021 14:41:09
30
63
Я има 50,100 гласа в Бургас, я не. Учиндолския каун е обречен на неуспех още преди направи партията. Стар ерген без семейство и деца, на който всичко му минава през дупките на носа, ми тръгнал да оправя държавата. Хахахаха, къде си тръгнал ве смешкоо. Човек трябва да е много, ама много пропаднал че да гласува за чалгаря.
32.
Бургазлия
01.03.2021 14:40:52
28
38
Я има 50,100 гласа в Бургас, я не. Учиндолския каун е обречен на неуспех още преди направи партията. Стар ерген без семейство и деца, на който всичко му минава през дупките на носа, ми тръгнал да оправя държавата. Хахахаха, къде си тръгнал ве смешкоо. Човек трябва да е много, ама много пропаднал че да гласува за чалгаря.
31.
Боцмана
01.03.2021 14:37:48
66
43
Ама то голяма веселба тук!! Всичко казано и написано тук ме убеждава още веднъж, че съм на прав път- Слави ми е единственият вариант за моя глас! Всички около мен са на същото мнение и ще се опитам да убедя колкото се може повече хора още!! Подобни дрисни като горната статия страшно ме мотивират!!
30.
Ко Не
01.03.2021 14:17:54
2
11
Ади ва верно ли ва?
29.
До 26
01.03.2021 14:13:51
29
28
Затова Борисов пак ще настъпи мотиката.
Чака го голяма изненада в Бургас
28.
безработен
01.03.2021 14:10:40
24
9
Във всички партии - водачите парашутисти от София.
Само партията НФОБ -прави изключение с Валери Симеонов начело.
Никога няма да гласувам за софиянци.
27.
*********
01.03.2021 13:58:52
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
26.
gradski
01.03.2021 13:58:52
8
37
Я пуснете коментари под Гергьовденската листа с участие на ГЕРБ.. Няма такава малоумнщина да сложиж неуспял политик и второразряден водещ за първи в Бургас
Та тоя кварталите на Бургас не знае.
25.
SEAHORSE
01.03.2021 13:51:38
0
24
Азащо няма коментари на казаното от Бойчев ?
24.
До 22
01.03.2021 13:43:09
3
36
Да, така е.Това се казва платена журналистика.
23.
Наблюдател
01.03.2021 13:41:08
5
31
То пък щото в другите листи са все бургазлии на предните места!
Айде да не си правим илюзии...
22.
nkкк
01.03.2021 13:33:17
4
51
абе прави ми впечатление че коментарите са позволени за всички други партии, освен ако се пише нещо за Валери Симеонов... само на мен ли така ми се струва или има някъкъв скрит интерес ...
21.
Утайки
01.03.2021 13:32:51
5
33
Някъв жалък слуга на катя сам си пише коментари и си наглася вота.
20.
*********
01.03.2021 13:26:31
1
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
19.
*********
01.03.2021 13:25:11
0
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
18.
S
01.03.2021 13:22:38
52
52
Слави ще е втори след партията на Боци в Бургас. А кабеларят и аптекарят ще са първи ама отзад напред.
17.
Жокера
01.03.2021 13:22:29
35
32
Слави голям пунтю Бойко Борисов щете отвееее айди ся на комбайна тралааала а линийоооо
16.
:d,rk
01.03.2021 13:19:08
29
36
Що не си гледаше чалгията бе Слави!!??
Можеш ли да си представиш какво сгромолясване ще е сега!!??
15.
АЛО тролАДМИНИСТРАТОРА
01.03.2021 13:17:35
37
19
11:12И 13 КОМЕНТАРИ СА ТВОИ СЪС СПУСНАТАТА ""ОПОРКА""–МИСЛЕТЕ БЪЛГАРИ ХАХАХА В БЪЛГАРИЯ НЯМА КОРУПЦИЯ А САМО УСЕЩАНЕ ЗА КОРУПЦИЯ И ""ЧЕКМЕДЖЕТА"ХАХА
14.
*********
01.03.2021 13:10:30
1
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
13.
Мислете Българи
01.03.2021 13:09:50
53
105
Българи, сънародници.....наистина се надявам да покажете, че не сме безмозъчни същества. Ако този "шут" прекаляващ със субстанциите влезе в парламента това ще е началото на края на тази държава. Нали всички Вие не се съмнявате, че да управляваш шоу не е като да управляваш държава. С % които му предричат той ще е "патерица" на червените или сини. Той ще е 2-ри Бареков, бг парламент, Евро парламент и пенсийка на евродепутат. Все си мисля, че имаме примера на САЩ, че един "шут, клоун, палячо, хуморист" или просто "водещ" може единствено да всява хаос и нестабилност. Този човек не е с нищо по-умен от сегашните...просто е по-гладен и ще краде повече. Г-н Трифонов, Вие не можете кадърните си кадри да задържите заради тоталитарното си отношение към тях, а сте тръгнали да говорите за демокрация и свободата на народа. Та Вие г-н Трифонов сте самовлюбен нарцис с нищо не различаващ се от най-гадните лидери в света...Путин, Ердоган, Мадуро, Асад, Ким чен ун и т.н. Българи, помислете преди да пуснете бюлетината
12.
x
01.03.2021 13:07:07
46
77
Защо всички смятат че Славчо ще има успех на изборите , Моята прогноза за него е 5 %, А аз обикновено не греша та след 4 април пак ще коментираме ,
11.
Слави
01.03.2021 13:05:57
40
77
Ще гризне дъската в Бургас. Сто на сто. Помнете ми думата.
Политиката не е като да хвърляш гюбеци.
10.
КОЙТО РАЗБИРА""ПРИ МЕНЕ СЕ СПИРА!!!!!!!!
01.03.2021 13:05:20
32
2
НАСАМ НАРОДЕ!!!!!!!!!!!!!!ПРИМОЦИЯ ДВЕ В ЕДНО НА ОКОЛОВРЪСТНОТО""ТРАБА И БУХАНЕ В ЦВАЙТЕРА 20 КИНТА""////////А НА 04.04 АКО УЧИНДОЛЕЦА СПЕЧЕЛИ ЩЕ ПУСКАМ БЕЗПЛАТНО!!!!!!!!!!РАЗБРАХТЕ ЛИ БЕ????????????
9.
*********
01.03.2021 13:04:49
12
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
8.
уууу
01.03.2021 13:03:15
18
19
УЖЯС - Е ТОВА Е ПРОМЯНАТА
7.
сс
01.03.2021 13:02:38
43
52
Това е "партия" също като Барековата през 2013 година. Ден до пладне.
6.
*********
01.03.2021 13:02:28
21
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
5.
АЛО тролАДМИНИСТРАТОРА
01.03.2021 12:59:59
28
16
ХАЙДЕ БЕ ЩО СЕ БАВИШ ЧАКАШ """ОПОРКИТЕ""ОТГОРЕ ДА ТИ СПУСНАТ????????????????
4.
*********
01.03.2021 12:59:52
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
3.
*********
01.03.2021 12:57:02
24
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
2.
681
01.03.2021 12:54:32
18
75
доста ви е бръкнал надълбоко Чалгаря,удоволствие е да ви гледам как се гърчите....
1.
Геле
01.03.2021 12:51:40
13
69
Колко ви платиха?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Може ли Бургаското Камино да увеличи пилигримски и поклоннически туризъм у нас Може ли Бургаското Камино да увеличи пилигримски и поклоннически туризъм у нас Данните показват, че в Галисия, Испания 17 % от БВП са свързани с поклоннически експедиции Абсурд: В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала Абсурд: В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала Armani, BOSS, Calvin Klein и Tommy Hilfiger с до -45% в Бургас Armani, BOSS, Calvin Klein и Tommy Hilfiger с до -45% в Бургас Освен голямото разнообразие от марки и модели, клиентите могат да разчитат и на до 3 часа безплатен паркинг при посещение на обектите Втори мандат? Да си свършим работата и хората ще ни оценят Втори мандат? Да си свършим работата и хората ще ни оценят Рано е за политически заявки, обяви Ахмед Мехмед Цената за онлайн поколението: ДЗИ-ата показаха, че Бургаска област се движи на две скорости в образованието Цената за онлайн поколението: ДЗИ-ата показаха, че Бургаска област се движи на две скорости в образованието Как пандемичният шок от 2020 г. циментира фатално разслоение, което днес статистиката вече не може да скрие Детският футбол превзе Царево: Бешикташ, ЦСКА и Левски сред призьорите Детският футбол превзе Царево: Бешикташ, ЦСКА и Левски сред призьорите Заместник-кметът Денис Диханов награди призьорите на Международната купа Созопол - Царево 2026 преди началото на втория етап от надпреварата Започва се: Правителството обсъжда прогресивен данък върху жилищата Започва се: Правителството обсъжда прогресивен данък върху жилищата  Идеята е по-голям брой жилища да се облагат с по-висока ставка  Обмислят ДАИ да мине към МВР Обмислят ДАИ да мине към МВР През 2025 г. двама инспектори от "Автомобилната администрация" бяха отстранени и обвинени, след като стана ясно, че са поискали подкупи от шофьори на камиони, превозващи техника за концерта на Роби Уилямс в София Зловеща гледка в центъра на Бургас: Обесиха гларус на покрив на ул. „Марагидик“ (+18) Зловеща гледка в центъра на Бургас: Обесиха гларус на покрив на ул. „Марагидик“ (+18) Гледката е едновременно отблъскваща и стряскаща, като бързо се превърна в основна тема за коментари сред живеещите и преминаващите в района В събота ще се завихри веселото „Хоро край поморийския бряг“ В събота ще се завихри веселото „Хоро край поморийския бряг“ Вижте програмата
Защо Меси се разплака, след като отбеляза първия си гол Защо Меси се разплака, след като отбеляза първия си гол Звездата на Аржентина преминава през труден период извън терена Възпитаник на Софийския университет е напът да спечели президентския пост в Колумбия Възпитаник на Софийския университет е напът да спечели президентския пост в Колумбия Левият кандидат Иван Сепеда, завършил философия в столицата ни Майорка се превръща във фурна Майорка се превръща във фурна Цяла Испания се готви за изключително горещо лято през 2026 Майка забрави детето си в колата, момиченцето почина Майка забрави детето си в колата, момиченцето почина Малкото дете е намерено безжизнено на седалката в автомобила в Шорндорф, близо до Щутгарт, часове по-късно Анатомия на вечното оцеляване: Политическият феномен Йордан Цонев Анатомия на вечното оцеляване: Политическият феномен Йордан Цонев От рецитаторските групи в Малко Търново до сивия кардинал на държавните финанси От блясъка на „Оскар“-ите до суровия асфалт: Трагичният край на Дейви Чейс От блясъка на „Оскар“-ите до суровия асфалт: Трагичният край на Дейви Чейс Гласът на обичаната анимационна героиня Лило угасна едва на 35-годишна възраст след живот, белязан от тежки зависимости и бездомие Колеблив старт за Роналдо на Мондиала, Хърватия до стената Колеблив старт за Роналдо на Мондиала, Хърватия до стената Футболният колос от Балканите изравни на два пъти на Англия, но загуби Дневен хороскоп за 18 юни 2026: Пари за Овена, любовни признания за Рака Дневен хороскоп за 18 юни 2026: Пари за Овена, любовни признания за Рака Финансови успехи, романтични изненади и нови възможности бележат деня, но някои знаци трябва да внимават с интригите, прибързаните решения и пропуснатите шансове Наливат $300 милиарда в Иран за мир, но Тръмп с нови заплахи: Ще хвърляме бомби по главите им Наливат $300 милиарда в Иран за мир, но Тръмп с нови заплахи: Ще хвърляме бомби по главите им Той се оправда, че средствата били от частни фондове, а не от държавата, а от Техеран са категорични, че ще нарушат примирието, ако ЦАХАЛ не напусне Ливан Общата история остава, отхвърлена е поправката която улеснява фалшификаторите от Скопие Общата история остава, отхвърлена е поправката която улеснява фалшификаторите от Скопие Български депутати настояват Европейския съюз да спре финансирането на югозападните ни съседи 
Костадин КОСТАДИНОВ, политик Костадин КОСТАДИНОВ, политик Ивайло Мирчев да подаде оставка и да се прибере в родното си село Крушари, за да започне да се занимава с нещо по-полезно, например, да гледа овце. Виц на деня Виц на деня Мъж заминава командирпвка:
- Защо плачеш, скъпа? Нали не заминавам за десет години, а само за един месец.
- Знам те тебе! Казваш за месец, а ще се върнеш след три дни.
Виц на деня Виц на деня - Какво трябва да направи човек, когато види малко зелено човече?
Радиото отговаря:
- Да пресече улицата...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Умната жена винаги ще позволи на мъжа си да отиде за риба, а мъдрата ще позволи да отидат с него и децата.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори