Иван Гаврилов: Съкращаването на разходите за администрация с 1,6 млн.лева е смела идея, давана за пример в цяла България
В Бюджет 2021 се вижда визията на екипа на кмета за развитието на Бургас, ще го подкрепя, категоричен е икономистът от ГЕРБ
Административната реформа, довела до намаляването на разходите за издръжка на общинските служители и предприятия с 1,6 млн.лева е смела идея на кмета Димитър Николов, която е давана за пример в цяла България. Това заяви по време на дебата на макрорамката на Бургас за 2021 година общинският съветник от ГЕРБ - икономистът Иван Гаврилов.
Опозицията в столичния ОбС громи Фандъкова: Да види как се работи в Бургас!
„Ще подкрепя Бюджет 2021, защото в него е помислено за всичко. В тези тежки времена виждаме, че има ясно начертани приоритети, в които се вижда визията на екипа на кмета за развитието на Бургас. Това са образование, здравеопазване, социални дейности. Лично аз приветствам и заложените средства за развитие на индустриалните зони и подобряването на бизнес средата, което считам, че е отличен ход. Трябва да се възползваме максимално от възможностите, които ситуацията ни дава”, подчерта Гаврилов.
Той подчерта, че изключително похвални са инвестициите в сферата на образованието. През тази година е предвидено изграждането на три нови детски градини и два корпуса на училища. Гаврилов поздрави колегата си Йордан Георгиев от БСП, който определи финансовата рамка за отлична.
Голям празник е в неделя, жените задължително трябва да направят тези 4 неща
Не е добре да се боядисват великденски яйца в тези 3 цвята
Ако имаш хлебопекарна, тази рецепта за козунак ще ти стане любима
САЩ пресмисли: Не 90, а около 50% от иранския арсенал е разбит
Хората, родени през тези месеци, са най-надеждните партньори
Великденско крем руло: Мек и ефирен сладкиш, пълен с шоколад!
Публикуваха хеш кода, който ще се изписва на всяка бюлетина за изборите
Опасна игра на покрива на 21-етажен блок в София
Свалиха американски изтребител над Иран, един от пилотите е спасен
780 нови паравана тръгнаха към общините в Хасковско преди вота
Агнешкото за Великден поскъпва, българското месо остава все по-трудно достъпно
Путин и Ердоган настояха за незабавно спиране на войната в Близкия изток

Г-н Гаврилов ти с какво си известен освен че си депутат от ГЕРБ ?
ДЕТ СА ВИКА КЪВ ТИ Е БИЗНЕСА ,КВИ ДАНЪЦИ ПЛАЩАШ ,КОЛКО КАТ МЕН ОСИГУРЯВАШ ?